LXII. Országos Serdülõ Bajnokság (25.-28.07.2018) - AQUA SPORT CENTER GYOR

Ön itt van: Rendezvények > LXII. Országos Serdülõ Bajnokság > Egyesület
Egyesület - Részletek
HóDMVHELY. SUVC
IOC HUN (Hungary)
Azonosító
Indulások
9 - 4x100m Freestyle Mixed Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
20 - 4x100m Medley Mixed Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
120 - 4x100m Medley Mixed Final DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
4:18.62
 
Eredmények
9 - 4x100m Freestyle Mixed Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 2002/2003 and younger
11.
Tót Csaba (2002 / 16 Years), RT +0.64 50m: 00:28,04, 100m: 00:57,45 (00:29,41)
Szõke Zita (2003 / 15 Years), RT +0.49 150m: 01:25,30 (00:27,85), 200m: 01:56,63 (00:31,33)
Dohányos Annamária (2003 / 15 Years), RT +0.52 250m: 02:27,11 (00:30,48), 300m: 02:59,74 (00:32,63)
Márki Zalán (2002 / 16 Years), RT +0.31 350m: 03:27,07 (00:27,33), 400m: 03:55,77 (00:28,70)
20 - 4x100m Medley Mixed Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 2002/2003 and younger
4.
Márki Zalán (2002 / 16 Years), RT +0.64 50m: 00:31,32, 100m: 01:03,89 (00:32,57)
Dohányos Annamária (2003 / 15 Years), RT +0.64 150m: 01:41,54 (00:37,65), 200m: 02:21,70 (00:40,16)
Hajagos Adriel (2002 / 16 Years), RT +0.38 250m: 02:49,01 (00:27,31), 300m: 03:19,82 (00:30,81)
Szõke Zita (2003 / 15 Years), RT +0.50 350m: 03:47,44 (00:27,62), 400m: 04:18,62 (00:31,18)
120 - 4x100m Medley Mixed Final DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 2002/2003 and younger
2.
Márki Zalán (2002 / 16 Years), RT +0.60 50m: 00:30,11, 100m: 01:01,70 (00:31,59)
Dohányos Annamária (2003 / 15 Years), RT +0.64 150m: 01:36,75 (00:35,05), 200m: 02:15,56 (00:38,81)
Hajagos Adriel (2002 / 16 Years), RT +0.05 250m: 02:41,88 (00:26,32), 300m: 03:12,09 (00:30,21)
Szõke Zita (2003 / 15 Years), RT +0.59 350m: 03:39,58 (00:27,49), 400m: 04:10,22 (00:30,64)
Indulások
29 - 4x100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
39 - 4x100m Medley Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
 
Eredmények
29 - 4x100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 2002 and younger
17.
Horváth Henrik (2002 / 16 Years), RT +0.74 50m: 00:27,99, 100m: 00:58,37 (00:30,38)
Borbás Gergõ (2003 / 15 Years), RT +0.59 150m: 01:26,92 (00:28,55), 200m: 01:58,77 (00:31,85)
Mag Gergö (2004 / 14 Years), RT +0.29 250m: 02:27,74 (00:28,97), 300m: 02:59,70 (00:31,96)
Tót Csaba (2002 / 16 Years), RT +0.41 350m: 03:27,25 (00:27,55), 400m: 03:56,31 (00:29,06)
39 - 4x100m Medley Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 2002 and younger
14.
Márki Zalán (2002 / 16 Years), RT +0.61 50m: 00:30,84, 100m: 01:02,33 (00:31,49)
Mag Gergö (2004 / 14 Years), RT +0.51 150m: 01:38,38 (00:36,05), 200m: 02:19,60 (00:41,22)
Borbás Gergõ (2003 / 15 Years), RT +0.61 250m: 02:49,25 (00:29,65), 300m: 03:23,78 (00:34,53)
Tót Csaba (2002 / 16 Years), RT +0.22 350m: 03:51,61 (00:27,83), 400m: 04:20,97 (00:29,36)
Indulások
40 - 4x100m Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
140 - 4x100m Medley Women Final DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
4:39.26
 
Eredmények
30 - 4x100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 2003 and younger
Cancelled.
40 - 4x100m Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 2003 and younger
7.
Dohányos Annamária (2003 / 15 Years), RT +0.93 50m: 00:36,55, 100m: 01:13,31 (00:36,76)
Zubelic Anja (2004 / 14 Years), RT +0.46 150m: 01:49,05 (00:35,74), 200m: 02:29,90 (00:40,85)
Kancsár Mirjam (2003 / 15 Years), RT +0.60 250m: 03:02,58 (00:32,68), 300m: 03:40,21 (00:37,63)
Szõke Zita (2003 / 15 Years), RT +0.55 350m: 04:08,63 (00:28,42), 400m: 04:39,26 (00:30,63)
140 - 4x100m Medley Women Final DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 2003 and younger
6.
Dohányos Annamária (2003 / 15 Years), RT +0.80 50m: 00:34,79, 100m: 01:11,46 (00:36,67)
Zubelic Anja (2004 / 14 Years), RT +0.29 150m: 01:46,81 (00:35,35), 200m: 02:27,07 (00:40,26)
Kancsár Mirjam (2003 / 15 Years), RT +0.50 250m: 02:58,64 (00:31,57), 300m: 03:35,17 (00:36,53)
Szõke Zita (2003 / 15 Years), RT +0.55 350m: 04:02,59 (00:27,42), 400m: 04:33,03 (00:30,44)
Indulások
3 - 100m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
1:10.37
5 - 200m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
2:19.11
12 - 400m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
4:35.37
14 - 50m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
29.20
25 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
1:01.06
27 - 200m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
2:30.94
31 - 200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:11.77
37 - 100m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
1:03.33
 
Eredmények
3 - 100m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
63.
RT +0.77 50m: 00:34,67, 100m: 01:10,88 (00:36,21)
5 - 200m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
23.
RT +0.75 50m: 00:30,67, 100m: 01:06,20 (00:35,53), 150m: 01:42,43 (00:36,23), 200m: 02:18,84 (00:36,41)
12 - 400m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
43.
RT +0.73 50m: 00:29,92, 100m: 01:04,13 (00:34,21), 150m: 01:39,19 (00:35,06), 200m: 02:14,28 (00:35,09)
250m: 02:49,58 (00:35,30), 300m: 03:24,97 (00:35,39), 350m: 03:59,56 (00:34,59), 400m: 04:32,40 (00:32,84)
14 - 50m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
83.
RT +0.74
25 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
105.
RT +0.71 50m: 00:28,94, 100m: 01:00,38 (00:31,44)
27 - 200m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
44.
RT +0.78 50m: 00:35,59, 100m: 01:14,20 (00:38,61), 150m: 01:53,42 (00:39,22), 200m: 02:31,46 (00:38,04)
31 - 200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2002 and younger
62.
RT +0.73 50m: 00:30,44, 100m: 01:04,35 (00:33,91), 150m: 01:39,03 (00:34,68), 200m: 02:12,28 (00:33,25)
37 - 100m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2002 and younger
54.
RT +0.71 50m: 00:30,23, 100m: 01:04,98 (00:34,75)
Indulások
2 - 50m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
28.25
26 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
1:01.87
32 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:15.99
 
Eredmények
2 - 50m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2003 and younger
26 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2003 and younger
32 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2003 and younger
Indulások
2 - 50m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
30.33
8 - 100m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
1:14.00
108 - 100m Breaststroke Women A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
1:14.91
17 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
2:29.75
217 - 200m Ind. Medley Women B-Final B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
2:28.17
24 - 200m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
2:39.09
124 - 200m Breaststroke Women A-Final A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
2:42.59
34 - 50m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
33.81
134 - 50m Breaststroke Women A-Final A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
33.93
 
Eredmények
2 - 50m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2003 and younger
68.
RT +0.64
8 - 100m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2003 and younger
3.
RT +0.69 50m: 00:36,21, 100m: 01:14,91 (00:38,70)
108 - 100m Breaststroke Women A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2003 and younger
2.
RT +0.77 50m: 00:35,26, 100m: 01:12,72 (00:37,46)
17 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2003 and younger
11.
RT +0.68 50m: 00:33,09, 100m: 01:11,67 (00:38,58), 150m: 01:53,27 (00:41,60), 200m: 02:28,17 (00:34,90)
217 - 200m Ind. Medley Women B-Final B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2003 and younger
10.
RT +0.78 50m: 00:32,88, 100m: 01:11,29 (00:38,41), 150m: 01:52,45 (00:41,16), 200m: 02:26,93 (00:34,48)
24 - 200m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2003 and younger
5.
RT +0.80 50m: 00:37,99, 100m: 01:20,65 (00:42,66), 150m: 02:02,09 (00:41,44), 200m: 02:42,59 (00:40,50)
124 - 200m Breaststroke Women A-Final A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2003 and younger
5.
RT +0.76 50m: 00:37,52, 100m: 01:18,24 (00:40,72), 150m: 01:59,21 (00:40,97), 200m: 02:39,78 (00:40,57)
34 - 50m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2003 and younger
4.
RT +0.77
134 - 50m Breaststroke Women A-Final A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Age class 2003 and younger
2.
RT +0.75
Indulások
1 - 50m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
24.67
5 - 200m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
2:12.48
101 - 50m Freestyle Men A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
24.51
14 - 50m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
25.47
114 - 50m Butterfly Men A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
25.96
25 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
56.20
37 - 100m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
58.88
 
Eredmények
1 - 50m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
5.
RT +0.66
101 - 50m Freestyle Men A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2002 and younger
6.
RT +0.68
14 - 50m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
5.
RT +0.67
114 - 50m Butterfly Men A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2002 and younger
5.
RT +0.68
25 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
37 - 100m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2002 and younger
Indulások
1 - 50m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
27.94
11 - 1500m Freestyle Men slow heats MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
17:17.63
11 - 1500m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
17:17.63
12 - 400m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
4:25.98
25 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
59.56
31 - 200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:07.23
41 - 800m Freestyle Men slow heats MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
9:04.76
41 - 800m Freestyle Men MéRT, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
9:04.76
 
Eredmények
1 - 50m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
96.
RT +0.71
11 - 1500m Freestyle Men slow heats MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
RT +0.78 50m: 00:31,16, 100m: 01:05,41 (00:34,25), 150m: 01:40,93 (00:35,52), 200m: 02:15,93 (00:35,00)
250m: 02:51,23 (00:35,30), 300m: 03:26,74 (00:35,51), 350m: 04:02,25 (00:35,51), 400m: 04:37,35 (00:35,10)
450m: 05:12,65 (00:35,30), 500m: 05:48,12 (00:35,47), 550m: 06:24,02 (00:35,90), 600m: 07:00,15 (00:36,13)
650m: 07:35,93 (00:35,78), 700m: 08:11,96 (00:36,03), 750m: 08:48,32 (00:36,36), 800m: 09:24,61 (00:36,29)
850m: 10:00,96 (00:36,35), 900m: 10:37,51 (00:36,55), 950m: 11:14,55 (00:37,04), 1000m: 11:51,42 (00:36,87)
1050m: 12:27,58 (00:36,16), 1100m: 13:03,69 (00:36,11), 1150m: 13:39,90 (00:36,21), 1200m: 14:16,72 (00:36,82)
1250m: 14:53,16 (00:36,44), 1300m: 15:29,28 (00:36,12), 1350m: 16:06,03 (00:36,75), 1400m: 16:42,85 (00:36,82)
1450m: 17:18,31 (00:35,46), 1500m: 17:53,09 (00:34,78)
11 - 1500m Freestyle Men MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2002 and younger
20.
RT +0.78 50m: 00:31,16, 100m: 01:05,41 (00:34,25), 150m: 01:40,93 (00:35,52), 200m: 02:15,93 (00:35,00)
250m: 02:51,23 (00:35,30), 300m: 03:26,74 (00:35,51), 350m: 04:02,25 (00:35,51), 400m: 04:37,35 (00:35,10)
450m: 05:12,65 (00:35,30), 500m: 05:48,12 (00:35,47), 550m: 06:24,02 (00:35,90), 600m: 07:00,15 (00:36,13)
650m: 07:35,93 (00:35,78), 700m: 08:11,96 (00:36,03), 750m: 08:48,32 (00:36,36), 800m: 09:24,61 (00:36,29)
850m: 10:00,96 (00:36,35), 900m: 10:37,51 (00:36,55), 950m: 11:14,55 (00:37,04), 1000m: 11:51,42 (00:36,87)
1050m: 12:27,58 (00:36,16), 1100m: 13:03,69 (00:36,11), 1150m: 13:39,90 (00:36,21), 1200m: 14:16,72 (00:36,82)
1250m: 14:53,16 (00:36,44), 1300m: 15:29,28 (00:36,12), 1350m: 16:06,03 (00:36,75), 1400m: 16:42,85 (00:36,82)
1450m: 17:18,31 (00:35,46), 1500m: 17:53,09 (00:34,78)
12 - 400m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
32.
RT +0.75 50m: 00:29,60, 100m: 01:02,52 (00:32,92), 150m: 01:36,20 (00:33,68), 200m: 02:10,53 (00:34,33)
250m: 02:44,74 (00:34,21), 300m: 03:19,36 (00:34,62), 350m: 03:53,89 (00:34,53), 400m: 04:27,46 (00:33,57)
25 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
58.
RT +0.74 50m: 00:27,69, 100m: 00:57,80 (00:30,11)
31 - 200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2002 and younger
35.
RT +0.73 50m: 00:29,47, 100m: 01:02,11 (00:32,64), 150m: 01:35,43 (00:33,32), 200m: 02:07,25 (00:31,82)
41 - 800m Freestyle Men slow heats MéRT, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2002 and younger
RT +0.74 50m: 00:30,19, 100m: 01:03,26 (00:33,07), 150m: 01:37,21 (00:33,95), 200m: 02:11,30 (00:34,09)
250m: 02:45,60 (00:34,30), 300m: 03:19,86 (00:34,26), 350m: 03:54,41 (00:34,55), 400m: 04:29,21 (00:34,80)
450m: 05:03,89 (00:34,68), 500m: 05:38,71 (00:34,82), 550m: 06:12,84 (00:34,13), 600m: 06:47,42 (00:34,58)
650m: 07:21,59 (00:34,17), 700m: 07:56,11 (00:34,52), 750m: 08:29,76 (00:33,65), 800m: 09:01,66 (00:31,90)
41 - 800m Freestyle Men MéRT, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Age class 2002 and younger
15.
RT +0.74 50m: 00:30,19, 100m: 01:03,26 (00:33,07), 150m: 01:37,21 (00:33,95), 200m: 02:11,30 (00:34,09)
250m: 02:45,60 (00:34,30), 300m: 03:19,86 (00:34,26), 350m: 03:54,41 (00:34,55), 400m: 04:29,21 (00:34,80)
450m: 05:03,89 (00:34,68), 500m: 05:38,71 (00:34,82), 550m: 06:12,84 (00:34,13), 600m: 06:47,42 (00:34,58)
650m: 07:21,59 (00:34,17), 700m: 07:56,11 (00:34,52), 750m: 08:29,76 (00:33,65), 800m: 09:01,66 (00:31,90)
Indulások
2 - 50m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
29.80
6 - 200m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
2:28.14
15 - 50m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
32.03
26 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
1:03.61
32 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:16.05
38 - 100m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
1:08.28
 
Eredmények
2 - 50m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2003 and younger
96.
RT +0.86
6 - 200m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2003 and younger
21.
RT +0.84 50m: 00:32,81, 100m: 01:10,38 (00:37,57), 150m: 01:50,04 (00:39,66), 200m: 02:32,09 (00:42,05)
15 - 50m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2003 and younger
53.
RT +0.80
26 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2003 and younger
54.
RT +0.81 50m: 00:30,80, 100m: 01:03,60 (00:32,80)
32 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2003 and younger
52.
RT +0.87 50m: 00:31,97, 100m: 01:07,20 (00:35,23), 150m: 01:43,31 (00:36,11), 200m: 02:19,23 (00:35,92)
38 - 100m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2003 and younger
39.
RT +0.85 50m: 00:32,44, 100m: 01:10,03 (00:37,59)
Indulások
3 - 100m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
1:02.42
5 - 200m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
2:10.34
105 - 200m Butterfly Men A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
2:10.57
14 - 50m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
28.07
16 - 200m Ind. Medley Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
2:16.73
214 - 50m Butterfly Men B-Final B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
26.72
216 - 200m Ind. Medley Men B-Final B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
2:16.14
21 - 400m Ind. Medley Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
4:52.97
27 - 200m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
2:14.00
227 - 200m Backstroke Men B-Final B-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
2:15.10
35 - 50m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
29.20
37 - 100m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
59.81
235 - 50m Backstroke Men B-Final B-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
28.81
237 - 100m Butterfly Men B-Final B-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
58.88
 
Eredmények
3 - 100m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
13.
RT +0.62 50m: 00:30,19, 100m: 01:02,24 (00:32,05)
5 - 200m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
9.
RT +0.52 50m: 00:28,97, 100m: 01:02,58 (00:33,61), 150m: 01:36,87 (00:34,29), 200m: 02:10,57 (00:33,70)
105 - 200m Butterfly Men A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2002 and younger
7.
RT +0.70 50m: 00:28,28, 100m: 01:01,02 (00:32,74), 150m: 01:35,13 (00:34,11), 200m: 02:09,82 (00:34,69)
14 - 50m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
17.
RT +0.79
16 - 200m Ind. Medley Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
15.
RT +0.61 50m: 00:27,99, 100m: 01:01,54 (00:33,55), 150m: 01:44,85 (00:43,31), 200m: 02:16,14 (00:31,29)
214 - 50m Butterfly Men B-Final B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2002 and younger
13.
RT +0.75
216 - 200m Ind. Medley Men B-Final B-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2002 and younger
16.
RT +0.58 50m: 00:27,41, 100m: 01:01,57 (00:34,16), 150m: 01:45,60 (00:44,03), 200m: 02:17,20 (00:31,60)
21 - 400m Ind. Medley Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
27 - 200m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
10.
RT +0.65 50m: 00:31,96, 100m: 01:06,85 (00:34,89), 150m: 01:41,99 (00:35,14), 200m: 02:15,10 (00:33,11)
227 - 200m Backstroke Men B-Final B-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2002 and younger
11.
RT +0.62 50m: 00:31,52, 100m: 01:05,33 (00:33,81), 150m: 01:40,31 (00:34,98), 200m: 02:13,75 (00:33,44)
35 - 50m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2002 and younger
12.
RT +0.62
37 - 100m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2002 and younger
10.
RT +0.70 50m: 00:27,53, 100m: 00:58,88 (00:31,35)
235 - 50m Backstroke Men B-Final B-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Age class 2002 and younger
11.
RT +0.57
237 - 100m Butterfly Men B-Final B-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Age class 2002 and younger
10.
RT +0.72 50m: 00:27,78, 100m: 00:59,29 (00:31,51)
NAGY Petra
Indulások
15 - 50m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
33.19
36 - 50m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
36.80
38 - 100m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
1:12.17
 
Eredmények
15 - 50m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2003 and younger
97.
RT +0.73
36 - 50m Backstroke Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2003 and younger
64.
RT +0.73
38 - 100m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2003 and younger
63.
RT +0.70 50m: 00:34,89, 100m: 01:14,83 (00:39,94)
Indulások
7 - 100m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
1:07.84
14 - 50m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
28.37
16 - 200m Ind. Medley Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
2:17.98
23 - 200m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
2:27.76
33 - 50m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
31.67
 
Eredmények
7 - 100m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
14 - 50m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
16 - 200m Ind. Medley Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
23 - 200m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
33 - 50m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2002 and younger
Indulások
2 - 50m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
26.55
8 - 100m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
1:16.09
102 - 50m Freestyle Women A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
26.85
15 - 50m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
28.20
17 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
2:22.05
115 - 50m Butterfly Women A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
28.81
117 - 200m Ind. Medley Women A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
2:23.99
26 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
57.05
126 - 100m Freestyle Women A-Final A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
57.28
32 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:05.98
34 - 50m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
33.90
38 - 100m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
1:02.71
138 - 100m Butterfly Women A-Final A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
1:04.19
134 - 50m Breaststroke Women A-Final A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
33.80
 
Eredmények
2 - 50m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2003 and younger
3.
RT +0.54
8 - 100m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2003 and younger
9.
RT +0.54 50m: 00:35,82, 100m: 01:15,77 (00:39,95)
102 - 50m Freestyle Women A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2003 and younger
2.
RT +0.71
15 - 50m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2003 and younger
3.
RT +0.70
17 - 200m Ind. Medley Women Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2003 and younger
3.
RT +0.68 50m: 00:29,61, 100m: 01:08,51 (00:38,90), 150m: 01:51,20 (00:42,69), 200m: 02:23,99 (00:32,79)
115 - 50m Butterfly Women A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2003 and younger
3.
RT +0.69
117 - 200m Ind. Medley Women A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2003 and younger
5.
RT +0.71 50m: 00:29,49, 100m: 01:07,62 (00:38,13), 150m: 01:50,29 (00:42,67), 200m: 02:23,19 (00:32,90)
26 - 100m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2003 and younger
1.
RT +0.70 50m: 00:27,39, 100m: 00:57,28 (00:29,89)
126 - 100m Freestyle Women A-Final A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2003 and younger
1.
RT +0.70 50m: 00:27,67, 100m: 00:57,10 (00:29,43)
32 - 200m Freestyle Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2003 and younger
34 - 50m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2003 and younger
3.
RT +0.68
38 - 100m Butterfly Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2003 and younger
6.
RT +0.70 50m: 00:29,30, 100m: 01:04,19 (00:34,89)
138 - 100m Butterfly Women A-Final A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Age class 2003 and younger
3.
RT +0.67 50m: 00:29,38, 100m: 01:02,79 (00:33,41)
134 - 50m Breaststroke Women A-Final A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Age class 2003 and younger
3.
RT +0.68
TóT Csaba
Indulások
1 - 50m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
26.79
5 - 200m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
2:18.25
14 - 50m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
28.40
25 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
57.82
31 - 200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
2:07.80
37 - 100m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
1:03.00
 
Eredmények
1 - 50m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
51.
RT +0.63
5 - 200m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
22.
RT +0.65 50m: 00:30,74, 100m: 01:06,52 (00:35,78), 150m: 01:42,54 (00:36,02), 200m: 02:18,76 (00:36,22)
14 - 50m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
41.
RT +0.64
25 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
48.
RT +0.64 50m: 00:28,00, 100m: 00:57,25 (00:29,25)
31 - 200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2002 and younger
37 - 100m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2002 and younger
38.
RT +0.59 50m: 00:29,53, 100m: 01:03,25 (00:33,72)
Indulások
8 - 100m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
1:15.74
108 - 100m Breaststroke Women A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
1:15.53
24 - 200m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
2:44.34
224 - 200m Breaststroke Women B-Final B-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
2:44.12
34 - 50m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
35.20
 
Eredmények
8 - 100m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2003 and younger
7.
RT +0.60 50m: 00:35,67, 100m: 01:15,53 (00:39,86)
108 - 100m Breaststroke Women A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2003 and younger
8.
RT +0.61 50m: 00:35,42, 100m: 01:15,73 (00:40,31)
24 - 200m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2003 and younger
9.
RT +0.78 50m: 00:36,43, 100m: 01:18,73 (00:42,30), 150m: 02:01,66 (00:42,93), 200m: 02:44,12 (00:42,46)
224 - 200m Breaststroke Women B-Final B-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2003 and younger
10.
RT +0.74 50m: 00:36,47, 100m: 01:17,84 (00:41,37), 150m: 02:01,00 (00:43,16), 200m: 02:43,49 (00:42,49)
34 - 50m Breaststroke Women Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2003 and younger
12.
RT +0.77