LXII. Országos Serdülõ Bajnokság (25.-28.07.2018) - AQUA SPORT CENTER GYOR

Ön itt van: Rendezvények > LXII. Országos Serdülõ Bajnokság > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 4 - 100m Backstroke Women Preliminary (Előfutam)
Age class 2003 and younger
1.
RT +0.64 50m: 00:31,93, 100m: 01:04,98 (00:33,05)
2.
UGRAI Panna2004 N
RT +0.69 50m: 00:31,76, 100m: 01:05,78 (00:34,02)
3.
RT +0.63 50m: 00:32,48, 100m: 01:06,31 (00:33,83)
4.
GYENEI Anna2003 N
RT +0.76 50m: 00:32,97, 100m: 01:07,01 (00:34,04)
5.
RT +0.76 50m: 00:32,17, 100m: 01:07,11 (00:34,94)
6.
RT +0.71 50m: 00:33,02, 100m: 01:07,27 (00:34,25)
7.
RT +0.60 50m: 00:32,38, 100m: 01:07,40 (00:35,02)
8.
KISS Virág2005 N
RT +0.75 50m: 00:31,90, 100m: 01:07,45 (00:35,55)
9.
RAJOS Kira2003 N
RT +0.63 50m: 00:32,36, 100m: 01:07,46 (00:35,10)
10.
RT +0.61 50m: 00:32,58, 100m: 01:07,51 (00:34,93)
11.
BARTA Sára2004 N
RT +0.73 50m: 00:33,29, 100m: 01:07,92 (00:34,63)
12.
RT +0.55 50m: 00:32,81, 100m: 01:08,03 (00:35,22)
13.
ÕRI Rebeka2004 N
RT +0.73 50m: 00:33,48, 100m: 01:08,06 (00:34,58)
14.
RT +0.76 50m: 00:33,65, 100m: 01:08,25 (00:34,60)
15.
RT +0.74 50m: 00:33,40, 100m: 01:08,31 (00:34,91)
16.
RT +0.72 50m: 00:33,45, 100m: 01:08,51 (00:35,06)
17.
RT +0.67 50m: 00:33,53, 100m: 01:08,93 (00:35,40)
18.
FORJáN Anna2004 N
RT +0.80 50m: 00:33,91, 100m: 01:08,99 (00:35,08)
19.
ÁCS Barbara2003 N
RT +0.72 50m: 00:32,77, 100m: 01:09,00 (00:36,23)
20.
RT +0.66 50m: 00:33,65, 100m: 01:09,46 (00:35,81)
21.
PáL Adél2005 N
RT +0.72 50m: 00:33,84, 100m: 01:09,57 (00:35,73)
22.
RT +0.86 50m: 00:34,54, 100m: 01:09,98 (00:35,44)
23.
RT +0.72 50m: 00:34,59, 100m: 01:10,27 (00:35,68)
24.
SCHWOB Fanni2003 N
RT +0.80 50m: 00:33,83, 100m: 01:10,39 (00:36,56)
25.
RT +0.89 50m: 00:34,05, 100m: 01:10,40 (00:36,35)
26.
GANCZER Lea2004 N
RT +0.69 50m: 00:34,65, 100m: 01:10,70 (00:36,05)
27.
KATULA Panni2006 N
RT +0.68 50m: 00:33,72, 100m: 01:10,99 (00:37,27)
27.
RT +0.74 50m: 00:35,05, 100m: 01:10,99 (00:35,94)
29.
RT +0.72 50m: 00:34,98, 100m: 01:11,03 (00:36,05)
30.
RT +0.72 50m: 00:34,69, 100m: 01:11,05 (00:36,36)
30.
RT +0.54 50m: 00:33,98, 100m: 01:11,05 (00:37,07)
32.
PAPP Zselyke2004 N
RT +0.70 50m: 00:34,41, 100m: 01:11,08 (00:36,67)
33.
SZáSZ Anna2005 N
RT +0.74 50m: 00:34,33, 100m: 01:11,09 (00:36,76)
34.
RT +0.72 50m: 00:34,86, 100m: 01:11,27 (00:36,41)
35.
SERES Anna2005 N
RT +0.70 50m: 00:34,87, 100m: 01:11,31 (00:36,44)
36.
RT +0.77 50m: 00:34,68, 100m: 01:11,42 (00:36,74)
37.
RT +0.77 50m: 00:34,51, 100m: 01:11,54 (00:37,03)
38.
JOó Kata2004 N
RT +0.67 50m: 00:34,66, 100m: 01:11,76 (00:37,10)
39.
RT +0.66 50m: 00:34,62, 100m: 01:11,87 (00:37,25)
40.
RT +0.89 50m: 00:35,28, 100m: 01:11,91 (00:36,63)
41.
NAGY Ágnes2005 N
RT +0.74 50m: 00:35,27, 100m: 01:11,94 (00:36,67)
42.
RT +0.60 50m: 00:34,78, 100m: 01:11,99 (00:37,21)
43.
RT +0.77 50m: 00:35,38, 100m: 01:12,43 (00:37,05)
44.
RT +0.71 50m: 00:35,05, 100m: 01:12,71 (00:37,66)
45.
RT +0.73 50m: 00:35,65, 100m: 01:12,77 (00:37,12)
46.
RT +0.68 50m: 00:34,70, 100m: 01:12,78 (00:38,08)
47.
KOCSIS Édua2003 N
RT +0.74 50m: 00:35,92, 100m: 01:12,89 (00:36,97)
48.
RT +0.65 50m: 00:34,20, 100m: 01:12,90 (00:38,70)
49.
RT +0.73 50m: 00:34,93, 100m: 01:13,07 (00:38,14)
50.
RT +0.64 50m: 00:35,70, 100m: 01:13,08 (00:37,38)
51.
SRAMKó Lili2005 N
RT +0.68 50m: 00:35,38, 100m: 01:13,14 (00:37,76)
52.
BAJUSZ Petra2003 N
RT +0.77 50m: 00:35,74, 100m: 01:13,15 (00:37,41)
53.
RT +0.86 50m: 00:35,95, 100m: 01:13,30 (00:37,35)
54.
RT +0.69 50m: 00:36,04, 100m: 01:13,34 (00:37,30)
55.
BALLA Rebeka2004 N
RT +0.71 50m: 00:36,48, 100m: 01:13,76 (00:37,28)
56.
RT +0.75 50m: 00:35,80, 100m: 01:13,82 (00:38,02)
57.
RT +0.89 50m: 00:36,24, 100m: 01:13,87 (00:37,63)
58.
RT +0.78 50m: 00:35,13, 100m: 01:13,89 (00:38,76)
59.
RT +0.74 50m: 00:36,65, 100m: 01:14,31 (00:37,66)
60.
RT +0.64 50m: 00:36,44, 100m: 01:14,36 (00:37,92)
61.
RT +0.79 50m: 00:36,54, 100m: 01:14,44 (00:37,90)
62.
SIPOS Maja2005 N
RT +0.72 50m: 00:36,89, 100m: 01:14,53 (00:37,64)
63.
VáKáR Mira2005 N
RT +0.75 50m: 00:36,18, 100m: 01:14,65 (00:38,47)
64.
RT +0.82 50m: 00:36,04, 100m: 01:14,85 (00:38,81)
65.
LEPOSA Anna2004 N
RT +0.89 50m: 00:37,00, 100m: 01:14,88 (00:37,88)
66.
RT +0.70 50m: 00:36,43, 100m: 01:15,08 (00:38,65)
67.
RT +0.70 50m: 00:36,61, 100m: 01:15,12 (00:38,51)
68.
RT +0.71 50m: 00:36,34, 100m: 01:15,23 (00:38,89)
69.
VERESS Fanni2004 N
RT +0.77 50m: 00:36,78, 100m: 01:15,29 (00:38,51)
70.
RT +0.76 50m: 00:36,17, 100m: 01:16,00 (00:39,83)
71.
RT +0.77 50m: 00:37,04, 100m: 01:16,36 (00:39,32)
72.
RT +0.77 50m: 00:36,40, 100m: 01:16,49 (00:40,09)
73.
RT +0.73 50m: 00:37,14, 100m: 01:16,66 (00:39,52)
74.
RT +0.57 50m: 00:37,12, 100m: 01:16,85 (00:39,73)
75.
KNAPP Róza2003 N
RT +0.85 50m: 00:37,61, 100m: 01:17,22 (00:39,61)
76.
CZIFRA Kiara2004 N
RT +0.85 50m: 00:37,15, 100m: 01:17,32 (00:40,17)
77.
DáVID Eliza2003 N
RT +0.73 50m: 00:37,71, 100m: 01:17,37 (00:39,66)
78.
IMRE Laura2004 N
RT +0.78 50m: 00:38,70, 100m: 01:19,12 (00:40,42)
79.
RT +0.89 50m: 00:38,70, 100m: 01:19,70 (00:41,00)
SIMICS Maya2004 N
Guests
1.
RT +0.57 50m: 00:29,32, 100m: 01:00,62 (00:31,30)
2.
RT +0.67 50m: 00:30,06, 100m: 01:02,72 (00:32,66)
3.
RT +0.56 50m: 00:31,32, 100m: 01:03,53 (00:32,21)