LXII. Országos Serdülõ Bajnokság (25.-28.07.2018) - AQUA SPORT CENTER GYOR

Ön itt van: Rendezvények > LXII. Országos Serdülõ Bajnokság > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
MAGONY Joshua
Neme Férfi/ak
szül.idő 2002
Egyesület BACSVIZ KVSC HUN (Hungary)
Indulások
1 - 50m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
24.70
1 - 50m Freestyle Men A-Final / Swim-off MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
24.78
101 - 50m Freestyle Men A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
24.78
12 - 400m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
4:14.39
112 - 400m Freestyle Men Final DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
4:09.14
25 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
54.21
125 - 100m Freestyle Men A-Final A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
53.40
31 - 200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
1:57.63
37 - 100m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
1:05.06
131 - 200m Freestyle Men A-Final A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
1:58.40
Eredmények
1 - 50m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
8.
RT +0.74
1 - 50m Freestyle Men A-Final / Swim-off MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
1.
RT +0.74
101 - 50m Freestyle Men A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2002 and younger
7.
RT +0.79
12 - 400m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
8.
RT +0.76 50m: 00:29,00, 100m: 01:00,12 (00:31,12), 150m: 01:32,71 (00:32,59), 200m: 02:05,44 (00:32,73)
250m: 02:36,69 (00:31,25), 300m: 03:08,15 (00:31,46), 350m: 03:38,97 (00:30,82), 400m: 04:09,14 (00:30,17)
112 - 400m Freestyle Men Final DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2002 and younger
8.
RT +0.82 50m: 00:28,55, 100m: 00:59,85 (00:31,30), 150m: 01:32,13 (00:32,28), 200m: 02:04,56 (00:32,43)
250m: 02:35,75 (00:31,19), 300m: 03:06,81 (00:31,06), 350m: 03:37,65 (00:30,84), 400m: 04:07,03 (00:29,38)
25 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
6.
RT +0.78 50m: 00:26,07, 100m: 00:53,40 (00:27,33)
125 - 100m Freestyle Men A-Final A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2002 and younger
8.
RT +0.77 50m: 00:26,18, 100m: 00:53,60 (00:27,42)
31 - 200m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2002 and younger
7.
RT +0.75 50m: 00:27,65, 100m: 00:57,66 (00:30,01), 150m: 01:28,25 (00:30,59), 200m: 01:58,40 (00:30,15)
37 - 100m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2002 and younger
131 - 200m Freestyle Men A-Final A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Age class 2002 and younger
5.
RT +0.74 50m: 00:27,07, 100m: 00:57,22 (00:30,15), 150m: 01:27,27 (00:30,05), 200m: 01:56,26 (00:28,99)