LXII. Országos Serdülõ Bajnokság (25.-28.07.2018) - AQUA SPORT CENTER GYOR

Ön itt van: Rendezvények > LXII. Országos Serdülõ Bajnokság > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 109 - 4x100m Freestyle Mixed Final (Döntő)
2002/2003 and younger
1.
Cerva Szabolcs (2002 / 16 Years), RT +0.65 50m: 00:26,34, 100m: 00:54,71 (00:28,37)
Kõhalmi Kornél (2003 / 15 Years), RT +0.58 150m: 01:20,86 (00:26,15), 200m: 01:49,56 (00:28,70)
Safrankó Sára (2003 / 15 Years), RT +0.40 250m: 02:16,53 (00:26,97), 300m: 02:47,11 (00:30,58)
Szilágyi Gerda (2003 / 15 Years), RT +0.21 350m: 03:14,82 (00:27,71), 400m: 03:45,06 (00:30,24)
2.
Angyal Mátyás (2002 / 16 Years), RT +0.71 50m: 00:25,53, 100m: 00:52,63 (00:27,10)
Szõdi Zsolt (2003 / 15 Years), RT +0.31 150m: 01:18,34 (00:25,71), 200m: 01:46,84 (00:28,50)
M.kiss Mia (2003 / 15 Years), RT +0.41 250m: 02:15,97 (00:29,13), 300m: 02:48,54 (00:32,57)
Muzsnay Zsófia (2003 / 15 Years), RT +0.44 350m: 03:16,21 (00:27,67), 400m: 03:45,62 (00:29,41)
3.
Csicsáky Péter (2003 / 15 Years), RT +0.75 50m: 00:26,11, 100m: 00:54,25 (00:28,14)
Ruzicska Péter (2003 / 15 Years), RT +0.42 150m: 01:21,15 (00:26,90), 200m: 01:50,91 (00:29,76)
Szalai Csenge (2003 / 15 Years), RT +0.39 250m: 02:19,12 (00:28,21), 300m: 02:50,22 (00:31,10)
Nagy Réka (2003 / 15 Years), RT +0.13 350m: 03:17,90 (00:27,68), 400m: 03:48,10 (00:30,20)
4.
Jászó Ádám (2002 / 16 Years), RT +0.77 50m: 00:25,89, 100m: 00:53,87 (00:27,98)
Molnár Nóra (2004 / 14 Years), RT +0.57 150m: 01:22,56 (00:28,69), 200m: 01:54,29 (00:31,73)
Péter Virág (2004 / 14 Years), RT +0.52 250m: 02:23,57 (00:29,28), 300m: 02:55,65 (00:32,08)
Kovács Bálint (2002 / 16 Years), RT +0.22 350m: 03:21,03 (00:25,38), 400m: 03:49,19 (00:28,16)
5.
Kós Hubert (2003 / 15 Years), RT +0.63 50m: 00:25,76, 100m: 00:53,57 (00:27,81)
Ábrahám Levente (2003 / 15 Years), RT +0.39 150m: 01:19,85 (00:26,28), 200m: 01:49,54 (00:29,69)
Kontér Lora (2004 / 14 Years), RT +0.50 250m: 02:19,11 (00:29,57), 300m: 02:50,81 (00:31,70)
Tankó Beatrix (2004 / 14 Years), RT +0.42 350m: 03:19,01 (00:28,20), 400m: 03:50,34 (00:31,33)
6.
Zombori Gábor (2002 / 16 Years), RT +0.72 50m: 00:25,12, 100m: 00:51,38 (00:26,26)
Galyassy Szilárd (2002 / 16 Years), RT +0.73 150m: 01:16,90 (00:25,52), 200m: 01:44,71 (00:27,81)
Rátkai Zsófia (2006 / 12 Years), RT +0.51 250m: 02:14,97 (00:30,26), 300m: 02:48,25 (00:33,28)
Molnár Dóra (2006 / 12 Years), RT +0.44 350m: 03:18,32 (00:30,07), 400m: 03:50,71 (00:32,39)
7.
Weiter Dávid (2002 / 16 Years), RT +0.69 50m: 00:26,95, 100m: 00:55,50 (00:28,55)
Kállai Botond (2004 / 14 Years), RT +0.48 150m: 01:22,01 (00:26,51), 200m: 01:50,97 (00:28,96)
Hromek Dóra (2005 / 13 Years), RT +0.29 250m: 02:20,31 (00:29,34), 300m: 02:52,17 (00:31,86)
Lack Bianka (2003 / 15 Years), RT +0.44 350m: 03:20,22 (00:28,05), 400m: 03:51,19 (00:30,97)
8.
Czegle Péter (2003 / 15 Years), RT +0.66 50m: 00:26,62, 100m: 00:56,69 (00:30,07)
Kiss Anasztázia (2004 / 14 Years), RT +0.29 150m: 01:26,71 (00:30,02), 200m: 01:59,27 (00:32,56)
Hatházi Dóra (2003 / 15 Years), RT +0.30 250m: 02:27,60 (00:28,33), 300m: 02:58,80 (00:31,20)
Gulácsi Krisztián (2003 / 15 Years), RT +0.53 350m: 03:26,23 (00:27,43), 400m: 03:55,85 (00:29,62)