LXII. Országos Serdülõ Bajnokság (25.-28.07.2018) - AQUA SPORT CENTER GYOR

Ön itt van: Rendezvények > LXII. Országos Serdülõ Bajnokság > Egyesület
Egyesület - Részletek
DUNAFERR SE
IOC HUN (Hungary)
Azonosító
Indulások
18 - 4x200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
118 - 4x200m Freestyle Men Final DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
8:11.13
29 - 4x100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
129 - 4x100m Freestyle Men Final DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
3:42.20
39 - 4x100m Medley Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
 
Eredmények
18 - 4x200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 2002 and younger
5.
Weiter Dávid (2002 / 16 Years), RT +0.71 50m: 00:28,05, 100m: 00:59,76 (00:31,71), 150m: 01:31,48 (00:31,72), 200m: 02:02,87 (00:31,39)
Farkas Botond (2003 / 15 Years), RT +0.34 250m: 02:29,91 (00:27,04), 300m: 03:00,41 (00:30,50), 350m: 03:31,84 (00:31,43), 400m: 04:03,12 (00:31,28)
Dort Máté (2003 / 15 Years), RT +0.50 450m: 04:30,63 (00:27,51), 500m: 05:02,35 (00:31,72), 550m: 05:34,88 (00:32,53), 600m: 06:08,29 (00:33,41)
Kállai Botond (2004 / 14 Years), RT +0.59 650m: 06:35,71 (00:27,42), 700m: 07:06,90 (00:31,19), 750m: 07:39,59 (00:32,69), 800m: 08:11,13 (00:31,54)
118 - 4x200m Freestyle Men Final DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 2002 and younger
4.
Weiter Dávid (2002 / 16 Years), RT +0.69 50m: 00:27,79, 100m: 00:58,61 (00:30,82), 150m: 01:29,69 (00:31,08), 200m: 02:01,15 (00:31,46)
Kállai Botond (2004 / 14 Years), RT +0.39 250m: 02:28,64 (00:27,49), 300m: 02:59,21 (00:30,57), 350m: 03:30,44 (00:31,23), 400m: 04:00,64 (00:30,20)
Dort Máté (2003 / 15 Years), RT +0.46 450m: 04:28,45 (00:27,81), 500m: 04:59,32 (00:30,87), 550m: 05:31,34 (00:32,02), 600m: 06:02,62 (00:31,28)
Farkas Botond (2003 / 15 Years), RT +0.30 650m: 06:29,32 (00:26,70), 700m: 06:59,39 (00:30,07), 750m: 07:30,76 (00:31,37), 800m: 08:02,84 (00:32,08)
29 - 4x100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 2002 and younger
3.
Weiter Dávid (2002 / 16 Years), RT +0.68 50m: 00:27,04, 100m: 00:55,34 (00:28,30)
Szlobodnyik Dávid (2003 / 15 Years), RT +0.54 150m: 01:22,21 (00:26,87), 200m: 01:51,00 (00:28,79)
Farkas Botond (2003 / 15 Years), RT +0.43 250m: 02:17,77 (00:26,77), 300m: 02:46,37 (00:28,60)
Kállai Botond (2004 / 14 Years), RT +0.63 350m: 03:13,38 (00:27,01), 400m: 03:42,20 (00:28,82)
129 - 4x100m Freestyle Men Final DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 2002 and younger
5.
Weiter Dávid (2002 / 16 Years), RT +0.69 50m: 00:27,02, 100m: 00:55,38 (00:28,36)
Szlobodnyik Dávid (2003 / 15 Years), RT +0.55 150m: 01:21,68 (00:26,30), 200m: 01:49,85 (00:28,17)
Farkas Botond (2003 / 15 Years), RT +0.35 250m: 02:16,00 (00:26,15), 300m: 02:44,61 (00:28,61)
Kállai Botond (2004 / 14 Years), RT +0.60 350m: 03:11,11 (00:26,50), 400m: 03:39,73 (00:28,62)
39 - 4x100m Medley Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 2002 and younger
11.
Farkas Botond (2003 / 15 Years), RT +0.68 50m: 00:31,28, 100m: 01:04,02 (00:32,74)
Dort Máté (2003 / 15 Years), RT +0.58 150m: 01:38,71 (00:34,69), 200m: 02:18,17 (00:39,46)
Szlobodnyik Dávid (2003 / 15 Years), RT +0.55 250m: 02:46,63 (00:28,46), 300m: 03:18,73 (00:32,10)
Kállai Botond (2004 / 14 Years), RT +0.63 350m: 03:45,76 (00:27,03), 400m: 04:14,94 (00:29,18)
Indulások
9 - 4x100m Freestyle Mixed Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
109 - 4x100m Freestyle Mixed Final DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
3:53.56
 
Eredmények
9 - 4x100m Freestyle Mixed Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 2002/2003 and younger
5.
Weiter Dávid (2002 / 16 Years), RT +0.70 50m: 00:27,26, 100m: 00:56,13 (00:28,87)
Kállai Botond (2004 / 14 Years), RT +0.53 150m: 01:23,09 (00:26,96), 200m: 01:52,74 (00:29,65)
Hromek Dóra (2005 / 13 Years), RT +0.38 250m: 02:22,14 (00:29,40), 300m: 02:54,53 (00:32,39)
Lack Bianka (2003 / 15 Years), RT +0.48 350m: 03:22,68 (00:28,15), 400m: 03:53,56 (00:30,88)
109 - 4x100m Freestyle Mixed Final DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 2002/2003 and younger
7.
Weiter Dávid (2002 / 16 Years), RT +0.69 50m: 00:26,95, 100m: 00:55,50 (00:28,55)
Kállai Botond (2004 / 14 Years), RT +0.48 150m: 01:22,01 (00:26,51), 200m: 01:50,97 (00:28,96)
Hromek Dóra (2005 / 13 Years), RT +0.29 250m: 02:20,31 (00:29,34), 300m: 02:52,17 (00:31,86)
Lack Bianka (2003 / 15 Years), RT +0.44 350m: 03:20,22 (00:28,05), 400m: 03:51,19 (00:30,97)
Indulások
11 - 1500m Freestyle Men slow heats MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
17:14.81
11 - 1500m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
17:14.81
25 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
58.60
31 - 200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:04.15
41 - 800m Freestyle Men slow heats MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
9:08.10
41 - 800m Freestyle Men MéRT, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
9:08.10
 
Eredmények
11 - 1500m Freestyle Men slow heats MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
RT +0.79 50m: 00:29,79, 100m: 01:03,41 (00:33,62), 150m: 01:37,27 (00:33,86), 200m: 02:11,97 (00:34,70)
250m: 02:45,85 (00:33,88), 300m: 03:20,85 (00:35,00), 350m: 03:55,24 (00:34,39), 400m: 04:30,27 (00:35,03)
450m: 05:04,48 (00:34,21), 500m: 05:39,44 (00:34,96), 550m: 06:14,12 (00:34,68), 600m: 06:48,91 (00:34,79)
650m: 07:23,66 (00:34,75), 700m: 07:58,52 (00:34,86), 750m: 08:33,12 (00:34,60), 800m: 09:07,69 (00:34,57)
850m: 09:42,14 (00:34,45), 900m: 10:16,99 (00:34,85), 950m: 10:51,80 (00:34,81), 1000m: 11:26,97 (00:35,17)
1050m: 12:01,66 (00:34,69), 1100m: 12:37,02 (00:35,36), 1150m: 13:11,94 (00:34,92), 1200m: 13:47,29 (00:35,35)
1250m: 14:22,10 (00:34,81), 1300m: 14:57,48 (00:35,38), 1350m: 15:32,34 (00:34,86), 1400m: 16:07,93 (00:35,59)
1450m: 16:42,82 (00:34,89), 1500m: 17:16,80 (00:33,98)
11 - 1500m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2002 and younger
12.
RT +0.79 50m: 00:29,79, 100m: 01:03,41 (00:33,62), 150m: 01:37,27 (00:33,86), 200m: 02:11,97 (00:34,70)
250m: 02:45,85 (00:33,88), 300m: 03:20,85 (00:35,00), 350m: 03:55,24 (00:34,39), 400m: 04:30,27 (00:35,03)
450m: 05:04,48 (00:34,21), 500m: 05:39,44 (00:34,96), 550m: 06:14,12 (00:34,68), 600m: 06:48,91 (00:34,79)
650m: 07:23,66 (00:34,75), 700m: 07:58,52 (00:34,86), 750m: 08:33,12 (00:34,60), 800m: 09:07,69 (00:34,57)
850m: 09:42,14 (00:34,45), 900m: 10:16,99 (00:34,85), 950m: 10:51,80 (00:34,81), 1000m: 11:26,97 (00:35,17)
1050m: 12:01,66 (00:34,69), 1100m: 12:37,02 (00:35,36), 1150m: 13:11,94 (00:34,92), 1200m: 13:47,29 (00:35,35)
1250m: 14:22,10 (00:34,81), 1300m: 14:57,48 (00:35,38), 1350m: 15:32,34 (00:34,86), 1400m: 16:07,93 (00:35,59)
1450m: 16:42,82 (00:34,89), 1500m: 17:16,80 (00:33,98)
25 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
66.
RT +0.75 50m: 00:27,99, 100m: 00:58,42 (00:30,43)
31 - 200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2002 and younger
40.
RT +0.76 50m: 00:28,67, 100m: 01:00,46 (00:31,79), 150m: 01:34,66 (00:34,20), 200m: 02:07,95 (00:33,29)
41 - 800m Freestyle Men slow heats MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2002 and younger
RT +0.79 50m: 00:30,65, 100m: 01:04,26 (00:33,61), 150m: 01:38,31 (00:34,05), 200m: 02:12,57 (00:34,26)
250m: 02:46,63 (00:34,06), 300m: 03:20,74 (00:34,11), 350m: 03:55,16 (00:34,42), 400m: 04:29,46 (00:34,30)
450m: 05:03,76 (00:34,30), 500m: 05:38,17 (00:34,41), 550m: 06:12,66 (00:34,49), 600m: 06:46,79 (00:34,13)
650m: 07:21,21 (00:34,42), 700m: 07:55,52 (00:34,31), 750m: 08:28,45 (00:32,93), 800m: 08:59,34 (00:30,89)
41 - 800m Freestyle Men MéRT, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Age class 2002 and younger
12.
RT +0.79 50m: 00:30,65, 100m: 01:04,26 (00:33,61), 150m: 01:38,31 (00:34,05), 200m: 02:12,57 (00:34,26)
250m: 02:46,63 (00:34,06), 300m: 03:20,74 (00:34,11), 350m: 03:55,16 (00:34,42), 400m: 04:29,46 (00:34,30)
450m: 05:03,76 (00:34,30), 500m: 05:38,17 (00:34,41), 550m: 06:12,66 (00:34,49), 600m: 06:46,79 (00:34,13)
650m: 07:21,21 (00:34,42), 700m: 07:55,52 (00:34,31), 750m: 08:28,45 (00:32,93), 800m: 08:59,34 (00:30,89)
Indulások
3 - 100m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
1:03.34
203 - 100m Backstroke Men B-Final B-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
1:02.99
25 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
56.09
31 - 200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:01.32
35 - 50m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
29.62
 
Eredmények
3 - 100m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
15.
RT +0.65 50m: 00:30,66, 100m: 01:02,99 (00:32,33)
203 - 100m Backstroke Men B-Final B-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2002 and younger
14.
RT +0.63 50m: 00:30,41, 100m: 01:03,01 (00:32,60)
25 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
24.
RT +0.70 50m: 00:26,85, 100m: 00:55,75 (00:28,90)
31 - 200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2002 and younger
22.
RT +0.71 50m: 00:28,22, 100m: 00:59,23 (00:31,01), 150m: 01:31,29 (00:32,06), 200m: 02:03,48 (00:32,19)
35 - 50m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2002 and younger
21.
RT +0.64
Indulások
3 - 100m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
1:06.37
27 - 200m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
2:18.13
 
Eredmények
3 - 100m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
25.
RT +0.73 50m: 00:31,55, 100m: 01:05,12 (00:33,57)
27 - 200m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
31.
RT +0.70 50m: 00:32,88, 100m: 01:08,27 (00:35,39), 150m: 01:45,06 (00:36,79), 200m: 02:22,62 (00:37,56)
Indulások
2 - 50m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
27.58
102 - 50m Freestyle Women A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
27.36
15 - 50m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
28.80
115 - 50m Butterfly Women A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
29.21
26 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
59.87
126 - 100m Freestyle Women A-Final A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
59.10
32 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:09.50
232 - 200m Freestyle Women B-Final B-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
2:13.32
 
Eredmények
2 - 50m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2003 and younger
5.
RT +0.52
102 - 50m Freestyle Women A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2003 and younger
5.
RT +0.64
15 - 50m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2003 and younger
5.
RT +0.66
115 - 50m Butterfly Women A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2003 and younger
6.
RT +0.64
26 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2003 and younger
7.
RT +0.68 50m: 00:28,51, 100m: 00:59,10 (00:30,59)
126 - 100m Freestyle Women A-Final A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2003 and younger
7.
RT +0.67 50m: 00:28,24, 100m: 00:58,92 (00:30,68)
32 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2003 and younger
16.
RT +0.65 50m: 00:29,78, 100m: 01:02,58 (00:32,80), 150m: 01:37,42 (00:34,84), 200m: 02:13,32 (00:35,90)
232 - 200m Freestyle Women B-Final B-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Age class 2003 and younger
13.
RT +0.69 50m: 00:29,49, 100m: 01:02,22 (00:32,73), 150m: 01:36,54 (00:34,32), 200m: 02:12,55 (00:36,01)
Indulások
1 - 50m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
25.91
3 - 100m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
1:03.68
14 - 50m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
26.87
214 - 50m Butterfly Men B-Final B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
27.24
25 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
57.16
37 - 100m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
58.61
237 - 100m Butterfly Men B-Final B-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
59.58
 
Eredmények
1 - 50m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
44.
RT +0.58
3 - 100m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
30.
RT +0.73 50m: 00:32,23, 100m: 01:05,95 (00:33,72)
14 - 50m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
16.
RT +0.68
214 - 50m Butterfly Men B-Final B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2002 and younger
15.
RT +0.69
25 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
32.
RT +0.69 50m: 00:27,39, 100m: 00:56,31 (00:28,92)
37 - 100m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2002 and younger
13.
RT +0.72 50m: 00:27,74, 100m: 00:59,58 (00:31,84)
237 - 100m Butterfly Men B-Final B-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Age class 2002 and younger
11.
RT +0.70 50m: 00:28,14, 100m: 00:59,36 (00:31,22)
Indulások
1 - 50m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
25.95
12 - 400m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
4:13.16
25 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
56.08
31 - 200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:01.15
41 - 800m Freestyle Men slow heats MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
9:06.21
41 - 800m Freestyle Men MéRT, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
9:06.21
 
Eredmények
1 - 50m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
43.
RT +0.54
12 - 400m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
26.
RT +0.73 50m: 00:29,72, 100m: 01:01,82 (00:32,10), 150m: 01:34,79 (00:32,97), 200m: 02:08,24 (00:33,45)
250m: 02:41,65 (00:33,41), 300m: 03:15,53 (00:33,88), 350m: 03:49,96 (00:34,43), 400m: 04:23,59 (00:33,63)
25 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
39.
RT +0.67 50m: 00:27,38, 100m: 00:56,75 (00:29,37)
31 - 200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2002 and younger
28.
RT +0.70 50m: 00:29,02, 100m: 01:00,93 (00:31,91), 150m: 01:33,46 (00:32,53), 200m: 02:05,54 (00:32,08)
41 - 800m Freestyle Men slow heats MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2002 and younger
RT +0.72 50m: 00:30,11, 100m: 01:03,04 (00:32,93), 150m: 01:37,09 (00:34,05), 200m: 02:10,80 (00:33,71)
250m: 02:44,97 (00:34,17), 300m: 03:19,32 (00:34,35), 350m: 03:53,98 (00:34,66), 400m: 04:28,49 (00:34,51)
450m: 05:03,24 (00:34,75), 500m: 05:37,83 (00:34,59), 550m: 06:12,18 (00:34,35), 600m: 06:46,19 (00:34,01)
650m: 07:20,31 (00:34,12), 700m: 07:54,50 (00:34,19), 750m: 08:28,62 (00:34,12), 800m: 09:00,85 (00:32,23)
41 - 800m Freestyle Men MéRT, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Age class 2002 and younger
13.
RT +0.72 50m: 00:30,11, 100m: 01:03,04 (00:32,93), 150m: 01:37,09 (00:34,05), 200m: 02:10,80 (00:33,71)
250m: 02:44,97 (00:34,17), 300m: 03:19,32 (00:34,35), 350m: 03:53,98 (00:34,66), 400m: 04:28,49 (00:34,51)
450m: 05:03,24 (00:34,75), 500m: 05:37,83 (00:34,59), 550m: 06:12,18 (00:34,35), 600m: 06:46,19 (00:34,01)
650m: 07:20,31 (00:34,12), 700m: 07:54,50 (00:34,19), 750m: 08:28,62 (00:34,12), 800m: 09:00,85 (00:32,23)