LXII. Országos Serdülõ Bajnokság (25.-28.07.2018) - AQUA SPORT CENTER GYOR

Ön itt van: Rendezvények > LXII. Országos Serdülõ Bajnokság > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 24 - 200m Breaststroke Women Preliminary (Előfutam)
Age class 2003 and younger
1.
NAGY Réka2003 N
RT +0.76 50m: 00:36,34, 100m: 01:16,99 (00:40,65), 150m: 01:57,37 (00:40,38), 200m: 02:38,78 (00:41,41)
2.
RT +0.81 50m: 00:37,71, 100m: 01:19,67 (00:41,96), 150m: 02:00,38 (00:40,71), 200m: 02:41,94 (00:41,56)
3.
RT +0.63 50m: 00:36,86, 100m: 01:17,95 (00:41,09), 150m: 01:59,41 (00:41,46), 200m: 02:41,95 (00:42,54)
4.
PAPP Júlia2003 N
RT +0.68 50m: 00:37,12, 100m: 01:19,41 (00:42,29), 150m: 02:01,19 (00:41,78), 200m: 02:42,51 (00:41,32)
5.
RT +0.80 50m: 00:37,99, 100m: 01:20,65 (00:42,66), 150m: 02:02,09 (00:41,44), 200m: 02:42,59 (00:40,50)
6.
JOó Kata2004 N
RT +0.77 50m: 00:37,33, 100m: 01:18,57 (00:41,24), 150m: 02:00,52 (00:41,95), 200m: 02:43,09 (00:42,57)
7.
SUBA Zsófi2003 N
RT +0.74 50m: 00:36,53, 100m: 01:20,20 (00:43,67), 150m: 02:04,02 (00:43,82), 200m: 02:43,56 (00:39,54)
8.
RT +0.68 50m: 00:36,95, 100m: 01:18,68 (00:41,73), 150m: 02:01,26 (00:42,58), 200m: 02:44,04 (00:42,78)
9.
ZUBELIC Anja2004 N
RT +0.78 50m: 00:36,43, 100m: 01:18,73 (00:42,30), 150m: 02:01,66 (00:42,93), 200m: 02:44,12 (00:42,46)
10.
RT +0.72 50m: 00:36,89, 100m: 01:18,55 (00:41,66), 150m: 02:01,66 (00:43,11), 200m: 02:44,64 (00:42,98)
11.
RT +0.57 50m: 00:36,74, 100m: 01:18,41 (00:41,67), 150m: 02:01,76 (00:43,35), 200m: 02:45,83 (00:44,07)
12.
JáGER Mira2003 N
50m: 00:37,98, 100m: 01:20,01 (00:42,03), 150m: 02:03,16 (00:43,15), 200m: 02:46,15 (00:42,99)
13.
RT +0.75 50m: 00:38,86, 100m: 01:22,34 (00:43,48), 150m: 02:05,09 (00:42,75), 200m: 02:47,77 (00:42,68)
14.
RT +0.71 50m: 00:39,00, 100m: 01:22,53 (00:43,53), 150m: 02:06,34 (00:43,81), 200m: 02:49,02 (00:42,68)
15.
RT +0.71 50m: 00:38,12, 100m: 01:21,08 (00:42,96), 150m: 02:05,06 (00:43,98), 200m: 02:49,41 (00:44,35)
16.
RT +0.75 50m: 00:38,72, 100m: 01:20,91 (00:42,19), 150m: 02:05,65 (00:44,74), 200m: 02:49,48 (00:43,83)
17.
50m: 00:39,78, 100m: 01:23,91 (00:44,13), 150m: 02:08,08 (00:44,17), 200m: 02:49,79 (00:41,71)
18.
RT +0.64 50m: 00:38,63, 100m: 01:22,11 (00:43,48), 150m: 02:06,49 (00:44,38), 200m: 02:49,92 (00:43,43)
19.
RT +0.69 50m: 00:39,70, 100m: 01:23,46 (00:43,76), 150m: 02:07,65 (00:44,19), 200m: 02:50,15 (00:42,50)
20.
RT +0.71 50m: 00:37,73, 100m: 01:22,15 (00:44,42), 150m: 02:07,30 (00:45,15), 200m: 02:50,39 (00:43,09)
21.
50m: 00:38,18, 100m: 01:21,18 (00:43,00), 150m: 02:05,66 (00:44,48), 200m: 02:50,50 (00:44,84)
22.
KOCH Zita2004 N
RT +0.69 50m: 00:38,50, 100m: 01:21,99 (00:43,49), 150m: 02:06,58 (00:44,59), 200m: 02:51,30 (00:44,72)
23.
RT +0.71 50m: 00:40,04, 100m: 01:23,75 (00:43,71), 150m: 02:07,60 (00:43,85), 200m: 02:51,74 (00:44,14)
24.
RT +0.81 50m: 00:39,44, 100m: 01:24,32 (00:44,88), 150m: 02:08,70 (00:44,38), 200m: 02:51,99 (00:43,29)
25.
LEPOSA Anna2004 N
RT +0.74 50m: 00:37,61, 100m: 01:20,82 (00:43,21), 150m: 02:06,62 (00:45,80), 200m: 02:52,46 (00:45,84)
26.
RT +0.78 50m: 00:38,38, 100m: 01:22,27 (00:43,89), 150m: 02:07,38 (00:45,11), 200m: 02:52,56 (00:45,18)
27.
RT +0.69 50m: 00:39,44, 100m: 01:24,34 (00:44,90), 150m: 02:08,67 (00:44,33), 200m: 02:53,16 (00:44,49)
28.
RT +0.70 50m: 00:37,80, 100m: 01:22,28 (00:44,48), 150m: 02:09,50 (00:47,22), 200m: 02:53,17 (00:43,67)
29.
PAP Kata2004 N
RT +0.86 50m: 00:39,96, 100m: 01:24,72 (00:44,76), 150m: 02:09,37 (00:44,65), 200m: 02:53,27 (00:43,90)
30.
RT +0.80 50m: 00:39,35, 100m: 01:23,64 (00:44,29), 150m: 02:08,51 (00:44,87), 200m: 02:53,52 (00:45,01)
31.
KáDáR Anna2003 N
RT +0.75 50m: 00:40,18, 100m: 01:24,20 (00:44,02), 150m: 02:09,24 (00:45,04), 200m: 02:53,59 (00:44,35)
32.
RT +0.82 50m: 00:38,48, 100m: 01:22,93 (00:44,45), 150m: 02:08,10 (00:45,17), 200m: 02:53,89 (00:45,79)
33.
RT +0.69 50m: 00:38,58, 100m: 01:23,40 (00:44,82), 150m: 02:09,07 (00:45,67), 200m: 02:54,04 (00:44,97)
34.
RT +0.85 50m: 00:40,45, 100m: 01:25,61 (00:45,16), 150m: 02:09,74 (00:44,13), 200m: 02:54,43 (00:44,69)
35.
RT +0.74 50m: 00:39,27, 100m: 01:25,55 (00:46,28), 150m: 02:11,35 (00:45,80), 200m: 02:54,69 (00:43,34)
36.
RT +0.78 50m: 00:40,54, 100m: 01:25,14 (00:44,60), 150m: 02:10,29 (00:45,15), 200m: 02:55,26 (00:44,97)
37.
RT +0.72 50m: 00:39,13, 100m: 01:25,00 (00:45,87), 150m: 02:11,15 (00:46,15), 200m: 02:55,62 (00:44,47)
38.
RT +0.68 50m: 00:39,94, 100m: 01:24,50 (00:44,56), 150m: 02:10,09 (00:45,59), 200m: 02:55,70 (00:45,61)
39.
KATULA Panni2006 N
RT +0.71 50m: 00:40,23, 100m: 01:26,36 (00:46,13), 150m: 02:11,84 (00:45,48), 200m: 02:56,07 (00:44,23)
40.
RT +0.70 50m: 00:40,34, 100m: 01:25,21 (00:44,87), 150m: 02:10,62 (00:45,41), 200m: 02:56,91 (00:46,29)
41.
RT +0.71 50m: 00:40,81, 100m: 01:26,06 (00:45,25), 150m: 02:11,65 (00:45,59), 200m: 02:57,17 (00:45,52)
42.
RT +0.76 50m: 00:39,37, 100m: 01:24,75 (00:45,38), 150m: 02:11,14 (00:46,39), 200m: 02:57,40 (00:46,26)
43.
FIAS Fanni2003 N
RT +0.59 50m: 00:39,05, 100m: 01:24,42 (00:45,37), 150m: 02:11,23 (00:46,81), 200m: 02:57,84 (00:46,61)
44.
NYáRI Emma2004 N
RT +0.86 50m: 00:39,86, 100m: 01:25,49 (00:45,63), 150m: 02:11,94 (00:46,45), 200m: 02:58,13 (00:46,19)
45.
RT +0.77 50m: 00:40,28, 100m: 01:25,72 (00:45,44), 150m: 02:12,09 (00:46,37), 200m: 02:58,33 (00:46,24)
46.
RT +0.79 50m: 00:39,94, 100m: 01:25,26 (00:45,32), 150m: 02:11,89 (00:46,63), 200m: 02:58,62 (00:46,73)
47.
FARKAS Lili2004 N
RT +0.47 50m: 00:40,39, 100m: 01:26,14 (00:45,75), 150m: 02:12,15 (00:46,01), 200m: 02:58,65 (00:46,50)
48.
50m: 00:40,72, 100m: 01:25,88 (00:45,16), 150m: 02:12,41 (00:46,53), 200m: 02:58,81 (00:46,40)
49.
RT +0.71 50m: 00:41,15, 100m: 01:26,88 (00:45,73), 150m: 02:13,53 (00:46,65), 200m: 02:59,34 (00:45,81)
50.
JAKAB Emese2004 N
RT +0.75 50m: 00:40,06, 100m: 01:26,53 (00:46,47), 150m: 02:14,77 (00:48,24), 200m: 03:01,07 (00:46,30)
51.
LABANC Tiara2005 N
RT +0.83 50m: 00:41,03, 100m: 01:27,51 (00:46,48), 150m: 02:15,45 (00:47,94), 200m: 03:02,92 (00:47,47)
52.
RT +0.70 50m: 00:41,81, 100m: 01:29,45 (00:47,64), 150m: 02:18,06 (00:48,61), 200m: 03:06,64 (00:48,58)
53.
RT +0.85 50m: 00:42,27, 100m: 01:30,29 (00:48,02), 150m: 02:21,34 (00:51,05), 200m: 03:11,62 (00:50,28)