LXI. Országos Serdülö Bajnokság (20.-24.06.2017) - Györ

Ön itt van: Rendezvények > LXI. Országos Serdülö Bajnokság > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 131 - 4x100m Medley Women (Döntő)
Girls
1.
Matula Fanni (2002 / 15 Years), RT +0.70 50m: 00:30,76, 100m: 01:02,89 (00:32,13)
Arnóczki Zsófi (2002 / 15 Years), RT +0.31 150m: 01:37,97 (00:35,08), 200m: 02:19,11 (00:41,14)
Bartyik Bianka (2004 / 13 Years), RT +0.52 250m: 02:48,98 (00:29,87), 300m: 03:23,05 (00:34,07)
Muzsnay Zsófia (2003 / 14 Years), RT +0.58 350m: 03:50,92 (00:27,87), 400m: 04:21,40 (00:30,48)
2.
Burai Boglárka (2002 / 15 Years), RT +0.67 50m: 00:31,69, 100m: 01:05,23 (00:33,54)
Nagy Réka (2003 / 14 Years), RT +0.49 150m: 01:39,69 (00:34,46), 200m: 02:17,60 (00:37,91)
Bátka Gréta (2002 / 15 Years), RT +0.46 250m: 02:48,51 (00:30,91), 300m: 03:23,91 (00:35,40)
Farkas Nóra (2002 / 15 Years), RT +0.31 350m: 03:52,89 (00:28,98), 400m: 04:23,60 (00:30,71)
3.
Szõke Viktória (2002 / 15 Years), RT +0.65 50m: 00:31,90, 100m: 01:05,70 (00:33,80)
Papp Júlia (2003 / 14 Years), RT +0.56 150m: 01:40,55 (00:34,85), 200m: 02:21,14 (00:40,59)
Szimcsák Míra (2004 / 13 Years), RT +0.50 250m: 02:51,30 (00:30,16), 300m: 03:25,89 (00:34,59)
Vörösházy Vanda (2002 / 15 Years), RT +0.50 350m: 03:54,24 (00:28,35), 400m: 04:24,63 (00:30,39)
4.
Gyûrûs Hanna (2004 / 13 Years), RT +0.63 50m: 00:31,92, 100m: 01:07,28 (00:35,36)
Barta Hanna (2003 / 14 Years), RT +0.17 150m: 01:41,79 (00:34,51), 200m: 02:20,97 (00:39,18)
Dancsecs Boglárka (2002 / 15 Years), RT +0.36 250m: 02:51,49 (00:30,52), 300m: 03:26,52 (00:35,03)
Barta Sára (2004 / 13 Years), 350m: 03:54,88 (00:28,36), 400m: 04:26,47 (00:31,59)
5.
Rajos Kira (2003 / 14 Years), RT +0.63 50m: 00:32,26, 100m: 01:06,85 (00:34,59)
Farkas Dóra (2003 / 14 Years), RT +0.60 150m: 01:43,89 (00:37,04), 200m: 02:24,70 (00:40,81)
Orbán Gréta (2002 / 15 Years), RT +0.17 250m: 02:54,38 (00:29,68), 300m: 03:29,40 (00:35,02)
Pózvai Kiara (2002 / 15 Years), RT +0.61 350m: 03:58,13 (00:28,73), 400m: 04:28,19 (00:30,06)
6.
Soeterbroek Krisztina (2003 / 14 Years), RT +0.62 50m: 00:33,20, 100m: 01:09,09 (00:35,89)
Kovács Karolina (2004 / 13 Years), RT +0.52 150m: 01:48,20 (00:39,11), 200m: 02:32,45 (00:44,25)
Jánosi Viktória (2002 / 15 Years), RT +0.45 250m: 03:03,47 (00:31,02), 300m: 03:39,78 (00:36,31)
Szklenár Flóra (2002 / 15 Years), RT +0.47 350m: 04:08,63 (00:28,85), 400m: 04:41,15 (00:32,52)
7.
Szabó Feltóthy Eszter (2002 / 15 Years), RT +0.58 50m: 00:32,22, 100m: 01:06,06 (00:33,84)
Dujanic Iva (2003 / 14 Years), RT +0.70 150m: 01:42,95 (00:36,89), 200m: 02:24,62 (00:41,67)
Beregszászi Enikõ (2003 / 14 Years), RT +0.43 250m: 02:57,82 (00:33,20), 300m: 03:36,79 (00:38,97)
Szabó Beatrix (2002 / 15 Years), RT +0.66 350m: 04:08,29 (00:31,50), 400m: 04:43,26 (00:34,97)
8.
Wittmann Gréta (2002 / 15 Years), RT +0.72 50m: 00:33,07, 100m: 01:08,21 (00:35,14)
Rév Anna (2002 / 15 Years), RT +0.69 150m: 01:48,89 (00:40,68), 200m: 02:35,13 (00:46,24)
Paróczi Eszter (2003 / 14 Years), RT +0.50 250m: 03:06,05 (00:30,92), 300m: 03:41,98 (00:35,93)
Illés Katrin (2002 / 15 Years), RT +0.37 350m: 04:12,39 (00:30,41), 400m: 04:45,58 (00:33,19)