LXII. Országos Serdülõ Bajnokság (25.-28.07.2018) - AQUA SPORT CENTER GYOR

Ön itt van: Rendezvények > LXII. Országos Serdülõ Bajnokság > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 17 - 200m Ind. Medley Women Preliminary (Előfutam)
Age class 2003 and younger
1.
RT +0.71 50m: 00:29,98, 100m: 01:07,60 (00:37,62), 150m: 01:49,17 (00:41,57), 200m: 02:22,28 (00:33,11)
2.
UGRAI Panna2004 N
RT +0.76 50m: 00:30,18, 100m: 01:06,66 (00:36,48), 150m: 01:48,26 (00:41,60), 200m: 02:22,48 (00:34,22)
3.
SZöKE Zita2003 N
RT +0.68 50m: 00:29,61, 100m: 01:08,51 (00:38,90), 150m: 01:51,20 (00:42,69), 200m: 02:23,99 (00:32,79)
4.
RT +0.75 50m: 00:32,37, 100m: 01:08,34 (00:35,97), 150m: 01:51,62 (00:43,28), 200m: 02:24,61 (00:32,99)
5.
RT +0.71 50m: 00:30,25, 100m: 01:07,08 (00:36,83), 150m: 01:52,78 (00:45,70), 200m: 02:24,92 (00:32,14)
6.
RT +0.74 50m: 00:31,08, 100m: 01:07,71 (00:36,63), 150m: 01:50,92 (00:43,21), 200m: 02:25,19 (00:34,27)
7.
NAGY Réka2003 N
RT +0.75 50m: 00:30,67, 100m: 01:08,78 (00:38,11), 150m: 01:51,57 (00:42,79), 200m: 02:25,66 (00:34,09)
8.
PAPP Júlia2003 N
RT +0.69 50m: 00:30,72, 100m: 01:08,38 (00:37,66), 150m: 01:51,10 (00:42,72), 200m: 02:25,80 (00:34,70)
9.
RT +0.81 50m: 00:31,13, 100m: 01:06,79 (00:35,66), 150m: 01:52,46 (00:45,67), 200m: 02:26,84 (00:34,38)
10.
BARTA Hanna2003 N
RT +0.77 50m: 00:31,13, 100m: 01:10,22 (00:39,09), 150m: 01:53,29 (00:43,07), 200m: 02:27,65 (00:34,36)
11.
RT +0.68 50m: 00:33,09, 100m: 01:11,67 (00:38,58), 150m: 01:53,27 (00:41,60), 200m: 02:28,17 (00:34,90)
12.
RT +0.71 50m: 00:30,79, 100m: 01:09,51 (00:38,72), 150m: 01:52,29 (00:42,78), 200m: 02:28,29 (00:36,00)
13.
BAKó Réka2004 N
RT +0.72 50m: 00:31,10, 100m: 01:08,92 (00:37,82), 150m: 01:52,92 (00:44,00), 200m: 02:28,43 (00:35,51)
14.
RT +0.67 50m: 00:31,76, 100m: 01:10,46 (00:38,70), 150m: 01:54,01 (00:43,55), 200m: 02:28,58 (00:34,57)
15.
RT +0.77 50m: 00:34,05, 100m: 01:11,37 (00:37,32), 150m: 01:55,71 (00:44,34), 200m: 02:28,87 (00:33,16)
16.
RT +0.59 50m: 00:31,54, 100m: 01:11,36 (00:39,82), 150m: 01:54,70 (00:43,34), 200m: 02:28,88 (00:34,18)
17.
SERES Anna2005 N
RT +0.67 50m: 00:30,95, 100m: 01:09,49 (00:38,54), 150m: 01:54,86 (00:45,37), 200m: 02:29,02 (00:34,16)
18.
RT +0.66 50m: 00:32,46, 100m: 01:12,00 (00:39,54), 150m: 01:54,89 (00:42,89), 200m: 02:29,24 (00:34,35)
19.
JOó Kata2004 N
RT +0.77 50m: 00:32,19, 100m: 01:10,75 (00:38,56), 150m: 01:54,10 (00:43,35), 200m: 02:29,40 (00:35,30)
20.
RT +0.67 50m: 00:31,35, 100m: 01:09,25 (00:37,90), 150m: 01:54,40 (00:45,15), 200m: 02:29,46 (00:35,06)
21.
ÕRI Rebeka2004 N
RT +0.62 50m: 00:32,16, 100m: 01:10,41 (00:38,25), 150m: 01:56,03 (00:45,62), 200m: 02:30,26 (00:34,23)
22.
RT +0.74 50m: 00:31,67, 100m: 01:12,08 (00:40,41), 150m: 01:57,13 (00:45,05), 200m: 02:30,43 (00:33,30)
22.
FORJáN Anna2004 N
RT +0.61 50m: 00:32,90, 100m: 01:10,09 (00:37,19), 150m: 01:55,34 (00:45,25), 200m: 02:30,43 (00:35,09)
24.
RT +0.78 50m: 00:32,74, 100m: 01:12,34 (00:39,60), 150m: 01:55,87 (00:43,53), 200m: 02:30,64 (00:34,77)
25.
RT +0.71 50m: 00:31,98, 100m: 01:09,63 (00:37,65), 150m: 01:57,65 (00:48,02), 200m: 02:30,80 (00:33,15)
26.
RT +0.79 50m: 00:31,98, 100m: 01:10,53 (00:38,55), 150m: 01:54,28 (00:43,75), 200m: 02:30,89 (00:36,61)
27.
KUGLI Dorka2004 N
RT +0.69 50m: 00:31,45, 100m: 01:11,28 (00:39,83), 150m: 01:56,98 (00:45,70), 200m: 02:31,40 (00:34,42)
28.
PAP Kata2004 N
RT +0.69 50m: 00:31,53, 100m: 01:13,25 (00:41,72), 150m: 01:56,74 (00:43,49), 200m: 02:31,59 (00:34,85)
29.
RT +0.76 50m: 00:33,20, 100m: 01:11,31 (00:38,11), 150m: 01:57,38 (00:46,07), 200m: 02:31,82 (00:34,44)
30.
FARKAS Dóra2003 N
RT +0.84 50m: 00:34,15, 100m: 01:11,94 (00:37,79), 150m: 01:56,79 (00:44,85), 200m: 02:31,94 (00:35,15)
31.
RT +0.84 50m: 00:31,96, 100m: 01:09,82 (00:37,86), 150m: 01:56,44 (00:46,62), 200m: 02:32,02 (00:35,58)
32.
KOCH Zita2004 N
RT +0.71 50m: 00:32,59, 100m: 01:13,55 (00:40,96), 150m: 01:57,68 (00:44,13), 200m: 02:32,09 (00:34,41)
33.
RT +0.72 50m: 00:33,15, 100m: 01:12,59 (00:39,44), 150m: 01:55,42 (00:42,83), 200m: 02:32,37 (00:36,95)
34.
RT +0.70 50m: 00:32,37, 100m: 01:11,28 (00:38,91), 150m: 01:57,37 (00:46,09), 200m: 02:32,53 (00:35,16)
35.
GANCZER Lea2004 N
RT +0.59 50m: 00:32,97, 100m: 01:11,08 (00:38,11), 150m: 01:56,94 (00:45,86), 200m: 02:32,74 (00:35,80)
36.
RT +0.66 50m: 00:33,52, 100m: 01:17,17 (00:43,65), 150m: 01:58,40 (00:41,23), 200m: 02:32,90 (00:34,50)
37.
RT +0.74 50m: 00:32,43, 100m: 01:11,92 (00:39,49), 150m: 01:58,47 (00:46,55), 200m: 02:33,18 (00:34,71)
38.
KATULA Panni2006 N
RT +0.73 50m: 00:32,10, 100m: 01:11,07 (00:38,97), 150m: 01:59,86 (00:48,79), 200m: 02:33,59 (00:33,73)
39.
RT +0.82 50m: 00:33,39, 100m: 01:13,37 (00:39,98), 150m: 01:58,40 (00:45,03), 200m: 02:33,85 (00:35,45)
40.
RT +0.77 50m: 00:33,54, 100m: 01:11,89 (00:38,35), 150m: 01:59,05 (00:47,16), 200m: 02:34,06 (00:35,01)
41.
RT +0.82 50m: 00:34,52, 100m: 01:14,12 (00:39,60), 150m: 02:01,22 (00:47,10), 200m: 02:34,20 (00:32,98)
42.
RT +0.78 50m: 00:32,25, 100m: 01:12,10 (00:39,85), 150m: 01:57,36 (00:45,26), 200m: 02:34,60 (00:37,24)
43.
RT +0.79 50m: 00:31,88, 100m: 01:09,52 (00:37,64), 150m: 01:56,63 (00:47,11), 200m: 02:34,86 (00:38,23)
44.
MáRTA Rozi2005 N
RT +0.84 50m: 00:34,60, 100m: 01:13,15 (00:38,55), 150m: 01:59,91 (00:46,76), 200m: 02:35,31 (00:35,40)
45.
RT +0.70 50m: 00:33,56, 100m: 01:14,75 (00:41,19), 150m: 01:57,64 (00:42,89), 200m: 02:35,32 (00:37,68)
46.
RT +0.78 50m: 00:34,31, 100m: 01:12,15 (00:37,84), 150m: 02:01,44 (00:49,29), 200m: 02:35,41 (00:33,97)
47.
RT +0.68 50m: 00:32,28, 100m: 01:12,13 (00:39,85), 150m: 01:59,03 (00:46,90), 200m: 02:35,75 (00:36,72)
48.
RT +0.71 50m: 00:33,63, 100m: 01:14,75 (00:41,12), 150m: 01:58,63 (00:43,88), 200m: 02:36,22 (00:37,59)
49.
RT +0.70 50m: 00:34,14, 100m: 01:14,74 (00:40,60), 150m: 02:00,61 (00:45,87), 200m: 02:36,44 (00:35,83)
50.
RT +0.77 50m: 00:34,61, 100m: 01:14,87 (00:40,26), 150m: 02:00,21 (00:45,34), 200m: 02:36,80 (00:36,59)
51.
JáGER Mira2003 N
RT +0.75 50m: 00:35,43, 100m: 01:18,79 (00:43,36), 150m: 02:01,21 (00:42,42), 200m: 02:37,71 (00:36,50)
52.
50m: 00:33,88, 100m: 01:14,65 (00:40,77), 150m: 02:01,24 (00:46,59), 200m: 02:37,79 (00:36,55)
53.
KOCSIS Édua2003 N
RT +0.69 50m: 00:33,50, 100m: 01:13,90 (00:40,40), 150m: 02:02,78 (00:48,88), 200m: 02:38,39 (00:35,61)
54.
RT +0.71 50m: 00:33,34, 100m: 01:15,59 (00:42,25), 150m: 02:01,54 (00:45,95), 200m: 02:38,45 (00:36,91)
55.
FARKAS Lili2004 N
RT +0.47 50m: 00:34,31, 100m: 01:16,20 (00:41,89), 150m: 02:03,11 (00:46,91), 200m: 02:38,94 (00:35,83)
56.
50m: 00:34,91, 100m: 01:16,71 (00:41,80), 150m: 02:03,35 (00:46,64), 200m: 02:39,00 (00:35,65)
57.
KáDáR Anna2003 N
RT +0.79 50m: 00:34,40, 100m: 01:18,23 (00:43,83), 150m: 02:02,41 (00:44,18), 200m: 02:39,08 (00:36,67)
58.
SZABó Petra2003 N
RT +0.67 50m: 00:31,04, 100m: 01:11,38 (00:40,34), 150m: 02:02,28 (00:50,90), 200m: 02:39,14 (00:36,86)
59.
RT +0.78 50m: 00:33,65, 100m: 01:14,70 (00:41,05), 150m: 02:00,11 (00:45,41), 200m: 02:39,18 (00:39,07)
60.
RT +0.56 50m: 00:33,21, 100m: 01:15,37 (00:42,16), 150m: 02:04,45 (00:49,08), 200m: 02:39,52 (00:35,07)
61.
RT +0.75 50m: 00:33,03, 100m: 01:13,71 (00:40,68), 150m: 02:02,56 (00:48,85), 200m: 02:39,53 (00:36,97)
62.
PAPP Zselyke2004 N
RT +0.73 50m: 00:32,38, 100m: 01:14,07 (00:41,69), 150m: 02:02,35 (00:48,28), 200m: 02:39,74 (00:37,39)
63.
50m: 00:35,62, 100m: 01:16,16 (00:40,54), 150m: 02:04,61 (00:48,45), 200m: 02:39,79 (00:35,18)
64.
KNAPP Róza2003 N
RT +0.83 50m: 00:34,84, 100m: 01:17,05 (00:42,21), 150m: 02:06,26 (00:49,21), 200m: 02:39,87 (00:33,61)
65.
RT +0.82 50m: 00:32,85, 100m: 01:13,74 (00:40,89), 150m: 02:02,35 (00:48,61), 200m: 02:40,24 (00:37,89)
66.
RT +0.84 50m: 00:33,39, 100m: 01:17,39 (00:44,00), 150m: 02:03,70 (00:46,31), 200m: 02:40,41 (00:36,71)
67.
RT +0.73 50m: 00:33,07, 100m: 01:14,67 (00:41,60), 150m: 02:03,72 (00:49,05), 200m: 02:40,50 (00:36,78)
68.
KISS Eszter2003 N
RT +0.58 50m: 00:32,42, 100m: 01:14,99 (00:42,57), 150m: 02:03,85 (00:48,86), 200m: 02:40,61 (00:36,76)
69.
RT +0.73 50m: 00:32,64, 100m: 01:16,24 (00:43,60), 150m: 02:05,48 (00:49,24), 200m: 02:40,81 (00:35,33)
70.
RT +0.51 50m: 00:36,04, 100m: 01:19,29 (00:43,25), 150m: 02:03,84 (00:44,55), 200m: 02:41,74 (00:37,90)
71.
MEZEI Jade2004 N
RT +0.65 50m: 00:32,56, 100m: 01:17,59 (00:45,03), 150m: 02:03,19 (00:45,60), 200m: 02:41,81 (00:38,62)
72.
RT +0.68 50m: 00:34,33, 100m: 01:16,69 (00:42,36), 150m: 02:06,27 (00:49,58), 200m: 02:41,99 (00:35,72)
73.
RT +0.74 50m: 00:33,34, 100m: 01:16,07 (00:42,73), 150m: 02:04,54 (00:48,47), 200m: 02:42,49 (00:37,95)
NAGY Ágnes2005 N
SIMICS Maya2004 N
Guests
1.
RT +0.63 50m: 00:30,18, 100m: 01:03,91 (00:33,73), 150m: 01:47,28 (00:43,37), 200m: 02:20,36 (00:33,08)