LXII. Országos Serdülõ Bajnokság (25.-28.07.2018) - AQUA SPORT CENTER GYOR

Ön itt van: Rendezvények > LXII. Országos Serdülõ Bajnokság > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 8 - 100m Breaststroke Women Preliminary (Előfutam)
Age class 2003 and younger
1.
SUBA Zsófi2003 N
RT +0.77 50m: 00:34,47, 100m: 01:13,07 (00:38,60)
2.
NAGY Réka2003 N
RT +0.64 50m: 00:35,84, 100m: 01:14,81 (00:38,97)
3.
RT +0.69 50m: 00:36,21, 100m: 01:14,91 (00:38,70)
4.
RT +0.42 50m: 00:35,25, 100m: 01:15,00 (00:39,75)
5.
RT +0.67 50m: 00:35,07, 100m: 01:15,14 (00:40,07)
6.
PAPP Júlia2003 N
RT +0.57 50m: 00:35,84, 100m: 01:15,37 (00:39,53)
7.
ZUBELIC Anja2004 N
RT +0.60 50m: 00:35,67, 100m: 01:15,53 (00:39,86)
8.
UGRAI Panna2004 N
RT +0.60 50m: 00:35,93, 100m: 01:15,68 (00:39,75)
9.
SZöKE Zita2003 N
RT +0.54 50m: 00:35,82, 100m: 01:15,77 (00:39,95)
10.
RT +0.57 50m: 00:35,28, 100m: 01:15,83 (00:40,55)
11.
BARTA Hanna2003 N
50m: 00:36,01, 100m: 01:15,84 (00:39,83)
12.
RT +0.83 50m: 00:36,23, 100m: 01:15,89 (00:39,66)
13.
RT +0.40 50m: 00:35,33, 100m: 01:15,97 (00:40,64)
14.
RT +0.64 50m: 00:36,31, 100m: 01:16,57 (00:40,26)
15.
JOó Kata2004 N
RT +0.56 50m: 00:36,45, 100m: 01:16,59 (00:40,14)
16.
BAKó Réka2004 N
RT +0.52 50m: 00:35,68, 100m: 01:16,83 (00:41,15)
17.
RT +0.68 50m: 00:36,71, 100m: 01:16,98 (00:40,27)
18.
RT +0.65 50m: 00:36,26, 100m: 01:17,35 (00:41,09)
19.
GANCZER Lea2004 N
RT +0.75 50m: 00:36,99, 100m: 01:18,08 (00:41,09)
20.
RT +0.79 50m: 00:37,02, 100m: 01:18,31 (00:41,29)
21.
RT +0.71 50m: 00:37,28, 100m: 01:18,56 (00:41,28)
22.
RT +0.61 50m: 00:36,52, 100m: 01:18,72 (00:42,20)
23.
RT +0.78 50m: 00:37,35, 100m: 01:18,93 (00:41,58)
24.
RT +0.74 50m: 00:36,95, 100m: 01:19,01 (00:42,06)
25.
JáGER Mira2003 N
50m: 00:37,35, 100m: 01:19,04 (00:41,69)
26.
RT +0.76 50m: 00:36,64, 100m: 01:19,18 (00:42,54)
27.
RT +0.72 50m: 00:36,92, 100m: 01:19,49 (00:42,57)
28.
50m: 00:37,63, 100m: 01:19,54 (00:41,91)
29.
RT +0.78 50m: 00:37,78, 100m: 01:19,64 (00:41,86)
30.
RT +0.74 50m: 00:37,51, 100m: 01:19,72 (00:42,21)
31.
KOCH Zita2004 N
50m: 00:37,82, 100m: 01:19,86 (00:42,04)
32.
RT +0.60 50m: 00:38,17, 100m: 01:19,89 (00:41,72)
33.
LEPOSA Anna2004 N
50m: 00:38,65, 100m: 01:20,61 (00:41,96)
34.
RT +0.78 50m: 00:37,74, 100m: 01:20,72 (00:42,98)
35.
MENICH Maja2006 N
RT +0.82 50m: 00:37,23, 100m: 01:20,75 (00:43,52)
36.
RT +0.72 50m: 00:37,52, 100m: 01:20,88 (00:43,36)
37.
PAP Kata2004 N
RT +0.72 50m: 00:37,98, 100m: 01:20,98 (00:43,00)
38.
FORJáN Anna2004 N
RT +0.75 50m: 00:38,57, 100m: 01:20,99 (00:42,42)
39.
NAGY Ágnes2005 N
RT +0.55 50m: 00:38,65, 100m: 01:21,38 (00:42,73)
40.
RT +0.69 50m: 00:37,56, 100m: 01:21,50 (00:43,94)
40.
RT +0.80 50m: 00:38,30, 100m: 01:21,50 (00:43,20)
40.
CSABAI Anna2006 N
50m: 00:38,23, 100m: 01:21,50 (00:43,27)
43.
RT +0.71 50m: 00:37,91, 100m: 01:21,60 (00:43,69)
44.
RT +0.83 50m: 00:38,44, 100m: 01:21,80 (00:43,36)
45.
50m: 00:39,35, 100m: 01:21,81 (00:42,46)
46.
RT +0.70 50m: 00:38,76, 100m: 01:21,95 (00:43,19)
47.
RT +0.78 50m: 00:38,74, 100m: 01:21,98 (00:43,24)
48.
RT +0.77 50m: 00:38,58, 100m: 01:22,06 (00:43,48)
49.
RT +0.80 50m: 00:38,45, 100m: 01:22,12 (00:43,67)
50.
RT +0.78 50m: 00:38,80, 100m: 01:22,14 (00:43,34)
51.
50m: 00:38,63, 100m: 01:22,19 (00:43,56)
52.
KáDáR Anna2003 N
RT +0.73 50m: 00:39,62, 100m: 01:22,33 (00:42,71)
52.
NYáRI Emma2004 N
RT +0.80 50m: 00:38,81, 100m: 01:22,33 (00:43,52)
54.
RT +0.75 50m: 00:38,64, 100m: 01:22,37 (00:43,73)
55.
RT +0.58 50m: 00:40,18, 100m: 01:23,08 (00:42,90)
56.
50m: 00:39,28, 100m: 01:23,29 (00:44,01)
57.
FIAS Fanni2003 N
RT +0.66 50m: 00:39,01, 100m: 01:23,46 (00:44,45)
58.
RT +0.86 50m: 00:38,69, 100m: 01:23,59 (00:44,90)
59.
MáRTA Rozi2005 N
50m: 00:40,10, 100m: 01:24,02 (00:43,92)
60.
MEZEI Jade2004 N
RT +0.56 50m: 00:39,02, 100m: 01:24,04 (00:45,02)
61.
JAKAB Emese2004 N
RT +0.74 50m: 00:39,25, 100m: 01:24,40 (00:45,15)
62.
50m: 00:40,26, 100m: 01:24,42 (00:44,16)
63.
RT +0.79 50m: 00:40,10, 100m: 01:24,44 (00:44,34)
64.
RT +0.62 50m: 00:40,72, 100m: 01:24,93 (00:44,21)
65.
FARKAS Lili2004 N
RT +0.43 50m: 00:40,19, 100m: 01:25,09 (00:44,90)
66.
RáCZ Anna2003 N
RT +0.65 50m: 00:40,75, 100m: 01:25,73 (00:44,98)
67.
LABANC Tiara2005 N
RT +0.83 50m: 00:40,23, 100m: 01:25,95 (00:45,72)
68.
50m: 00:41,24, 100m: 01:26,04 (00:44,80)
69.
50m: 00:40,65, 100m: 01:26,50 (00:45,85)
70.
SIMON Dorka2003 N
RT +0.65 50m: 00:40,60, 100m: 01:27,48 (00:46,88)
71.
50m: 00:41,88, 100m: 01:28,30 (00:46,42)
72.
50m: 00:41,24, 100m: 01:28,32 (00:47,08)
73.
RT +0.89 50m: 00:42,49, 100m: 01:29,66 (00:47,17)
74.
50m: 00:42,26, 100m: 01:29,99 (00:47,73)
Guests
1.
SCHOUTEN Tes2000 N
RT +0.70 50m: 00:32,93, 100m: 01:10,40 (00:37,47)