LXI. Országos Serdülö Bajnokság (20.-24.06.2017) - Györ

Ön itt van: Rendezvények > LXI. Országos Serdülö Bajnokság > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 22 - 100m Butterfly Women (Előfutam)
Girls
1.
RT +0.51 50m: 00:29,03, 100m: 01:02,14 (00:33,11)
2.
SZABó Inez2002 N
RT +0.61 50m: 00:29,62, 100m: 01:03,83 (00:34,21)
3.
50m: 00:30,25, 100m: 01:04,43 (00:34,18)
4.
RT +0.44 50m: 00:30,14, 100m: 01:04,52 (00:34,38)
5.
RT +0.62 50m: 00:30,03, 100m: 01:04,63 (00:34,60)
6.
RT +0.70 50m: 00:30,06, 100m: 01:04,64 (00:34,58)
7.
NAGY Réka2003 N
RT +0.74 50m: 00:30,24, 100m: 01:04,70 (00:34,46)
8.
RT +0.64 50m: 00:30,47, 100m: 01:05,09 (00:34,62)
9.
RT +0.61 50m: 00:30,15, 100m: 01:05,13 (00:34,98)
10.
SZABó Petra2003 N
RT +0.75 50m: 00:30,02, 100m: 01:05,41 (00:35,39)
11.
RT +0.61 50m: 00:30,50, 100m: 01:05,46 (00:34,96)
12.
PAPP Júlia2003 N
RT +0.57 50m: 00:30,76, 100m: 01:05,66 (00:34,90)
13.
50m: 00:31,25, 100m: 01:05,88 (00:34,63)
14.
GáL Kincsõ2003 N
50m: 00:31,15, 100m: 01:05,89 (00:34,74)
15.
RT +0.61 50m: 00:30,75, 100m: 01:05,92 (00:35,17)
16.
RT +0.55 50m: 00:30,88, 100m: 01:05,97 (00:35,09)
17.
50m: 00:31,29, 100m: 01:06,39 (00:35,10)
18.
RT +0.76 50m: 00:30,59, 100m: 01:06,56 (00:35,97)
19.
RT +0.52 50m: 00:31,18, 100m: 01:06,58 (00:35,40)
20.
RT +0.74 50m: 00:31,20, 100m: 01:06,65 (00:35,45)
21.
50m: 00:31,06, 100m: 01:06,81 (00:35,75)
22.
RT +0.73 50m: 00:30,99, 100m: 01:06,87 (00:35,88)
23.
RT +0.58 50m: 00:31,49, 100m: 01:06,93 (00:35,44)
24.
RT +0.74 50m: 00:31,34, 100m: 01:07,25 (00:35,91)
25.
FARKAS Nóra2002 N
RT +0.57 50m: 00:31,41, 100m: 01:07,26 (00:35,85)
26.
50m: 00:31,89, 100m: 01:07,43 (00:35,54)
27.
DUJANIC Iva2003 N
50m: 00:32,24, 100m: 01:07,50 (00:35,26)
28.
RT +0.79 50m: 00:31,91, 100m: 01:07,52 (00:35,61)
29.
RT +0.74 50m: 00:31,06, 100m: 01:07,77 (00:36,71)
30.
RT +0.53 50m: 00:32,02, 100m: 01:07,82 (00:35,80)
31.
RT +0.73 50m: 00:31,63, 100m: 01:07,89 (00:36,26)
32.
KEREKES Luca2003 N
RT +0.56 50m: 00:31,88, 100m: 01:07,96 (00:36,08)
33.
DOBI Dorina2002 N
50m: 00:31,85, 100m: 01:08,10 (00:36,25)
34.
50m: 00:31,69, 100m: 01:08,37 (00:36,68)
35.
50m: 00:32,27, 100m: 01:08,50 (00:36,23)
36.
RT +0.75 50m: 00:31,81, 100m: 01:08,55 (00:36,74)
37.
RT +0.66 50m: 00:32,55, 100m: 01:08,64 (00:36,09)
38.
GANCZER Lea2004 N
50m: 00:32,59, 100m: 01:08,81 (00:36,22)
39.
RT +0.54 50m: 00:32,24, 100m: 01:08,89 (00:36,65)
40.
50m: 00:31,85, 100m: 01:08,98 (00:37,13)
41.
RT +0.72 50m: 00:31,92, 100m: 01:09,05 (00:37,13)
42.
50m: 00:32,26, 100m: 01:09,14 (00:36,88)
43.
RT +0.81 50m: 00:32,59, 100m: 01:09,16 (00:36,57)
44.
50m: 00:32,54, 100m: 01:09,27 (00:36,73)
45.
LACK Bianka2003 N
RT +0.60 50m: 00:31,15, 100m: 01:09,60 (00:38,45)
46.
HIRI Adrienn2003 N
RT +0.62 50m: 00:32,25, 100m: 01:09,67 (00:37,42)
47.
RT +0.77 50m: 00:32,24, 100m: 01:09,99 (00:37,75)
48.
50m: 00:32,70, 100m: 01:10,15 (00:37,45)
49.
RT +0.58 50m: 00:32,34, 100m: 01:10,32 (00:37,98)
50.
RT +0.58 50m: 00:32,43, 100m: 01:10,37 (00:37,94)
51.
RT +0.67 50m: 00:32,77, 100m: 01:10,42 (00:37,65)
52.
RT +0.72 50m: 00:32,76, 100m: 01:10,58 (00:37,82)
53.
RT +0.71 50m: 00:32,33, 100m: 01:10,87 (00:38,54)
54.
50m: 00:33,14, 100m: 01:10,94 (00:37,80)
55.
RT +0.74 50m: 00:33,59, 100m: 01:10,98 (00:37,39)
56.
RT +0.65 50m: 00:33,45, 100m: 01:10,99 (00:37,54)
57.
RT +0.76 50m: 00:33,44, 100m: 01:11,04 (00:37,60)
58.
RT +0.75 50m: 00:32,70, 100m: 01:11,05 (00:38,35)
59.
FARKAS Dóra2003 N
50m: 00:33,71, 100m: 01:11,28 (00:37,57)
60.
RT +0.69 50m: 00:33,63, 100m: 01:11,41 (00:37,78)
61.
M.KISS Mia2003 N
50m: 00:32,56, 100m: 01:11,53 (00:38,97)
62.
RT +0.70 50m: 00:33,08, 100m: 01:11,69 (00:38,61)
63.
50m: 00:33,32, 100m: 01:11,75 (00:38,43)
64.
RT +0.75 50m: 00:33,55, 100m: 01:12,01 (00:38,46)
65.
RT +0.74 50m: 00:32,94, 100m: 01:12,47 (00:39,53)
66.
RT +0.67 50m: 00:33,39, 100m: 01:12,51 (00:39,12)
67.
JOó Kata2004 N
50m: 00:33,60, 100m: 01:12,67 (00:39,07)
68.
KISS Eszter2003 N
RT +0.75 50m: 00:33,63, 100m: 01:12,72 (00:39,09)
69.
50m: 00:33,31, 100m: 01:12,77 (00:39,46)
70.
ÉDES Enikõ2002 N
RT +0.61 50m: 00:32,33, 100m: 01:13,01 (00:40,68)
71.
50m: 00:33,92, 100m: 01:13,30 (00:39,38)
72.
TUBICS Fanni2003 N
50m: 00:33,54, 100m: 01:13,37 (00:39,83)
73.
50m: 00:33,78, 100m: 01:13,52 (00:39,74)
74.
50m: 00:34,53, 100m: 01:13,98 (00:39,45)
75.
RT +0.85 50m: 00:34,09, 100m: 01:14,20 (00:40,11)
76.
MEZEI Jade2004 N
50m: 00:33,67, 100m: 01:14,35 (00:40,68)
77.
RT +0.69 50m: 00:34,89, 100m: 01:14,53 (00:39,64)
78.
TóTH Fanni2002 N
RT +0.80 50m: 00:34,59, 100m: 01:15,03 (00:40,44)
79.
RéV Anna2002 N
RT +0.71 50m: 00:34,19, 100m: 01:15,24 (00:41,05)
80.
50m: 00:34,89, 100m: 01:15,83 (00:40,94)
81.
RT +0.67 50m: 00:35,07, 100m: 01:15,87 (00:40,80)
82.
RT +0.66 50m: 00:35,33, 100m: 01:15,96 (00:40,63)
83.
RT +0.46 50m: 00:35,49, 100m: 01:16,15 (00:40,66)
Out of competition
1.
RT +0.67 50m: 00:31,22, 100m: 01:06,79 (00:35,57)