LXII. Országos Serdülõ Bajnokság (25.-28.07.2018) - AQUA SPORT CENTER GYOR

Ön itt van: Rendezvények > LXII. Országos Serdülõ Bajnokság > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 19 - 4x200m Freestyle Women Preliminary (Előfutam)
2003 and younger
1.
Kiss Anna Réka (2005 / 13 Years), RT +0.73 50m: 00:30,35, 100m: 01:02,84 (00:32,49), 150m: 01:35,95 (00:33,11), 200m: 02:08,64 (00:32,69)
Kiss Gréta Laura (2005 / 13 Years), RT +0.63 250m: 02:39,12 (00:30,48), 300m: 03:12,58 (00:33,46), 350m: 03:47,15 (00:34,57), 400m: 04:21,70 (00:34,55)
Kropkó Márta (2003 / 15 Years), RT +0.51 450m: 04:52,70 (00:31,00), 500m: 05:26,90 (00:34,20), 550m: 06:02,03 (00:35,13), 600m: 06:36,43 (00:34,40)
Híves Katica (2003 / 15 Years), RT +0.74 650m: 07:06,51 (00:30,08), 700m: 07:39,87 (00:33,36), 750m: 08:14,03 (00:34,16), 800m: 08:48,41 (00:34,38)
2.
Fábián Bettina (2004 / 14 Years), RT +0.77 50m: 00:29,98, 100m: 01:02,33 (00:32,35), 150m: 01:34,71 (00:32,38), 200m: 02:06,45 (00:31,74)
Balla Rebeka (2004 / 14 Years), RT +0.62 250m: 02:37,05 (00:30,60), 300m: 03:10,80 (00:33,75), 350m: 03:45,23 (00:34,43), 400m: 04:18,30 (00:33,07)
Pádár Nikoletta (2006 / 12 Years), RT +0.62 450m: 04:49,35 (00:31,05), 500m: 05:23,33 (00:33,98), 550m: 05:58,46 (00:35,13), 600m: 06:33,11 (00:34,65)
Bajusz Petra (2003 / 15 Years), RT +0.29 650m: 07:03,85 (00:30,74), 700m: 07:39,24 (00:35,39), 750m: 08:15,44 (00:36,20), 800m: 08:49,46 (00:34,02)
3.
Mokán Dominika (2003 / 15 Years), RT +0.59 50m: 00:30,10, 100m: 01:04,46 (00:34,36), 150m: 01:39,59 (00:35,13), 200m: 02:14,48 (00:34,89)
Veres Laura (2005 / 13 Years), 250m: 02:44,97 (00:30,49), 300m: 03:18,11 (00:33,14), 350m: 03:51,70 (00:33,59), 400m: 04:23,48 (00:31,78)
Mácsok Fruzsina (2003 / 15 Years), RT +0.49 450m: 04:53,04 (00:29,56), 500m: 05:26,86 (00:33,82), 550m: 06:03,02 (00:36,16), 600m: 06:38,07 (00:35,05)
Hasznos Bianka (2003 / 15 Years), RT +0.53 650m: 07:07,35 (00:29,28), 700m: 07:40,39 (00:33,04), 750m: 08:15,24 (00:34,85), 800m: 08:49,52 (00:34,28)
4.
Barta Hanna (2003 / 15 Years), RT +0.76 50m: 00:30,64, 100m: 01:04,02 (00:33,38), 150m: 01:38,03 (00:34,01), 200m: 02:11,38 (00:33,35)
Horváth Lilla (2005 / 13 Years), RT +0.56 250m: 02:42,04 (00:30,66), 300m: 03:16,71 (00:34,67), 350m: 03:52,11 (00:35,40), 400m: 04:25,81 (00:33,70)
Gyûrûs Hanna (2004 / 14 Years), RT +0.57 450m: 04:55,50 (00:29,69), 500m: 05:28,92 (00:33,42), 550m: 06:04,00 (00:35,08), 600m: 06:40,08 (00:36,08)
Barta Sára (2004 / 14 Years), RT +0.59 650m: 07:09,17 (00:29,09), 700m: 07:41,67 (00:32,50), 750m: 08:15,65 (00:33,98), 800m: 08:50,00 (00:34,35)
5.
Pál Adél (2005 / 13 Years), RT +0.74 50m: 00:30,74, 100m: 01:04,18 (00:33,44), 150m: 01:38,69 (00:34,51), 200m: 02:12,25 (00:33,56)
Molnár Boglárka (2003 / 15 Years), RT +0.54 250m: 02:43,41 (00:31,16), 300m: 03:17,99 (00:34,58), 350m: 03:54,71 (00:36,72), 400m: 04:31,13 (00:36,42)
Gál Kincsõ (2003 / 15 Years), RT +0.43 450m: 05:01,09 (00:29,96), 500m: 05:33,77 (00:32,68), 550m: 06:06,74 (00:32,97), 600m: 06:38,28 (00:31,54)
Andriychuk Alexandra (2003 / 15 Years), RT +0.61 650m: 07:08,79 (00:30,51), 700m: 07:42,47 (00:33,68), 750m: 08:17,02 (00:34,55), 800m: 08:51,33 (00:34,31)
6.
Muzsnay Zsófia (2003 / 15 Years), RT +0.71 50m: 00:30,74, 100m: 01:03,53 (00:32,79), 150m: 01:35,89 (00:32,36), 200m: 02:07,31 (00:31,42)
M.kiss Mia (2003 / 15 Years), RT +0.46 250m: 02:38,05 (00:30,74), 300m: 03:12,50 (00:34,45), 350m: 03:47,64 (00:35,14), 400m: 04:22,80 (00:35,16)
Juhász Franciska (2004 / 14 Years), RT +0.53 450m: 04:55,68 (00:32,88), 500m: 05:30,02 (00:34,34), 550m: 06:04,21 (00:34,19), 600m: 06:37,69 (00:33,48)
Kovács Dóra (2004 / 14 Years), RT +0.68 650m: 07:08,45 (00:30,76), 700m: 07:42,88 (00:34,43), 750m: 08:18,48 (00:35,60), 800m: 08:53,35 (00:34,87)
7.
Ganczer Lea (2004 / 14 Years), RT +0.73 50m: 00:31,15, 100m: 01:05,35 (00:34,20), 150m: 01:41,55 (00:36,20), 200m: 02:17,53 (00:35,98)
Flück Nóra (2005 / 13 Years), RT +0.52 250m: 02:48,38 (00:30,85), 300m: 03:23,78 (00:35,40), 350m: 04:00,21 (00:36,43), 400m: 04:34,36 (00:34,15)
Józsa Dorottya (2003 / 15 Years), RT +0.39 450m: 05:05,30 (00:30,94), 500m: 05:39,40 (00:34,10), 550m: 06:14,42 (00:35,02), 600m: 06:48,69 (00:34,27)
Szimcsák Míra (2004 / 14 Years), RT +0.33 650m: 07:17,54 (00:28,85), 700m: 07:49,30 (00:31,76), 750m: 08:21,94 (00:32,64), 800m: 08:53,76 (00:31,82)
8.
Kontér Lora (2004 / 14 Years), RT +0.69 50m: 00:30,08, 100m: 01:03,15 (00:33,07), 150m: 01:37,26 (00:34,11), 200m: 02:10,35 (00:33,09)
Horváth Dorottya (2003 / 15 Years), RT +0.43 250m: 02:41,11 (00:30,76), 300m: 03:15,51 (00:34,40), 350m: 03:50,78 (00:35,27), 400m: 04:24,29 (00:33,51)
Böszörményi Boglárka (2004 / 14 Years), RT +0.72 450m: 04:57,17 (00:32,88), 500m: 05:33,02 (00:35,85), 550m: 06:09,93 (00:36,91), 600m: 06:45,68 (00:35,75)
Tankó Beatrix (2004 / 14 Years), RT +0.41 650m: 07:14,64 (00:28,96), 700m: 07:47,59 (00:32,95), 750m: 08:21,89 (00:34,30), 800m: 08:54,85 (00:32,96)
9.
Rajos Kira (2003 / 15 Years), RT +0.65 50m: 00:31,13, 100m: 01:05,32 (00:34,19), 150m: 01:40,79 (00:35,47), 200m: 02:16,35 (00:35,56)
Gyurinovics Lili (2005 / 13 Years), RT +0.52 250m: 02:46,58 (00:30,23), 300m: 03:20,52 (00:33,94), 350m: 03:55,70 (00:35,18), 400m: 04:30,53 (00:34,83)
Szilágyi Gerda (2003 / 15 Years), RT +0.16 450m: 05:00,30 (00:29,77), 500m: 05:34,18 (00:33,88), 550m: 06:08,11 (00:33,93), 600m: 06:41,50 (00:33,39)
Bartovics Vanda (2004 / 14 Years), RT +0.44 650m: 07:11,76 (00:30,26), 700m: 07:45,68 (00:33,92), 750m: 08:20,44 (00:34,76), 800m: 08:54,99 (00:34,55)
10.
Paróczi Eszter (2003 / 15 Years), RT +0.72 50m: 00:30,16, 100m: 01:03,68 (00:33,52), 150m: 01:38,71 (00:35,03), 200m: 02:12,94 (00:34,23)
Bakondy Beáta (2004 / 14 Years), RT +0.42 250m: 02:43,11 (00:30,17), 300m: 03:17,16 (00:34,05), 350m: 03:52,78 (00:35,62), 400m: 04:27,51 (00:34,73)
Forján Anna (2004 / 14 Years), RT +0.71 450m: 04:57,95 (00:30,44), 500m: 05:31,38 (00:33,43), 550m: 06:07,27 (00:35,89), 600m: 06:43,27 (00:36,00)
Nagy Ágnes (2005 / 13 Years), RT +0.26 650m: 07:13,20 (00:29,93), 700m: 07:46,92 (00:33,72), 750m: 08:22,13 (00:35,21), 800m: 08:55,19 (00:33,06)
11.
Handl Melinda (2005 / 13 Years), RT +0.63 50m: 00:31,38, 100m: 01:05,90 (00:34,52), 150m: 01:40,75 (00:34,85), 200m: 02:13,96 (00:33,21)
Nagy Nikolett (2004 / 14 Years), RT +0.49 250m: 02:44,85 (00:30,89), 300m: 03:19,44 (00:34,59), 350m: 03:55,53 (00:36,09), 400m: 04:32,11 (00:36,58)
Bukovics Bianka (2005 / 13 Years), RT +0.18 450m: 05:02,02 (00:29,91), 500m: 05:35,99 (00:33,97), 550m: 06:11,13 (00:35,14), 600m: 06:45,03 (00:33,90)
Nyirádi Réka (2004 / 14 Years), RT +0.14 650m: 07:14,25 (00:29,22), 700m: 07:47,09 (00:32,84), 750m: 08:22,07 (00:34,98), 800m: 08:55,93 (00:33,86)
12.
Bartyik Bianka (2004 / 14 Years), RT +0.74 50m: 00:31,07, 100m: 01:04,62 (00:33,55), 150m: 01:38,55 (00:33,93), 200m: 02:12,41 (00:33,86)
Szász Anna (2005 / 13 Years), RT +0.50 250m: 02:44,05 (00:31,64), 300m: 03:19,06 (00:35,01), 350m: 03:54,95 (00:35,89), 400m: 04:29,71 (00:34,76)
Szûts Bojána (2004 / 14 Years), RT +0.21 450m: 05:01,21 (00:31,50), 500m: 05:36,79 (00:35,58), 550m: 06:13,29 (00:36,50), 600m: 06:49,42 (00:36,13)
Forgó Luca (2004 / 14 Years), RT +0.41 650m: 07:20,95 (00:31,53), 700m: 07:56,29 (00:35,34), 750m: 08:31,81 (00:35,52), 800m: 09:06,76 (00:34,95)
13.
Erdélyi Kira (2004 / 14 Years), RT +0.69 50m: 00:30,42, 100m: 01:04,65 (00:34,23), 150m: 01:39,87 (00:35,22), 200m: 02:14,62 (00:34,75)
Gábor Evelin (2004 / 14 Years), RT +0.72 250m: 02:47,22 (00:32,60), 300m: 03:24,40 (00:37,18), 350m: 04:03,21 (00:38,81), 400m: 04:41,02 (00:37,81)
Raduly Szonja (2005 / 13 Years), RT +0.59 450m: 05:12,40 (00:31,38), 500m: 05:47,46 (00:35,06), 550m: 06:24,73 (00:37,27), 600m: 07:01,28 (00:36,55)
Papp Júlia (2003 / 15 Years), RT +0.58 650m: 07:31,86 (00:30,58), 700m: 08:05,19 (00:33,33), 750m: 08:39,72 (00:34,53), 800m: 09:14,89 (00:35,17)
14.
Polgár Laura (2003 / 15 Years), RT +0.57 50m: 00:31,37, 100m: 01:05,83 (00:34,46), 150m: 01:41,38 (00:35,55), 200m: 02:16,43 (00:35,05)
Õri Rebeka (2004 / 14 Years), RT +0.49 250m: 02:48,27 (00:31,84), 300m: 03:24,07 (00:35,80), 350m: 04:01,02 (00:36,95), 400m: 04:36,00 (00:34,98)
Dávid Eliza (2003 / 15 Years), RT +0.43 450m: 05:07,87 (00:31,87), 500m: 05:43,40 (00:35,53), 550m: 06:19,74 (00:36,34), 600m: 06:56,08 (00:36,34)
Soeterbroek Krisztina (2003 / 15 Years), RT +0.48 650m: 07:27,15 (00:31,07), 700m: 08:03,18 (00:36,03), 750m: 08:39,92 (00:36,74), 800m: 09:15,38 (00:35,46)
15.
Gyenei Anna (2003 / 15 Years), RT +0.82 50m: 00:30,81, 100m: 01:04,17 (00:33,36), 150m: 01:38,36 (00:34,19), 200m: 02:12,73 (00:34,37)
Maráczi Dorka (2004 / 14 Years), RT +0.65 250m: 02:45,52 (00:32,79), 300m: 03:21,96 (00:36,44), 350m: 03:59,54 (00:37,58), 400m: 04:37,41 (00:37,87)
Nagy Viktória (2003 / 15 Years), RT +0.49 450m: 05:08,79 (00:31,38), 500m: 05:43,95 (00:35,16), 550m: 06:20,57 (00:36,62), 600m: 06:55,89 (00:35,32)
Pozsgai Alexa (2004 / 14 Years), RT +0.44 650m: 07:28,20 (00:32,31), 700m: 08:04,37 (00:36,17), 750m: 08:41,21 (00:36,84), 800m: 09:17,76 (00:36,55)
Cancelled.