LXI. Országos Serdülö Bajnokság (20.-24.06.2017) - Györ

Ön itt van: Rendezvények > LXI. Országos Serdülö Bajnokság > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 29 - 200m Freestyle Women (Előfutam)
Girls
1.
SZABó Inez2002 N
RT +0.68 50m: 00:28,57, 100m: 01:00,19 (00:31,62), 150m: 01:33,38 (00:33,19), 200m: 02:06,11 (00:32,73)
2.
RT +0.66 50m: 00:29,59, 100m: 01:02,17 (00:32,58), 150m: 01:34,95 (00:32,78), 200m: 02:07,66 (00:32,71)
3.
RT +0.68 50m: 00:29,84, 100m: 01:02,65 (00:32,81), 150m: 01:35,66 (00:33,01), 200m: 02:07,85 (00:32,19)
4.
RT +0.78 50m: 00:30,02, 100m: 01:02,64 (00:32,62), 150m: 01:36,20 (00:33,56), 200m: 02:09,13 (00:32,93)
5.
GáL Kincsõ2003 N
RT +0.74 50m: 00:30,21, 100m: 01:03,41 (00:33,20), 150m: 01:36,98 (00:33,57), 200m: 02:09,31 (00:32,33)
6.
RT +0.69 50m: 00:30,18, 100m: 01:02,92 (00:32,74), 150m: 01:36,35 (00:33,43), 200m: 02:09,32 (00:32,97)
7.
RT +0.67 50m: 00:29,51, 100m: 01:02,41 (00:32,90), 150m: 01:36,59 (00:34,18), 200m: 02:09,75 (00:33,16)
8.
50m: 00:31,18, 100m: 01:04,16 (00:32,98), 150m: 01:37,34 (00:33,18), 200m: 02:09,78 (00:32,44)
9.
NAGY Réka2003 N
RT +0.64 50m: 00:30,75, 100m: 01:04,38 (00:33,63), 150m: 01:37,72 (00:33,34), 200m: 02:10,70 (00:32,98)
10.
RT +0.79 50m: 00:30,38, 100m: 01:03,89 (00:33,51), 150m: 01:37,66 (00:33,77), 200m: 02:10,97 (00:33,31)
11.
RT +0.79 50m: 00:29,12, 100m: 01:01,98 (00:32,86), 150m: 01:36,75 (00:34,77), 200m: 02:11,11 (00:34,36)
12.
VARGA Kata2003 N
RT +0.77 50m: 00:29,82, 100m: 01:03,47 (00:33,65), 150m: 01:37,63 (00:34,16), 200m: 02:11,29 (00:33,66)
13.
RT +0.73 50m: 00:30,11, 100m: 01:03,48 (00:33,37), 150m: 01:37,68 (00:34,20), 200m: 02:11,48 (00:33,80)
14.
FARKAS Nóra2002 N
RT +0.52 50m: 00:30,81, 100m: 01:04,28 (00:33,47), 150m: 01:38,63 (00:34,35), 200m: 02:11,91 (00:33,28)
15.
RT +0.75 50m: 00:30,63, 100m: 01:04,26 (00:33,63), 150m: 01:38,22 (00:33,96), 200m: 02:12,12 (00:33,90)
16.
BARTA Sára2004 N
RT +0.78 50m: 00:30,41, 100m: 01:03,87 (00:33,46), 150m: 01:38,39 (00:34,52), 200m: 02:12,40 (00:34,01)
17.
PAPP Júlia2003 N
RT +0.70 50m: 00:30,47, 100m: 01:03,91 (00:33,44), 150m: 01:38,55 (00:34,64), 200m: 02:12,42 (00:33,87)
18.
RT +0.80 50m: 00:30,68, 100m: 01:04,78 (00:34,10), 150m: 01:39,18 (00:34,40), 200m: 02:12,75 (00:33,57)
19.
RT +0.74 50m: 00:31,56, 100m: 01:05,95 (00:34,39), 150m: 01:40,68 (00:34,73), 200m: 02:13,09 (00:32,41)
20.
RT +0.74 50m: 00:30,10, 100m: 01:03,47 (00:33,37), 150m: 01:38,99 (00:35,52), 200m: 02:13,28 (00:34,29)
21.
RT +0.69 50m: 00:30,94, 100m: 01:04,41 (00:33,47), 150m: 01:39,34 (00:34,93), 200m: 02:13,44 (00:34,10)
22.
RT +0.76 50m: 00:30,71, 100m: 01:04,52 (00:33,81), 150m: 01:39,13 (00:34,61), 200m: 02:13,47 (00:34,34)
23.
RT +0.59 50m: 00:30,53, 100m: 01:04,69 (00:34,16), 150m: 01:39,89 (00:35,20), 200m: 02:13,62 (00:33,73)
24.
RT +0.76 50m: 00:31,23, 100m: 01:05,15 (00:33,92), 150m: 01:39,72 (00:34,57), 200m: 02:14,00 (00:34,28)
25.
RT +0.62 50m: 00:30,67, 100m: 01:04,94 (00:34,27), 150m: 01:40,13 (00:35,19), 200m: 02:14,12 (00:33,99)
26.
RT +0.59 50m: 00:31,06, 100m: 01:04,80 (00:33,74), 150m: 01:39,79 (00:34,99), 200m: 02:14,15 (00:34,36)
27.
FORJáN Anna2004 N
RT +0.69 50m: 00:30,40, 100m: 01:03,84 (00:33,44), 150m: 01:39,43 (00:35,59), 200m: 02:14,39 (00:34,96)
28.
RT +0.62 50m: 00:29,79, 100m: 01:04,14 (00:34,35), 150m: 01:39,14 (00:35,00), 200m: 02:14,44 (00:35,30)
29.
RT +0.73 50m: 00:31,59, 100m: 01:04,35 (00:32,76), 150m: 01:38,96 (00:34,61), 200m: 02:14,48 (00:35,52)
30.
RT +0.78 50m: 00:30,39, 100m: 01:05,12 (00:34,73), 150m: 01:41,01 (00:35,89), 200m: 02:14,74 (00:33,73)
31.
RT +0.67 50m: 00:30,97, 100m: 01:04,80 (00:33,83), 150m: 01:40,04 (00:35,24), 200m: 02:14,93 (00:34,89)
32.
DOBI Dorina2002 N
RT +0.59 50m: 00:31,12, 100m: 01:05,37 (00:34,25), 150m: 01:41,04 (00:35,67), 200m: 02:15,12 (00:34,08)
33.
RT +0.70 50m: 00:30,98, 100m: 01:05,46 (00:34,48), 150m: 01:40,44 (00:34,98), 200m: 02:15,21 (00:34,77)
34.
RT +0.76 50m: 00:30,65, 100m: 01:05,70 (00:35,05), 150m: 01:39,84 (00:34,14), 200m: 02:15,29 (00:35,45)
35.
KEREKES Luca2003 N
RT +0.77 50m: 00:31,51, 100m: 01:06,00 (00:34,49), 150m: 01:41,03 (00:35,03), 200m: 02:15,92 (00:34,89)
36.
RT +0.74 50m: 00:31,13, 100m: 01:05,47 (00:34,34), 150m: 01:41,37 (00:35,90), 200m: 02:16,26 (00:34,89)
37.
RT +0.60 50m: 00:31,71, 100m: 01:06,05 (00:34,34), 150m: 01:41,00 (00:34,95), 200m: 02:16,72 (00:35,72)
38.
RT +0.64 50m: 00:30,78, 100m: 01:05,73 (00:34,95), 150m: 01:41,32 (00:35,59), 200m: 02:16,74 (00:35,42)
39.
RT +0.78 50m: 00:31,79, 100m: 01:07,19 (00:35,40), 150m: 01:42,85 (00:35,66), 200m: 02:16,78 (00:33,93)
39.
RT +0.80 50m: 00:30,70, 100m: 01:05,38 (00:34,68), 150m: 01:41,45 (00:36,07), 200m: 02:16,78 (00:35,33)
41.
RT +0.51 50m: 00:31,67, 100m: 01:06,89 (00:35,22), 150m: 01:42,61 (00:35,72), 200m: 02:16,79 (00:34,18)
42.
TóTH Tamara2003 N
RT +0.74 50m: 00:30,44, 100m: 01:04,86 (00:34,42), 150m: 01:40,94 (00:36,08), 200m: 02:16,83 (00:35,89)
43.
RT +0.79 50m: 00:31,79, 100m: 01:07,66 (00:35,87), 150m: 01:43,88 (00:36,22), 200m: 02:17,31 (00:33,43)
44.
M.KISS Mia2003 N
RT +0.60 50m: 00:30,97, 100m: 01:06,38 (00:35,41), 150m: 01:42,46 (00:36,08), 200m: 02:17,36 (00:34,90)
45.
RT +0.72 50m: 00:31,73, 100m: 01:06,76 (00:35,03), 150m: 01:42,64 (00:35,88), 200m: 02:17,38 (00:34,74)
46.
RT +0.76 50m: 00:31,36, 100m: 01:06,08 (00:34,72), 150m: 01:42,69 (00:36,61), 200m: 02:17,61 (00:34,92)
46.
RT +0.59 50m: 00:31,11, 100m: 01:05,57 (00:34,46), 150m: 01:41,71 (00:36,14), 200m: 02:17,61 (00:35,90)
48.
RT +0.73 50m: 00:31,91, 100m: 01:06,75 (00:34,84), 150m: 01:43,72 (00:36,97), 200m: 02:17,67 (00:33,95)
49.
ÁCS Barbara2003 N
RT +0.70 50m: 00:30,73, 100m: 01:05,63 (00:34,90), 150m: 01:41,65 (00:36,02), 200m: 02:17,70 (00:36,05)
50.
50m: 00:31,23, 100m: 01:06,03 (00:34,80), 150m: 01:41,70 (00:35,67), 200m: 02:17,72 (00:36,02)
51.
RT +0.69 50m: 00:31,36, 100m: 01:06,59 (00:35,23), 150m: 01:42,62 (00:36,03), 200m: 02:17,93 (00:35,31)
52.
RT +0.56 50m: 00:30,65, 100m: 01:05,40 (00:34,75), 150m: 01:42,04 (00:36,64), 200m: 02:18,09 (00:36,05)
53.
RT +0.78 50m: 00:31,38, 100m: 01:07,33 (00:35,95), 150m: 01:43,56 (00:36,23), 200m: 02:18,14 (00:34,58)
54.
KNAPP Róza2003 N
RT +0.81 50m: 00:31,75, 100m: 01:06,44 (00:34,69), 150m: 01:42,99 (00:36,55), 200m: 02:18,18 (00:35,19)
55.
HIRI Adrienn2003 N
RT +0.72 50m: 00:31,56, 100m: 01:06,32 (00:34,76), 150m: 01:42,84 (00:36,52), 200m: 02:18,24 (00:35,40)
56.
RT +0.62 50m: 00:32,00, 100m: 01:06,77 (00:34,77), 150m: 01:42,60 (00:35,83), 200m: 02:18,61 (00:36,01)
57.
GANCZER Lea2004 N
RT +0.58 50m: 00:31,67, 100m: 01:06,60 (00:34,93), 150m: 01:42,84 (00:36,24), 200m: 02:18,70 (00:35,86)
58.
RT +0.78 50m: 00:31,72, 100m: 01:07,59 (00:35,87), 150m: 01:44,24 (00:36,65), 200m: 02:18,71 (00:34,47)
59.
RT +0.78 50m: 00:32,09, 100m: 01:07,62 (00:35,53), 150m: 01:43,75 (00:36,13), 200m: 02:19,10 (00:35,35)
60.
RT +0.91 50m: 00:31,86, 100m: 01:07,20 (00:35,34), 150m: 01:43,78 (00:36,58), 200m: 02:19,30 (00:35,52)
61.
RT +0.72 50m: 00:32,14, 100m: 01:07,98 (00:35,84), 150m: 01:44,90 (00:36,92), 200m: 02:19,32 (00:34,42)
62.
KISS Eszter2003 N
RT +0.58 50m: 00:31,09, 100m: 01:05,87 (00:34,78), 150m: 01:42,79 (00:36,92), 200m: 02:19,34 (00:36,55)
63.
RT +0.69 50m: 00:32,18, 100m: 01:07,51 (00:35,33), 150m: 01:43,81 (00:36,30), 200m: 02:19,68 (00:35,87)
64.
RT +0.72 50m: 00:31,89, 100m: 01:07,35 (00:35,46), 150m: 01:43,70 (00:36,35), 200m: 02:19,75 (00:36,05)
65.
RT +0.78 50m: 00:32,17, 100m: 01:08,88 (00:36,71), 150m: 01:45,50 (00:36,62), 200m: 02:19,96 (00:34,46)
66.
RT +0.75 50m: 00:31,18, 100m: 01:07,56 (00:36,38), 150m: 01:44,94 (00:37,38), 200m: 02:20,07 (00:35,13)
67.
LACK Bianka2003 N
RT +0.67 50m: 00:29,78, 100m: 01:04,63 (00:34,85), 150m: 01:41,77 (00:37,14), 200m: 02:20,19 (00:38,42)
68.
RT +0.72 50m: 00:32,01, 100m: 01:07,26 (00:35,25), 150m: 01:44,02 (00:36,76), 200m: 02:20,69 (00:36,67)
69.
RT +0.66 50m: 00:32,37, 100m: 01:07,58 (00:35,21), 150m: 01:44,48 (00:36,90), 200m: 02:21,03 (00:36,55)
70.
FARKAS Dóra2003 N
RT +0.64 50m: 00:32,97, 100m: 01:09,04 (00:36,07), 150m: 01:45,95 (00:36,91), 200m: 02:21,10 (00:35,15)
71.
50m: 00:32,09, 100m: 01:07,92 (00:35,83), 150m: 01:45,01 (00:37,09), 200m: 02:21,39 (00:36,38)
72.
RT +0.61 50m: 00:32,65, 100m: 01:08,23 (00:35,58), 150m: 01:44,87 (00:36,64), 200m: 02:21,48 (00:36,61)
73.
RT +0.76 50m: 00:32,10, 100m: 01:07,25 (00:35,15), 150m: 01:44,62 (00:37,37), 200m: 02:21,53 (00:36,91)
74.
RT +0.95 50m: 00:32,81, 100m: 01:08,59 (00:35,78), 150m: 01:45,35 (00:36,76), 200m: 02:21,82 (00:36,47)
75.
RT +0.80 50m: 00:31,81, 100m: 01:07,23 (00:35,42), 150m: 01:44,46 (00:37,23), 200m: 02:21,85 (00:37,39)
76.
FLüCK Nóra2005 N
RT +0.68 50m: 00:32,84, 100m: 01:09,65 (00:36,81), 150m: 01:47,54 (00:37,89), 200m: 02:23,02 (00:35,48)
77.
JOó Kata2004 N
RT +0.26 50m: 00:33,07, 100m: 01:09,62 (00:36,55), 150m: 01:46,86 (00:37,24), 200m: 02:23,26 (00:36,40)
78.
JAGER Marina2002 N
RT +0.84 50m: 00:32,47, 100m: 01:08,60 (00:36,13), 150m: 01:47,31 (00:38,71), 200m: 02:23,42 (00:36,11)
79.
RT +0.77 50m: 00:32,98, 100m: 01:09,96 (00:36,98), 150m: 01:47,25 (00:37,29), 200m: 02:23,67 (00:36,42)
80.
KOCSIS Édua2003 N
RT +0.67 50m: 00:32,65, 100m: 01:09,35 (00:36,70), 150m: 01:47,51 (00:38,16), 200m: 02:23,82 (00:36,31)
81.
RT +0.81 50m: 00:33,46, 100m: 01:10,21 (00:36,75), 150m: 01:47,04 (00:36,83), 200m: 02:24,00 (00:36,96)
82.
RT +0.75 50m: 00:32,43, 100m: 01:09,48 (00:37,05), 150m: 01:47,27 (00:37,79), 200m: 02:24,08 (00:36,81)
83.
SIMON Dorka2003 N
RT +0.65 50m: 00:32,65, 100m: 01:09,13 (00:36,48), 150m: 01:47,48 (00:38,35), 200m: 02:24,74 (00:37,26)
84.
SUBA Zsófi2003 N
RT +0.76 50m: 00:33,86, 100m: 01:11,12 (00:37,26), 150m: 01:48,53 (00:37,41), 200m: 02:24,75 (00:36,22)
85.
50m: 00:33,59, 100m: 01:10,86 (00:37,27), 150m: 01:48,96 (00:38,10), 200m: 02:24,85 (00:35,89)
86.
KIS Laura2003 N
RT +0.66 50m: 00:35,02, 100m: 01:12,33 (00:37,31), 150m: 01:49,37 (00:37,04), 200m: 02:24,94 (00:35,57)
87.
RT +0.69 50m: 00:33,40, 100m: 01:10,44 (00:37,04), 150m: 01:48,52 (00:38,08), 200m: 02:25,02 (00:36,50)
88.
RT +0.78 50m: 00:32,66, 100m: 01:09,85 (00:37,19), 150m: 01:48,40 (00:38,55), 200m: 02:25,40 (00:37,00)
89.
RT +0.74 50m: 00:33,03, 100m: 01:09,18 (00:36,15), 150m: 01:47,61 (00:38,43), 200m: 02:25,42 (00:37,81)
90.
RT +0.73 50m: 00:33,63, 100m: 01:10,80 (00:37,17), 150m: 01:49,29 (00:38,49), 200m: 02:25,60 (00:36,31)
91.
BUDAI Panna2002 N
RT +0.91 50m: 00:35,22, 100m: 01:12,29 (00:37,07), 150m: 01:49,96 (00:37,67), 200m: 02:26,14 (00:36,18)
92.
MEZEI Jade2004 N
RT +0.58 50m: 00:31,46, 100m: 01:08,12 (00:36,66), 150m: 01:47,53 (00:39,41), 200m: 02:26,55 (00:39,02)
93.
RT +0.73 50m: 00:33,77, 100m: 01:10,56 (00:36,79), 150m: 01:48,54 (00:37,98), 200m: 02:26,76 (00:38,22)
94.
LEPOSA Anna2004 N
RT +0.69 50m: 00:32,97, 100m: 01:09,71 (00:36,74), 150m: 01:48,43 (00:38,72), 200m: 02:26,83 (00:38,40)
95.
RT +0.68 50m: 00:33,68, 100m: 01:11,00 (00:37,32), 150m: 01:49,71 (00:38,71), 200m: 02:26,90 (00:37,19)
96.
TóTH Fanni2002 N
RT +0.84 50m: 00:33,90, 100m: 01:11,63 (00:37,73), 150m: 01:49,94 (00:38,31), 200m: 02:27,05 (00:37,11)
97.
NAGY Janka2003 N
RT +0.73 50m: 00:32,47, 100m: 01:10,20 (00:37,73), 150m: 01:49,81 (00:39,61), 200m: 02:27,20 (00:37,39)
98.
BARTA Hanna2003 N
RT +0.77 50m: 00:33,61, 100m: 01:10,88 (00:37,27), 150m: 01:49,15 (00:38,27), 200m: 02:27,24 (00:38,09)
99.
RT +0.71 50m: 00:34,57, 100m: 01:11,82 (00:37,25), 150m: 01:50,39 (00:38,57), 200m: 02:27,26 (00:36,87)
100.
50m: 00:33,12, 100m: 01:10,16 (00:37,04), 150m: 01:48,51 (00:38,35), 200m: 02:27,57 (00:39,06)
101.
50m: 00:33,48, 100m: 01:11,27 (00:37,79), 150m: 01:50,08 (00:38,81), 200m: 02:27,79 (00:37,71)
102.
RT +0.74 50m: 00:32,81, 100m: 01:10,45 (00:37,64), 150m: 01:49,86 (00:39,41), 200m: 02:27,97 (00:38,11)
103.
BIHARI Sára2004 N
RT +0.56 50m: 00:34,67, 100m: 01:12,81 (00:38,14), 150m: 01:51,65 (00:38,84), 200m: 02:28,11 (00:36,46)
104.
SCHWOB Fanni2003 N
RT +0.74 50m: 00:33,27, 100m: 01:11,08 (00:37,81), 150m: 01:50,67 (00:39,59), 200m: 02:28,46 (00:37,79)
105.
50m: 00:34,44, 100m: 01:12,62 (00:38,18), 150m: 01:52,05 (00:39,43), 200m: 02:29,64 (00:37,59)
106.
RáCZ Anna2003 N
RT +0.65 50m: 00:34,13, 100m: 01:12,54 (00:38,41), 150m: 01:52,67 (00:40,13), 200m: 02:30,57 (00:37,90)
107.
50m: 00:33,97, 100m: 01:12,32 (00:38,35), 150m: 01:52,02 (00:39,70), 200m: 02:31,53 (00:39,51)
108.
50m: 00:34,69, 100m: 01:13,77 (00:39,08), 150m: 01:54,09 (00:40,32), 200m: 02:32,73 (00:38,64)
109.
TUBICS Fanni2003 N
RT +0.75 50m: 00:35,32, 100m: 01:15,16 (00:39,84), 150m: 01:56,14 (00:40,98), 200m: 02:36,61 (00:40,47)
Cancelled.
Cancelled.
Cancelled.
Cancelled.
DáVID Eliza2003 N
Cancelled.
10:35 - Starting before the starting signal
Out of competition
1.
RT +0.63 50m: 00:30,24, 100m: 01:03,78 (00:33,54), 150m: 01:37,95 (00:34,17), 200m: 02:12,27 (00:34,32)