LXII. Országos Serdülõ Bajnokság (25.-28.07.2018) - AQUA SPORT CENTER GYOR

Ön itt van: Rendezvények > LXII. Országos Serdülõ Bajnokság > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 5 - 200m Butterfly Men Preliminary (Előfutam)
Age class 2002 and younger
1.
RT +0.63 50m: 00:27,83, 100m: 01:00,59 (00:32,76), 150m: 01:33,88 (00:33,29), 200m: 02:06,23 (00:32,35)
2.
RT +0.65 50m: 00:29,02, 100m: 01:02,95 (00:33,93), 150m: 01:34,64 (00:31,69), 200m: 02:07,40 (00:32,76)
3.
RT +0.63 50m: 00:27,95, 100m: 00:59,52 (00:31,57), 150m: 01:32,61 (00:33,09), 200m: 02:07,77 (00:35,16)
4.
RT +0.61 50m: 00:29,54, 100m: 01:02,99 (00:33,45), 150m: 01:35,23 (00:32,24), 200m: 02:09,41 (00:34,18)
5.
KóS Hubert2003 F
RT +0.72 50m: 00:27,76, 100m: 01:01,57 (00:33,81), 150m: 01:35,48 (00:33,91), 200m: 02:09,49 (00:34,01)
6.
RT +0.63 50m: 00:29,05, 100m: 01:02,20 (00:33,15), 150m: 01:36,22 (00:34,02), 200m: 02:09,56 (00:33,34)
7.
NAGY Dániel2003 F
RT +0.75 50m: 00:28,63, 100m: 01:02,32 (00:33,69), 150m: 01:36,83 (00:34,51), 200m: 02:10,18 (00:33,35)
8.
RT +0.70 50m: 00:28,32, 100m: 01:01,16 (00:32,84), 150m: 01:35,52 (00:34,36), 200m: 02:10,35 (00:34,83)
9.
RT +0.52 50m: 00:28,97, 100m: 01:02,58 (00:33,61), 150m: 01:36,87 (00:34,29), 200m: 02:10,57 (00:33,70)
10.
RT +0.58 50m: 00:30,12, 100m: 01:03,87 (00:33,75), 150m: 01:37,92 (00:34,05), 200m: 02:10,96 (00:33,04)
11.
MIZSEI Márk2003 F
RT +0.42 50m: 00:29,51, 100m: 01:02,30 (00:32,79), 150m: 01:37,51 (00:35,21), 200m: 02:13,03 (00:35,52)
12.
RT +0.67 50m: 00:29,97, 100m: 01:03,66 (00:33,69), 150m: 01:38,25 (00:34,59), 200m: 02:13,09 (00:34,84)
13.
IMRE Bálint2002 F
RT +0.86 50m: 00:29,65, 100m: 01:03,38 (00:33,73), 150m: 01:38,76 (00:35,38), 200m: 02:14,51 (00:35,75)
14.
RT +0.70 50m: 00:29,13, 100m: 01:03,92 (00:34,79), 150m: 01:40,04 (00:36,12), 200m: 02:15,08 (00:35,04)
15.
VADAS Ádám2003 F
RT +0.77 50m: 00:30,14, 100m: 01:04,99 (00:34,85), 150m: 01:40,13 (00:35,14), 200m: 02:15,64 (00:35,51)
16.
DETRE Márk2002 F
RT +0.78 50m: 00:30,90, 100m: 01:05,64 (00:34,74), 150m: 01:40,42 (00:34,78), 200m: 02:15,84 (00:35,42)
17.
RT +0.70 50m: 00:30,55, 100m: 01:05,10 (00:34,55), 150m: 01:40,79 (00:35,69), 200m: 02:16,70 (00:35,91)
18.
RT +0.78 50m: 00:30,18, 100m: 01:04,77 (00:34,59), 150m: 01:40,28 (00:35,51), 200m: 02:16,78 (00:36,50)
19.
RT +0.72 50m: 00:30,18, 100m: 01:06,02 (00:35,84), 150m: 01:42,15 (00:36,13), 200m: 02:17,64 (00:35,49)
20.
RT +0.72 50m: 00:30,33, 100m: 01:05,21 (00:34,88), 150m: 01:41,56 (00:36,35), 200m: 02:17,71 (00:36,15)
21.
RT +0.70 50m: 00:30,43, 100m: 01:05,86 (00:35,43), 150m: 01:42,17 (00:36,31), 200m: 02:18,75 (00:36,58)
22.
TóT Csaba2002 F
RT +0.65 50m: 00:30,74, 100m: 01:06,52 (00:35,78), 150m: 01:42,54 (00:36,02), 200m: 02:18,76 (00:36,22)
23.
RT +0.75 50m: 00:30,67, 100m: 01:06,20 (00:35,53), 150m: 01:42,43 (00:36,23), 200m: 02:18,84 (00:36,41)
24.
RT +0.59 50m: 00:29,38, 100m: 01:03,97 (00:34,59), 150m: 01:41,06 (00:37,09), 200m: 02:19,51 (00:38,45)
25.
RT +0.69 50m: 00:30,70, 100m: 01:05,86 (00:35,16), 150m: 01:42,55 (00:36,69), 200m: 02:19,75 (00:37,20)
26.
RT +0.61 50m: 00:30,56, 100m: 01:06,19 (00:35,63), 150m: 01:43,48 (00:37,29), 200m: 02:20,10 (00:36,62)
27.
RT +0.72 50m: 00:30,12, 100m: 01:05,09 (00:34,97), 150m: 01:42,46 (00:37,37), 200m: 02:22,04 (00:39,58)
28.
RT +0.54 50m: 00:30,62, 100m: 01:06,44 (00:35,82), 150m: 01:43,63 (00:37,19), 200m: 02:22,66 (00:39,03)
29.
RT +0.77 50m: 00:30,81, 100m: 01:07,16 (00:36,35), 150m: 01:44,99 (00:37,83), 200m: 02:22,75 (00:37,76)
30.
BENE Zsombor2004 F
RT +0.70 50m: 00:30,48, 100m: 01:06,70 (00:36,22), 150m: 01:45,22 (00:38,52), 200m: 02:24,57 (00:39,35)
31.
RT +0.63 50m: 00:32,05, 100m: 01:08,62 (00:36,57), 150m: 01:46,55 (00:37,93), 200m: 02:24,93 (00:38,38)
32.
RT +0.79 50m: 00:32,03, 100m: 01:09,04 (00:37,01), 150m: 01:48,67 (00:39,63), 200m: 02:29,08 (00:40,41)