LXI. Országos Serdülö Bajnokság (20.-24.06.2017) - Györ

Ön itt van: Rendezvények > LXI. Országos Serdülö Bajnokság > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 18 - 400m Freestyle Women (Előfutam)
Girls
1.
NAGY Réka2003 N
50m: 00:30,09, 100m: 01:03,32 (00:33,23), 150m: 01:36,62 (00:33,30), 200m: 02:09,75 (00:33,13)
250m: 02:43,67 (00:33,92), 300m: 03:17,47 (00:33,80), 350m: 03:51,62 (00:34,15), 400m: 04:24,64 (00:33,02)
2.
SZABó Inez2002 N
50m: 00:29,55, 100m: 01:02,18 (00:32,63), 150m: 01:35,51 (00:33,33), 200m: 02:09,37 (00:33,86)
250m: 02:43,47 (00:34,10), 300m: 03:17,60 (00:34,13), 350m: 03:51,97 (00:34,37), 400m: 04:24,77 (00:32,80)
3.
GáL Kincsõ2003 N
50m: 00:30,84, 100m: 01:04,45 (00:33,61), 150m: 01:38,96 (00:34,51), 200m: 02:13,06 (00:34,10)
250m: 02:47,48 (00:34,42), 300m: 03:21,99 (00:34,51), 350m: 03:55,90 (00:33,91), 400m: 04:28,33 (00:32,43)
4.
50m: 00:31,43, 100m: 01:04,90 (00:33,47), 150m: 01:38,68 (00:33,78), 200m: 02:12,63 (00:33,95)
250m: 02:46,94 (00:34,31), 300m: 03:21,89 (00:34,95), 350m: 03:55,58 (00:33,69), 400m: 04:28,63 (00:33,05)
5.
RT +0.82 50m: 00:31,05, 100m: 01:04,74 (00:33,69), 150m: 01:39,09 (00:34,35), 200m: 02:13,09 (00:34,00)
250m: 02:47,40 (00:34,31), 300m: 03:21,53 (00:34,13), 350m: 03:56,06 (00:34,53), 400m: 04:29,26 (00:33,20)
6.
RT +0.55 50m: 00:30,36, 100m: 01:04,41 (00:34,05), 150m: 01:39,08 (00:34,67), 200m: 02:13,69 (00:34,61)
250m: 02:48,16 (00:34,47), 300m: 03:22,86 (00:34,70), 350m: 03:56,85 (00:33,99), 400m: 04:29,77 (00:32,92)
7.
RT +0.55 50m: 00:29,78, 100m: 01:03,55 (00:33,77), 150m: 01:38,20 (00:34,65), 200m: 02:12,61 (00:34,41)
250m: 02:47,26 (00:34,65), 300m: 03:22,82 (00:35,56), 350m: 03:57,79 (00:34,97), 400m: 04:31,26 (00:33,47)
8.
FARKAS Nóra2002 N
50m: 00:30,69, 100m: 01:04,17 (00:33,48), 150m: 01:38,67 (00:34,50), 200m: 02:13,57 (00:34,90)
250m: 02:48,07 (00:34,50), 300m: 03:23,09 (00:35,02), 350m: 03:58,18 (00:35,09), 400m: 04:31,27 (00:33,09)
9.
RT +0.76 50m: 00:30,77, 100m: 01:04,62 (00:33,85), 150m: 01:39,09 (00:34,47), 200m: 02:14,12 (00:35,03)
250m: 02:48,72 (00:34,60), 300m: 03:24,10 (00:35,38), 350m: 03:59,77 (00:35,67), 400m: 04:34,36 (00:34,59)
10.
RT +0.78 50m: 00:29,54, 100m: 01:02,60 (00:33,06), 150m: 01:37,39 (00:34,79), 200m: 02:13,10 (00:35,71)
250m: 02:48,36 (00:35,26), 300m: 03:24,43 (00:36,07), 350m: 04:00,00 (00:35,57), 400m: 04:35,17 (00:35,17)
11.
BARTA Sára2004 N
50m: 00:30,89, 100m: 01:05,11 (00:34,22), 150m: 01:39,96 (00:34,85), 200m: 02:15,13 (00:35,17)
250m: 02:50,87 (00:35,74), 300m: 03:26,35 (00:35,48), 350m: 04:01,46 (00:35,11), 400m: 04:35,38 (00:33,92)
12.
RT +0.41 50m: 00:31,91, 100m: 01:06,21 (00:34,30), 150m: 01:41,04 (00:34,83), 200m: 02:16,33 (00:35,29)
250m: 02:51,42 (00:35,09), 300m: 03:26,73 (00:35,31), 350m: 04:02,00 (00:35,27), 400m: 04:35,57 (00:33,57)
13.
50m: 00:31,36, 100m: 01:05,69 (00:34,33), 150m: 01:40,26 (00:34,57), 200m: 02:15,52 (00:35,26)
250m: 02:51,07 (00:35,55), 300m: 03:26,78 (00:35,71), 350m: 04:02,07 (00:35,29), 400m: 04:36,71 (00:34,64)
14.
VARGA Kata2003 N
RT +0.78 50m: 00:30,87, 100m: 01:05,11 (00:34,24), 150m: 01:40,52 (00:35,41), 200m: 02:16,07 (00:35,55)
250m: 02:51,71 (00:35,64), 300m: 03:27,55 (00:35,84), 350m: 04:02,95 (00:35,40), 400m: 04:37,56 (00:34,61)
15.
RT +0.48 50m: 00:30,61, 100m: 01:04,79 (00:34,18), 150m: 01:39,62 (00:34,83), 200m: 02:15,53 (00:35,91)
250m: 02:51,68 (00:36,15), 300m: 03:28,32 (00:36,64), 350m: 04:03,20 (00:34,88), 400m: 04:38,18 (00:34,98)
16.
50m: 00:30,82, 100m: 01:05,24 (00:34,42), 150m: 01:40,61 (00:35,37), 200m: 02:16,30 (00:35,69)
250m: 02:51,79 (00:35,49), 300m: 03:27,71 (00:35,92), 350m: 04:03,67 (00:35,96), 400m: 04:38,19 (00:34,52)
17.
50m: 00:30,96, 100m: 01:05,42 (00:34,46), 150m: 01:40,84 (00:35,42), 200m: 02:16,63 (00:35,79)
250m: 02:52,80 (00:36,17), 300m: 03:28,87 (00:36,07), 350m: 04:05,10 (00:36,23), 400m: 04:40,40 (00:35,30)
18.
RT +0.65 50m: 00:31,52, 100m: 01:06,27 (00:34,75), 150m: 01:41,97 (00:35,70), 200m: 02:17,68 (00:35,71)
250m: 02:53,61 (00:35,93), 300m: 03:30,20 (00:36,59), 350m: 04:06,19 (00:35,99), 400m: 04:40,74 (00:34,55)
19.
RT +0.70 50m: 00:32,10, 100m: 01:06,74 (00:34,64), 150m: 01:42,65 (00:35,91), 200m: 02:18,86 (00:36,21)
250m: 02:55,00 (00:36,14), 300m: 03:30,74 (00:35,74), 350m: 04:06,80 (00:36,06), 400m: 04:42,09 (00:35,29)
20.
50m: 00:31,85, 100m: 01:07,17 (00:35,32), 150m: 01:44,05 (00:36,88), 200m: 02:20,81 (00:36,76)
250m: 02:56,83 (00:36,02), 300m: 03:33,01 (00:36,18), 350m: 04:08,48 (00:35,47), 400m: 04:42,24 (00:33,76)
21.
KNAPP Róza2003 N
50m: 00:32,00, 100m: 01:06,81 (00:34,81), 150m: 01:42,88 (00:36,07), 200m: 02:19,16 (00:36,28)
250m: 02:55,78 (00:36,62), 300m: 03:32,17 (00:36,39), 350m: 04:08,08 (00:35,91), 400m: 04:42,69 (00:34,61)
22.
RT +0.73 50m: 00:31,51, 100m: 01:05,68 (00:34,17), 150m: 01:41,23 (00:35,55), 200m: 02:17,34 (00:36,11)
250m: 02:54,16 (00:36,82), 300m: 03:30,89 (00:36,73), 350m: 04:07,78 (00:36,89), 400m: 04:43,39 (00:35,61)
23.
RT +0.70 50m: 00:32,29, 100m: 01:07,35 (00:35,06), 150m: 01:44,05 (00:36,70), 200m: 02:21,07 (00:37,02)
250m: 02:58,23 (00:37,16), 300m: 03:35,36 (00:37,13), 350m: 04:12,06 (00:36,70), 400m: 04:44,68 (00:32,62)
24.
RT +0.81 50m: 00:33,01, 100m: 01:08,97 (00:35,96), 150m: 01:45,31 (00:36,34), 200m: 02:21,40 (00:36,09)
250m: 02:57,72 (00:36,32), 300m: 03:34,33 (00:36,61), 350m: 04:10,60 (00:36,27), 400m: 04:44,74 (00:34,14)
25.
RT +0.67 50m: 00:32,49, 100m: 01:08,03 (00:35,54), 150m: 01:44,66 (00:36,63), 200m: 02:21,31 (00:36,65)
250m: 02:57,90 (00:36,59), 300m: 03:34,43 (00:36,53), 350m: 04:10,69 (00:36,26), 400m: 04:44,86 (00:34,17)
26.
KISS Eszter2003 N
RT +0.73 50m: 00:32,02, 100m: 01:07,35 (00:35,33), 150m: 01:43,92 (00:36,57), 200m: 02:20,50 (00:36,58)
250m: 02:57,56 (00:37,06), 300m: 03:34,68 (00:37,12), 350m: 04:10,97 (00:36,29), 400m: 04:45,56 (00:34,59)
27.
KEREKES Luca2003 N
RT +0.61 50m: 00:31,81, 100m: 01:07,51 (00:35,70), 150m: 01:43,89 (00:36,38), 200m: 02:20,52 (00:36,63)
250m: 02:57,15 (00:36,63), 300m: 03:34,28 (00:37,13), 350m: 04:11,35 (00:37,07), 400m: 04:47,23 (00:35,88)
28.
ÁCS Barbara2003 N
50m: 00:32,24, 100m: 01:08,50 (00:36,26), 150m: 01:45,30 (00:36,80), 200m: 02:22,04 (00:36,74)
250m: 02:59,19 (00:37,15), 300m: 03:35,91 (00:36,72), 350m: 04:12,08 (00:36,17), 400m: 04:47,26 (00:35,18)
29.
RT +0.56 50m: 00:32,56, 100m: 01:08,91 (00:36,35), 150m: 01:46,68 (00:37,77), 200m: 02:23,97 (00:37,29)
250m: 03:00,57 (00:36,60), 300m: 03:37,79 (00:37,22), 350m: 04:14,70 (00:36,91), 400m: 04:48,57 (00:33,87)
30.
50m: 00:31,16, 100m: 01:06,49 (00:35,33), 150m: 01:43,74 (00:37,25), 200m: 02:20,96 (00:37,22)
250m: 02:58,42 (00:37,46), 300m: 03:35,86 (00:37,44), 350m: 04:13,62 (00:37,76), 400m: 04:49,11 (00:35,49)
31.
HIRI Adrienn2003 N
50m: 00:32,55, 100m: 01:08,48 (00:35,93), 150m: 01:44,88 (00:36,40), 200m: 02:21,73 (00:36,85)
250m: 02:58,71 (00:36,98), 300m: 03:35,98 (00:37,27), 350m: 04:13,07 (00:37,09), 400m: 04:49,79 (00:36,72)
32.
RT +0.73 50m: 00:32,01, 100m: 01:08,05 (00:36,04), 150m: 01:45,40 (00:37,35), 200m: 02:23,35 (00:37,95)
250m: 03:00,93 (00:37,58), 300m: 03:38,17 (00:37,24), 350m: 04:15,91 (00:37,74), 400m: 04:49,91 (00:34,00)
33.
FLüCK Nóra2005 N
RT +0.68 50m: 00:32,94, 100m: 01:10,44 (00:37,50), 150m: 01:48,09 (00:37,65), 200m: 02:25,28 (00:37,19)
250m: 03:02,13 (00:36,85), 300m: 03:39,94 (00:37,81), 350m: 04:15,73 (00:35,79), 400m: 04:49,97 (00:34,24)
34.
RT +0.76 50m: 00:32,29, 100m: 01:08,77 (00:36,48), 150m: 01:46,16 (00:37,39), 200m: 02:23,60 (00:37,44)
250m: 03:00,79 (00:37,19), 300m: 03:38,49 (00:37,70), 350m: 04:15,53 (00:37,04), 400m: 04:51,05 (00:35,52)
35.
RT +0.71 50m: 00:33,20, 100m: 01:10,02 (00:36,82), 150m: 01:46,81 (00:36,79), 200m: 02:23,53 (00:36,72)
250m: 03:00,96 (00:37,43), 300m: 03:37,66 (00:36,70), 350m: 04:14,70 (00:37,04), 400m: 04:51,09 (00:36,39)
36.
JAGER Marina2002 N
50m: 00:33,28, 100m: 01:10,09 (00:36,81), 150m: 01:48,00 (00:37,91), 200m: 02:25,04 (00:37,04)
250m: 03:02,40 (00:37,36), 300m: 03:39,76 (00:37,36), 350m: 04:17,54 (00:37,78), 400m: 04:52,96 (00:35,42)
37.
RT +0.78 50m: 00:33,28, 100m: 01:09,58 (00:36,30), 150m: 01:47,18 (00:37,60), 200m: 02:23,98 (00:36,80)
250m: 03:01,25 (00:37,27), 300m: 03:39,31 (00:38,06), 350m: 04:17,43 (00:38,12), 400m: 04:53,32 (00:35,89)
38.
RT +0.58 50m: 00:32,82, 100m: 01:08,94 (00:36,12), 150m: 01:46,27 (00:37,33), 200m: 02:23,24 (00:36,97)
250m: 03:01,81 (00:38,57), 300m: 03:40,23 (00:38,42), 350m: 04:18,79 (00:38,56), 400m: 04:53,54 (00:34,75)
39.
KIS Laura2003 N
RT +0.70 50m: 00:33,44, 100m: 01:10,01 (00:36,57), 150m: 01:47,89 (00:37,88), 200m: 02:25,39 (00:37,50)
250m: 03:03,12 (00:37,73), 300m: 03:41,18 (00:38,06), 350m: 04:19,03 (00:37,85), 400m: 04:54,41 (00:35,38)
40.
50m: 00:33,27, 100m: 01:10,47 (00:37,20), 150m: 01:48,21 (00:37,74), 200m: 02:26,15 (00:37,94)
250m: 03:03,56 (00:37,41), 300m: 03:40,78 (00:37,22), 350m: 04:18,39 (00:37,61), 400m: 04:54,69 (00:36,30)
41.
RT +0.79 50m: 00:32,75, 100m: 01:10,26 (00:37,51), 150m: 01:47,72 (00:37,46), 200m: 02:26,11 (00:38,39)
250m: 03:04,10 (00:37,99), 300m: 03:42,26 (00:38,16), 350m: 04:19,93 (00:37,67), 400m: 04:56,21 (00:36,28)
42.
50m: 00:32,17, 100m: 01:08,22 (00:36,05), 150m: 01:45,96 (00:37,74), 200m: 02:23,37 (00:37,41)
250m: 03:01,83 (00:38,46), 300m: 03:40,46 (00:38,63), 350m: 04:19,27 (00:38,81), 400m: 04:56,77 (00:37,50)
43.
RT +0.75 50m: 00:33,12, 100m: 01:09,76 (00:36,64), 150m: 01:47,24 (00:37,48), 200m: 02:25,43 (00:38,19)
250m: 03:03,49 (00:38,06), 300m: 03:41,84 (00:38,35), 350m: 04:19,55 (00:37,71), 400m: 04:56,83 (00:37,28)
44.
50m: 00:32,00, 100m: 01:07,77 (00:35,77), 150m: 01:45,05 (00:37,28), 200m: 02:22,89 (00:37,84)
250m: 03:01,42 (00:38,53), 300m: 03:40,38 (00:38,96), 350m: 04:19,59 (00:39,21), 400m: 04:56,94 (00:37,35)
45.
RT +0.78 50m: 00:32,85, 100m: 01:10,46 (00:37,61), 150m: 01:48,37 (00:37,91), 200m: 02:26,64 (00:38,27)
250m: 03:04,22 (00:37,58), 300m: 03:42,55 (00:38,33), 350m: 04:20,82 (00:38,27), 400m: 04:57,53 (00:36,71)
46.
RT +0.61 50m: 00:33,04, 100m: 01:11,11 (00:38,07), 150m: 01:50,59 (00:39,48), 200m: 02:29,87 (00:39,28)
250m: 03:09,19 (00:39,32), 300m: 03:49,39 (00:40,20), 350m: 04:26,50 (00:37,11), 400m: 05:03,05 (00:36,55)
47.
50m: 00:33,26, 100m: 01:10,18 (00:36,92), 150m: 01:48,12 (00:37,94), 200m: 02:26,58 (00:38,46)
250m: 03:05,37 (00:38,79), 300m: 03:45,35 (00:39,98), 350m: 04:24,88 (00:39,53), 400m: 05:03,16 (00:38,28)
48.
RT +0.56 50m: 00:34,52, 100m: 01:12,54 (00:38,02), 150m: 01:51,30 (00:38,76), 200m: 02:30,80 (00:39,50)
250m: 03:10,50 (00:39,70), 300m: 03:49,79 (00:39,29), 350m: 04:28,52 (00:38,73), 400m: 05:04,24 (00:35,72)
49.
RT +0.53 50m: 00:33,84, 100m: 01:11,78 (00:37,94), 150m: 01:50,66 (00:38,88), 200m: 02:29,93 (00:39,27)
250m: 03:09,35 (00:39,42), 300m: 03:48,80 (00:39,45), 350m: 04:27,91 (00:39,11), 400m: 05:05,24 (00:37,33)
50.
KOCSIS Édua2003 N
50m: 00:33,89, 100m: 01:12,16 (00:38,27), 150m: 01:51,66 (00:39,50), 200m: 02:31,10 (00:39,44)
250m: 03:09,82 (00:38,72), 300m: 03:49,40 (00:39,58), 350m: 04:28,66 (00:39,26), 400m: 05:05,57 (00:36,91)
51.
TóTH Fanni2002 N
RT +0.64 50m: 00:34,25, 100m: 01:12,60 (00:38,35), 150m: 01:52,02 (00:39,42), 200m: 02:31,79 (00:39,77)
250m: 03:12,34 (00:40,55), 300m: 03:53,19 (00:40,85), 350m: 04:33,57 (00:40,38), 400m: 05:12,37 (00:38,80)
52.
SCHWOB Fanni2003 N
RT +0.75 50m: 00:34,49, 100m: 01:12,58 (00:38,09), 150m: 01:52,52 (00:39,94), 200m: 02:32,50 (00:39,98)
250m: 03:12,88 (00:40,38), 300m: 03:53,80 (00:40,92), 350m: 04:33,75 (00:39,95), 400m: 05:12,81 (00:39,06)
Cancelled.
DáVID Eliza2003 N
Cancelled.