LXI. Országos Serdülö Bajnokság (20.-24.06.2017) - Györ

Ön itt van: Rendezvények > LXI. Országos Serdülö Bajnokság > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 7 - 100m Butterfly Men (Előfutam)
Boys
1.
RT +0.65 50m: 00:26,76, 100m: 00:57,43 (00:30,67)
2.
VARGA Bence2001 F
RT +0.67 50m: 00:27,49, 100m: 00:57,73 (00:30,24)
3.
IMRE Milán2001 F
RT +0.68 50m: 00:27,85, 100m: 00:58,14 (00:30,29)
4.
50m: 00:27,63, 100m: 00:58,35 (00:30,72)
4.
RT +0.76 50m: 00:27,31, 100m: 00:58,35 (00:31,04)
6.
PAP Bálint2001 F
RT +0.73 50m: 00:27,55, 100m: 00:58,56 (00:31,01)
7.
RT +0.65 50m: 00:27,89, 100m: 00:58,79 (00:30,90)
8.
RT +0.72 50m: 00:27,63, 100m: 00:58,83 (00:31,20)
9.
RT +0.58 50m: 00:27,82, 100m: 00:58,93 (00:31,11)
10.
RT +0.66 50m: 00:27,95, 100m: 00:59,47 (00:31,52)
11.
RT +0.65 50m: 00:27,79, 100m: 00:59,63 (00:31,84)
12.
RT +0.66 50m: 00:28,19, 100m: 01:00,22 (00:32,03)
13.
RT +0.71 50m: 00:28,20, 100m: 01:00,25 (00:32,05)
14.
RT +0.55 50m: 00:28,18, 100m: 01:00,55 (00:32,37)
15.
RT +0.58 50m: 00:28,46, 100m: 01:00,61 (00:32,15)
16.
PAPP Dániel2001 F
RT +0.61 50m: 00:28,90, 100m: 01:00,63 (00:31,73)
17.
RT +0.61 50m: 00:28,72, 100m: 01:00,64 (00:31,92)
18.
RT +0.72 50m: 00:28,00, 100m: 01:00,67 (00:32,67)
19.
RT +0.54 50m: 00:28,65, 100m: 01:00,69 (00:32,04)
20.
RT +0.55 50m: 00:28,70, 100m: 01:00,72 (00:32,02)
21.
RT +0.70 50m: 00:28,52, 100m: 01:00,79 (00:32,27)
22.
RT +0.58 50m: 00:28,49, 100m: 01:00,89 (00:32,40)
23.
RT +0.50 50m: 00:28,96, 100m: 01:01,09 (00:32,13)
24.
RT +0.74 50m: 00:28,24, 100m: 01:01,10 (00:32,86)
25.
BAK Ádám2001 F
RT +0.65 50m: 00:28,60, 100m: 01:01,16 (00:32,56)
26.
50m: 00:28,37, 100m: 01:01,20 (00:32,83)
27.
RT +0.74 50m: 00:28,42, 100m: 01:01,27 (00:32,85)
28.
RT +0.38 50m: 00:29,29, 100m: 01:01,40 (00:32,11)
29.
RT +0.68 50m: 00:28,73, 100m: 01:01,79 (00:33,06)
30.
RT +0.69 50m: 00:28,50, 100m: 01:01,98 (00:33,48)
31.
DETRE Márk2002 F
RT +0.56 50m: 00:29,72, 100m: 01:01,99 (00:32,27)
32.
RT +0.80 50m: 00:29,50, 100m: 01:02,21 (00:32,71)
33.
NAGY Dániel2003 F
RT +0.74 50m: 00:29,35, 100m: 01:02,22 (00:32,87)
34.
RT +0.60 50m: 00:29,12, 100m: 01:02,42 (00:33,30)
35.
RT +0.69 50m: 00:29,29, 100m: 01:02,43 (00:33,14)
36.
RT +0.80 50m: 00:29,58, 100m: 01:02,72 (00:33,14)
37.
RT +0.57 50m: 00:29,61, 100m: 01:02,83 (00:33,22)
38.
RT +0.40 50m: 00:28,82, 100m: 01:02,84 (00:34,02)
39.
RT +0.57 50m: 00:29,46, 100m: 01:02,86 (00:33,40)
40.
RT +0.65 50m: 00:29,13, 100m: 01:02,93 (00:33,80)
41.
KóKAI Áron2002 F
50m: 00:29,08, 100m: 01:03,24 (00:34,16)
42.
RT +0.72 50m: 00:29,28, 100m: 01:03,26 (00:33,98)
43.
NAGY Gergö2001 F
RT +0.68 50m: 00:29,04, 100m: 01:03,31 (00:34,27)
44.
RT +0.61 50m: 00:29,51, 100m: 01:03,53 (00:34,02)
45.
RT +0.63 50m: 00:29,99, 100m: 01:03,66 (00:33,67)
46.
RT +0.66 50m: 00:30,25, 100m: 01:03,68 (00:33,43)
47.
RT +0.74 50m: 00:29,87, 100m: 01:03,75 (00:33,88)
48.
RT +0.68 50m: 00:30,11, 100m: 01:04,04 (00:33,93)
49.
RT +0.47 50m: 00:30,36, 100m: 01:04,07 (00:33,71)
50.
RT +0.57 50m: 00:29,74, 100m: 01:04,11 (00:34,37)
51.
NAGY Roland2003 F
RT +0.65 50m: 00:30,03, 100m: 01:04,27 (00:34,24)
52.
LENGYEL Ivan2001 F
RT +0.63 50m: 00:30,16, 100m: 01:04,53 (00:34,37)
53.
RT +0.67 50m: 00:29,72, 100m: 01:04,56 (00:34,84)
54.
IMRE Bálint2002 F
RT +0.77 50m: 00:30,56, 100m: 01:04,77 (00:34,21)
55.
RT +0.76 50m: 00:31,40, 100m: 01:05,21 (00:33,81)
56.
50m: 00:30,73, 100m: 01:05,52 (00:34,79)
57.
RT +0.56 50m: 00:30,15, 100m: 01:05,60 (00:35,45)
57.
RT +0.50 50m: 00:30,27, 100m: 01:05,60 (00:35,33)
59.
RT +0.67 50m: 00:30,99, 100m: 01:05,80 (00:34,81)
60.
RT +0.80 50m: 00:30,67, 100m: 01:05,84 (00:35,17)
61.
50m: 00:30,85, 100m: 01:05,85 (00:35,00)
62.
RT +0.53 50m: 00:31,80, 100m: 01:05,88 (00:34,08)
63.
50m: 00:31,58, 100m: 01:06,19 (00:34,61)
64.
50m: 00:31,57, 100m: 01:06,22 (00:34,65)
65.
KRAUSZ Ernõ2004 F
50m: 00:31,09, 100m: 01:06,25 (00:35,16)
65.
RT +0.51 50m: 00:30,82, 100m: 01:06,25 (00:35,43)
67.
RT +0.74 50m: 00:31,03, 100m: 01:06,48 (00:35,45)
67.
RT +0.69 50m: 00:30,70, 100m: 01:06,48 (00:35,78)
69.
RT +0.51 50m: 00:31,72, 100m: 01:06,75 (00:35,03)
70.
50m: 00:31,07, 100m: 01:06,77 (00:35,70)
71.
RT +0.74 50m: 00:31,42, 100m: 01:07,11 (00:35,69)
72.
BORBELY Huba2004 F
RT +0.65 50m: 00:31,61, 100m: 01:07,33 (00:35,72)
73.
50m: 00:31,00, 100m: 01:07,39 (00:36,39)
74.
50m: 00:32,00, 100m: 01:07,48 (00:35,48)
75.
RT +0.50 50m: 00:31,19, 100m: 01:07,65 (00:36,46)
76.
BALOG Bence2002 F
RT +0.59 50m: 00:31,58, 100m: 01:07,68 (00:36,10)
76.
RT +0.34 50m: 00:31,36, 100m: 01:07,68 (00:36,32)
78.
RT +0.66 50m: 00:31,42, 100m: 01:07,72 (00:36,30)
79.
BUDA Zoltán2003 F
RT +0.61 50m: 00:32,34, 100m: 01:07,86 (00:35,52)
80.
RT +0.82 50m: 00:32,21, 100m: 01:07,93 (00:35,72)
81.
RT +0.62 50m: 00:32,48, 100m: 01:07,96 (00:35,48)
82.
OHR Ádám2001 F
RT +0.36 50m: 00:31,75, 100m: 01:08,04 (00:36,29)
83.
RT +0.50 50m: 00:31,49, 100m: 01:08,18 (00:36,69)
84.
50m: 00:32,23, 100m: 01:08,66 (00:36,43)
85.
RT +0.63 50m: 00:31,90, 100m: 01:08,89 (00:36,99)
86.
RT +0.79 50m: 00:32,38, 100m: 01:09,00 (00:36,62)
87.
RT +0.57 50m: 00:32,87, 100m: 01:09,02 (00:36,15)
88.
50m: 00:31,40, 100m: 01:09,19 (00:37,79)
89.
RT +0.54 50m: 00:32,27, 100m: 01:09,26 (00:36,99)
90.
RT +0.30 50m: 00:32,21, 100m: 01:09,31 (00:37,10)
91.
ECSEGI Endre2004 F
50m: 00:32,97, 100m: 01:09,77 (00:36,80)
92.
NYáRI Bence2002 F
RT +0.85 50m: 00:31,91, 100m: 01:09,84 (00:37,93)
93.
RT +0.69 50m: 00:33,32, 100m: 01:10,29 (00:36,97)
94.
RT +0.69 50m: 00:32,67, 100m: 01:10,66 (00:37,99)
95.
RT +0.78 50m: 00:33,27, 100m: 01:12,29 (00:39,02)
Cancelled.