LXI. Országos Serdülö Bajnokság (20.-24.06.2017) - Györ

Ön itt van: Rendezvények > LXI. Országos Serdülö Bajnokság > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 4 - 100m Backstroke Women (Előfutam)
Girls
1.
MATULA Fanni2002 N
RT +0.76 50m: 00:31,27, 100m: 01:03,73 (00:32,46)
2.
RT +0.70 50m: 00:31,94, 100m: 01:05,78 (00:33,84)
3.
RT +0.74 50m: 00:32,10, 100m: 01:05,79 (00:33,69)
4.
RT +0.70 50m: 00:32,30, 100m: 01:06,11 (00:33,81)
5.
RT +0.73 50m: 00:32,44, 100m: 01:06,37 (00:33,93)
6.
RT +0.66 50m: 00:32,15, 100m: 01:06,53 (00:34,38)
7.
RT +0.75 50m: 00:32,22, 100m: 01:06,76 (00:34,54)
8.
RT +0.68 50m: 00:32,52, 100m: 01:06,93 (00:34,41)
9.
RAJOS Kira2003 N
RT +0.62 50m: 00:32,52, 100m: 01:07,29 (00:34,77)
10.
RT +0.66 50m: 00:32,79, 100m: 01:07,70 (00:34,91)
11.
GYENEI Anna2003 N
RT +0.72 50m: 00:33,18, 100m: 01:07,74 (00:34,56)
12.
RT +0.77 50m: 00:32,75, 100m: 01:08,34 (00:35,59)
13.
ÁCS Barbara2003 N
RT +0.66 50m: 00:33,16, 100m: 01:08,74 (00:35,58)
14.
FORJáN Anna2004 N
RT +0.87 50m: 00:33,41, 100m: 01:09,14 (00:35,73)
15.
RT +0.63 50m: 00:32,99, 100m: 01:09,23 (00:36,24)
16.
RT +0.77 50m: 00:33,35, 100m: 01:09,59 (00:36,24)
17.
RT +0.67 50m: 00:33,33, 100m: 01:09,63 (00:36,30)
18.
RT +0.67 50m: 00:33,47, 100m: 01:09,74 (00:36,27)
19.
RT +0.70 50m: 00:34,36, 100m: 01:09,99 (00:35,63)
20.
LACK Bianka2003 N
RT +0.77 50m: 00:33,94, 100m: 01:10,09 (00:36,15)
21.
RT +0.65 50m: 00:34,52, 100m: 01:10,12 (00:35,60)
22.
FARKAS Nóra2002 N
RT +0.68 50m: 00:34,69, 100m: 01:10,13 (00:35,44)
23.
RT +0.75 50m: 00:34,97, 100m: 01:10,26 (00:35,29)
24.
RT +0.83 50m: 00:34,46, 100m: 01:10,39 (00:35,93)
25.
FARKAS Dóra2003 N
RT +0.78 50m: 00:34,58, 100m: 01:10,40 (00:35,82)
25.
RT +0.66 50m: 00:33,93, 100m: 01:10,40 (00:36,47)
27.
RT +0.81 50m: 00:34,30, 100m: 01:10,57 (00:36,27)
28.
RT +0.71 50m: 00:34,20, 100m: 01:10,63 (00:36,43)
29.
RT +0.83 50m: 00:33,83, 100m: 01:10,69 (00:36,86)
30.
RT +0.78 50m: 00:34,70, 100m: 01:10,71 (00:36,01)
31.
BARTA Sára2004 N
RT +0.91 50m: 00:34,67, 100m: 01:10,74 (00:36,07)
32.
JOó Kata2004 N
RT +0.68 50m: 00:34,83, 100m: 01:11,35 (00:36,52)
33.
RT +0.74 50m: 00:35,18, 100m: 01:11,47 (00:36,29)
34.
RT +0.70 50m: 00:34,50, 100m: 01:11,52 (00:37,02)
35.
RT +0.91 50m: 00:35,37, 100m: 01:11,84 (00:36,47)
36.
TóTH Tamara2003 N
RT +0.70 50m: 00:35,02, 100m: 01:12,14 (00:37,12)
37.
RT +0.88 50m: 00:35,83, 100m: 01:12,41 (00:36,58)
38.
RT +0.78 50m: 00:35,17, 100m: 01:12,43 (00:37,26)
38.
BAJUSZ Petra2003 N
RT +0.70 50m: 00:34,95, 100m: 01:12,43 (00:37,48)
40.
RT +0.70 50m: 00:34,77, 100m: 01:12,45 (00:37,68)
41.
RT +0.77 50m: 00:35,50, 100m: 01:12,60 (00:37,10)
42.
BAKó Réka2004 N
RT +0.66 50m: 00:34,78, 100m: 01:12,70 (00:37,92)
43.
RT +0.75 50m: 00:35,05, 100m: 01:12,84 (00:37,79)
44.
SZöKE Zita2003 N
RT +0.81 50m: 00:34,70, 100m: 01:13,04 (00:38,34)
45.
RT +0.72 50m: 00:35,70, 100m: 01:13,20 (00:37,50)
46.
RT +0.65 50m: 00:35,71, 100m: 01:13,23 (00:37,52)
47.
RT +0.71 50m: 00:35,95, 100m: 01:13,37 (00:37,42)
48.
RT +0.76 50m: 00:35,68, 100m: 01:13,44 (00:37,76)
49.
RT +0.81 50m: 00:35,90, 100m: 01:13,50 (00:37,60)
50.
SCHWOB Fanni2003 N
RT +0.74 50m: 00:35,56, 100m: 01:13,63 (00:38,07)
51.
RT +0.73 50m: 00:35,84, 100m: 01:13,64 (00:37,80)
52.
RT +0.72 50m: 00:35,51, 100m: 01:13,65 (00:38,14)
53.
RT +0.81 50m: 00:36,15, 100m: 01:13,71 (00:37,56)
54.
KOCSIS Édua2003 N
RT +0.86 50m: 00:35,85, 100m: 01:13,76 (00:37,91)
55.
RT +0.63 50m: 00:35,46, 100m: 01:13,80 (00:38,34)
56.
RT +0.79 50m: 00:36,08, 100m: 01:14,00 (00:37,92)
57.
RT +0.78 50m: 00:36,61, 100m: 01:14,34 (00:37,73)
57.
RT +0.70 50m: 00:35,57, 100m: 01:14,34 (00:38,77)
59.
RT +0.70 50m: 00:36,00, 100m: 01:14,36 (00:38,36)
60.
ÉDES Enikõ2002 N
RT +0.65 50m: 00:35,41, 100m: 01:14,43 (00:39,02)
61.
DUNAI Lili2002 N
RT +0.78 50m: 00:36,17, 100m: 01:14,68 (00:38,51)
62.
RT +0.74 50m: 00:36,23, 100m: 01:15,31 (00:39,08)
63.
RT +0.62 50m: 00:36,83, 100m: 01:15,52 (00:38,69)
64.
RT +0.70 50m: 00:36,74, 100m: 01:15,66 (00:38,92)
65.
RT +0.78 50m: 00:36,54, 100m: 01:15,86 (00:39,32)
66.
RT +0.79 50m: 00:36,61, 100m: 01:16,05 (00:39,44)
67.
RT +0.78 50m: 00:37,04, 100m: 01:16,06 (00:39,02)
68.
KISS Eszter2003 N
RT +0.68 50m: 00:37,43, 100m: 01:16,16 (00:38,73)
69.
LEPOSA Anna2004 N
RT +0.85 50m: 00:37,76, 100m: 01:16,68 (00:38,92)
70.
JAGER Marina2002 N
RT +0.79 50m: 00:37,50, 100m: 01:16,88 (00:39,38)
71.
RT +0.73 50m: 00:37,43, 100m: 01:17,14 (00:39,71)
72.
RT +0.81 50m: 00:38,01, 100m: 01:17,19 (00:39,18)
73.
KIS Laura2003 N
RT +0.78 50m: 00:37,26, 100m: 01:17,40 (00:40,14)
74.
RT +0.98 50m: 00:37,69, 100m: 01:17,56 (00:39,87)
75.
RT +0.83 50m: 00:38,27, 100m: 01:17,61 (00:39,34)
76.
RT +0.69 50m: 00:38,46, 100m: 01:17,73 (00:39,27)
77.
RT +0.75 50m: 00:38,68, 100m: 01:17,78 (00:39,10)
78.
SUBA Zsófi2003 N
RT +0.76 50m: 00:38,08, 100m: 01:18,05 (00:39,97)
79.
RT +0.78 50m: 00:38,04, 100m: 01:18,16 (00:40,12)
80.
TUBICS Fanni2003 N
RT +0.78 50m: 00:38,10, 100m: 01:18,68 (00:40,58)
81.
KISS Réka2003 N
RT +0.71 50m: 00:38,64, 100m: 01:19,44 (00:40,80)
82.
RT +0.84 50m: 00:38,64, 100m: 01:19,52 (00:40,88)
83.
RT +0.83 50m: 00:39,28, 100m: 01:19,55 (00:40,27)
84.
RT +0.83 50m: 00:38,89, 100m: 01:19,58 (00:40,69)
DáVID Eliza2003 N
Cancelled.