LXII. Országos Serdülõ Bajnokság (25.-28.07.2018) - AQUA SPORT CENTER GYOR

Ön itt van: Rendezvények > LXII. Országos Serdülõ Bajnokság > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 6 - 200m Butterfly Women Preliminary (Előfutam)
Age class 2003 and younger
1.
RT +0.38 50m: 00:29,67, 100m: 01:03,79 (00:34,12), 150m: 01:39,06 (00:35,27), 200m: 02:14,58 (00:35,52)
2.
RT +0.50 50m: 00:30,20, 100m: 01:04,53 (00:34,33), 150m: 01:39,56 (00:35,03), 200m: 02:14,90 (00:35,34)
3.
NAGY Réka2003 N
RT +0.63 50m: 00:30,94, 100m: 01:05,09 (00:34,15), 150m: 01:41,00 (00:35,91), 200m: 02:17,25 (00:36,25)
4.
GáL Kincsõ2003 N
RT +0.58 50m: 00:30,91, 100m: 01:05,99 (00:35,08), 150m: 01:42,23 (00:36,24), 200m: 02:17,88 (00:35,65)
5.
RT +0.62 50m: 00:31,11, 100m: 01:06,05 (00:34,94), 150m: 01:42,29 (00:36,24), 200m: 02:20,36 (00:38,07)
6.
50m: 00:31,68, 100m: 01:08,21 (00:36,53), 150m: 01:45,41 (00:37,20), 200m: 02:21,94 (00:36,53)
7.
RT +0.60 50m: 00:31,08, 100m: 01:06,69 (00:35,61), 150m: 01:44,08 (00:37,39), 200m: 02:22,13 (00:38,05)
8.
VERES Laura2005 N
RT +0.52 50m: 00:31,45, 100m: 01:07,35 (00:35,90), 150m: 01:45,01 (00:37,66), 200m: 02:22,51 (00:37,50)
9.
KUGLI Dorka2004 N
RT +0.62 50m: 00:31,45, 100m: 01:07,27 (00:35,82), 150m: 01:44,83 (00:37,56), 200m: 02:22,88 (00:38,05)
10.
VARGA Kata2003 N
50m: 00:31,18, 100m: 01:06,96 (00:35,78), 150m: 01:44,74 (00:37,78), 200m: 02:23,29 (00:38,55)
11.
BARTA Hanna2003 N
50m: 00:31,50, 100m: 01:08,12 (00:36,62), 150m: 01:46,17 (00:38,05), 200m: 02:23,40 (00:37,23)
12.
KEREKES Luca2003 N
RT +0.76 50m: 00:32,88, 100m: 01:10,52 (00:37,64), 150m: 01:48,02 (00:37,50), 200m: 02:25,02 (00:37,00)
13.
PAP Kata2004 N
RT +0.84 50m: 00:32,78, 100m: 01:09,99 (00:37,21), 150m: 01:47,36 (00:37,37), 200m: 02:25,06 (00:37,70)
14.
KONTéR Lora2004 N
50m: 00:32,13, 100m: 01:09,57 (00:37,44), 150m: 01:48,02 (00:38,45), 200m: 02:25,97 (00:37,95)
15.
RT +0.60 50m: 00:31,75, 100m: 01:08,43 (00:36,68), 150m: 01:47,26 (00:38,83), 200m: 02:26,51 (00:39,25)
16.
KOCH Zita2004 N
RT +0.76 50m: 00:31,44, 100m: 01:08,39 (00:36,95), 150m: 01:47,59 (00:39,20), 200m: 02:27,06 (00:39,47)
17.
SZABó Petra2003 N
RT +0.72 50m: 00:31,76, 100m: 01:08,55 (00:36,79), 150m: 01:47,12 (00:38,57), 200m: 02:27,20 (00:40,08)
18.
RT +0.54 50m: 00:31,99, 100m: 01:09,08 (00:37,09), 150m: 01:47,99 (00:38,91), 200m: 02:27,55 (00:39,56)
19.
RT +0.88 50m: 00:32,65, 100m: 01:09,78 (00:37,13), 150m: 01:49,06 (00:39,28), 200m: 02:29,39 (00:40,33)
20.
RT +0.74 50m: 00:32,46, 100m: 01:09,58 (00:37,12), 150m: 01:49,77 (00:40,19), 200m: 02:29,77 (00:40,00)
21.
RT +0.84 50m: 00:32,81, 100m: 01:10,38 (00:37,57), 150m: 01:50,04 (00:39,66), 200m: 02:32,09 (00:42,05)
22.
FARKAS Lili2004 N
RT +0.45 50m: 00:33,99, 100m: 01:12,69 (00:38,70), 150m: 01:52,76 (00:40,07), 200m: 02:32,45 (00:39,69)
23.
RT +0.77 50m: 00:33,26, 100m: 01:12,11 (00:38,85), 150m: 01:52,17 (00:40,06), 200m: 02:32,47 (00:40,30)
24.
RT +0.58 50m: 00:33,34, 100m: 01:11,83 (00:38,49), 150m: 01:51,89 (00:40,06), 200m: 02:32,73 (00:40,84)
25.
ASHE Evelyn2004 N
RT +0.81 50m: 00:33,18, 100m: 01:11,79 (00:38,61), 150m: 01:53,04 (00:41,25), 200m: 02:33,65 (00:40,61)
26.
RT +0.70 50m: 00:33,77, 100m: 01:13,24 (00:39,47), 150m: 01:53,90 (00:40,66), 200m: 02:35,67 (00:41,77)
27.
50m: 00:33,25, 100m: 01:11,80 (00:38,55), 150m: 01:53,24 (00:41,44), 200m: 02:35,73 (00:42,49)
28.
RT +0.62 50m: 00:33,91, 100m: 01:12,48 (00:38,57), 150m: 01:53,55 (00:41,07), 200m: 02:35,74 (00:42,19)
29.
RT +0.64 50m: 00:33,57, 100m: 01:12,43 (00:38,86), 150m: 01:54,00 (00:41,57), 200m: 02:36,12 (00:42,12)
30.
RT +0.86 50m: 00:33,38, 100m: 01:12,64 (00:39,26), 150m: 01:54,49 (00:41,85), 200m: 02:36,47 (00:41,98)
31.
RT +0.75 50m: 00:34,04, 100m: 01:13,12 (00:39,08), 150m: 01:54,38 (00:41,26), 200m: 02:36,94 (00:42,56)
32.
RT +0.72 50m: 00:34,25, 100m: 01:13,19 (00:38,94), 150m: 01:55,56 (00:42,37), 200m: 02:37,46 (00:41,90)
33.
RT +0.79 50m: 00:33,62, 100m: 01:12,38 (00:38,76), 150m: 01:54,31 (00:41,93), 200m: 02:37,75 (00:43,44)