LXII. Országos Serdülõ Bajnokság (25.-28.07.2018) - AQUA SPORT CENTER GYOR

Ön itt van: Rendezvények > LXII. Országos Serdülõ Bajnokság > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
KóS Hubert
Neme Férfi/ak
szül.idő 2003
Egyesület UTE HUN (Hungary)
Indulások
1 - 50m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
24.51
3 - 100m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
57.96
5 - 200m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
2:07.54
101 - 50m Freestyle Men A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
24.36
103 - 100m Backstroke Men A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
59.65
14 - 50m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
25.72
16 - 200m Ind. Medley Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
2:04.68
114 - 50m Butterfly Men A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
25.09
116 - 200m Ind. Medley Men A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
2:07.69
21 - 400m Ind. Medley Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
4:26.50
27 - 200m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
2:03.92
121 - 400m Ind. Medley Men Final DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
4:30.15
127 - 200m Backstroke Men A-Final A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
2:07.32
35 - 50m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
26.67
37 - 100m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
57.14
135 - 50m Backstroke Men A-Final A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
27.28
137 - 100m Butterfly Men A-Final A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
56.58
Eredmények
1 - 50m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
2.
RT +0.61
3 - 100m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
3.
RT +0.71 50m: 00:28,40, 100m: 00:59,65 (00:31,25)
5 - 200m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
5.
RT +0.72 50m: 00:27,76, 100m: 01:01,57 (00:33,81), 150m: 01:35,48 (00:33,91), 200m: 02:09,49 (00:34,01)
101 - 50m Freestyle Men A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2002 and younger
3.
RT +0.61
103 - 100m Backstroke Men A-Final A-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2002 and younger
2.
RT +0.66 50m: 00:28,38, 100m: 00:57,53 (00:29,15)
14 - 50m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
1.
RT +0.61
16 - 200m Ind. Medley Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
1.
RT +0.62 50m: 00:27,48, 100m: 00:59,55 (00:32,07), 150m: 01:37,04 (00:37,49), 200m: 02:07,69 (00:30,65)
114 - 50m Butterfly Men A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2002 and younger
1.
RT +0.59
116 - 200m Ind. Medley Men A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2002 and younger
1.
RT +0.58 50m: 00:27,54, 100m: 00:58,22 (00:30,68), 150m: 01:35,23 (00:37,01), 200m: 02:05,23 (00:30,00)
21 - 400m Ind. Medley Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
1.
RT +0.60 50m: 00:28,00, 100m: 01:01,93 (00:33,93), 150m: 01:36,59 (00:34,66), 200m: 02:10,79 (00:34,20)
250m: 02:48,16 (00:37,37), 300m: 03:26,84 (00:38,68), 350m: 03:59,66 (00:32,82), 400m: 04:30,15 (00:30,49)
27 - 200m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
1.
RT +0.61 50m: 00:29,73, 100m: 01:02,65 (00:32,92), 150m: 01:34,73 (00:32,08), 200m: 02:07,32 (00:32,59)
121 - 400m Ind. Medley Men Final DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2002 and younger
1.
RT +0.60 50m: 00:28,15, 100m: 01:00,89 (00:32,74), 150m: 01:34,73 (00:33,84), 200m: 02:07,72 (00:32,99)
250m: 02:45,34 (00:37,62), 300m: 03:23,45 (00:38,11), 350m: 03:55,31 (00:31,86), 400m: 04:25,48 (00:30,17)
127 - 200m Backstroke Men A-Final A-DöNTő, 6. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2002 and younger
1.
RT +0.61 50m: 00:29,11, 100m: 01:01,09 (00:31,98), 150m: 01:33,19 (00:32,10), 200m: 02:04,19 (00:31,00)
35 - 50m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2002 and younger
1.
RT +0.60
37 - 100m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2002 and younger
2.
RT +0.60 50m: 00:26,31, 100m: 00:56,58 (00:30,27)
135 - 50m Backstroke Men A-Final A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Age class 2002 and younger
1.
RT +0.60
137 - 100m Butterfly Men A-Final A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Age class 2002 and younger
2.
RT +0.55 50m: 00:25,76, 100m: 00:55,97 (00:30,21)