LXII. Országos Serdülõ Bajnokság (25.-28.07.2018) - AQUA SPORT CENTER GYOR

Ön itt van: Rendezvények > LXII. Országos Serdülõ Bajnokság > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
PETõ Bence
Neme Férfi/ak
szül.idő 2003
Egyesület CSONGR.POSEIDON ÚKSE HUN (Hungary)
Indulások
1 - 50m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
25.39
7 - 100m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
1:11.93
1 - 50m Freestyle Men A-Final / Swim-off MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
24.78
201 - 50m Freestyle Men B-Final B-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
14 - 50m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
26.41
16 - 200m Ind. Medley Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
2:15.08
114 - 50m Butterfly Men A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00
25.89
25 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
55.30
35 - 50m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
29.65
37 - 100m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00
57.78
137 - 100m Butterfly Men A-Final A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00
56.63
Eredmények
1 - 50m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
8.
RT +0.64
7 - 100m Breaststroke Men Preliminary ELőFUTAM, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
21.
RT +0.68 50m: 00:33,58, 100m: 01:12,03 (00:38,45)
1 - 50m Freestyle Men A-Final / Swim-off MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
2.
RT +0.66
201 - 50m Freestyle Men B-Final B-DöNTő, 2. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2002 and younger
13.
RT +0.66
14 - 50m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
3.
RT +0.66
16 - 200m Ind. Medley Men Preliminary ELőFUTAM, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
15.
RT +0.65 50m: 00:26,70, 100m: 01:01,94 (00:35,24), 150m: 01:42,97 (00:41,03), 200m: 02:16,14 (00:33,17)
114 - 50m Butterfly Men A-Final A-DöNTő, 4. Szakaszok - Bemelegítés 16:30, Kezdés 18:00 Age class 2002 and younger
3.
RT +0.69
25 - 100m Freestyle Men Preliminary ELőFUTAM, 5. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00 Age class 2002 and younger
23.
RT +0.62 50m: 00:26,36, 100m: 00:55,58 (00:29,22)
35 - 50m Backstroke Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2002 and younger
37 - 100m Butterfly Men Preliminary ELőFUTAM, 7. Szakaszok - Bemelegítés 07:30, Kezdés 09:00 Age class 2002 and younger
3.
RT +0.68 50m: 00:26,43, 100m: 00:56,63 (00:30,20)
137 - 100m Butterfly Men A-Final A-DöNTő, 8. Szakaszok - Bemelegítés 15:30, Kezdés 17:00 Age class 2002 and younger
4.
RT +0.65 50m: 00:26,29, 100m: 00:56,67 (00:30,38)