LXII. Országos Serdülõ Bajnokság (25.-28.07.2018) - AQUA SPORT CENTER GYOR

Ön itt van: Rendezvények > LXII. Országos Serdülõ Bajnokság > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 28 - 200m Backstroke Women Preliminary (Előfutam)
Age class 2003 and younger
1.
UGRAI Panna2004 N
RT +0.70 50m: 00:32,83, 100m: 01:08,46 (00:35,63), 150m: 01:45,07 (00:36,61), 200m: 02:20,65 (00:35,58)
1.
RT +0.70 50m: 00:33,43, 100m: 01:08,75 (00:35,32), 150m: 01:44,78 (00:36,03), 200m: 02:20,65 (00:35,87)
3.
RT +0.64 50m: 00:33,31, 100m: 01:08,35 (00:35,04), 150m: 01:44,84 (00:36,49), 200m: 02:20,75 (00:35,91)
4.
GYENEI Anna2003 N
RT +0.70 50m: 00:33,64, 100m: 01:09,13 (00:35,49), 150m: 01:46,07 (00:36,94), 200m: 02:22,18 (00:36,11)
5.
RT +0.70 50m: 00:33,49, 100m: 01:09,75 (00:36,26), 150m: 01:46,22 (00:36,47), 200m: 02:22,43 (00:36,21)
6.
RT +0.80 50m: 00:33,47, 100m: 01:09,72 (00:36,25), 150m: 01:47,25 (00:37,53), 200m: 02:23,66 (00:36,41)
7.
ÁCS Barbara2003 N
RT +0.52 50m: 00:34,00, 100m: 01:10,15 (00:36,15), 150m: 01:47,09 (00:36,94), 200m: 02:24,31 (00:37,22)
8.
PáL Adél2005 N
RT +0.69 50m: 00:33,97, 100m: 01:10,35 (00:36,38), 150m: 01:47,62 (00:37,27), 200m: 02:24,42 (00:36,80)
9.
RT +0.77 50m: 00:33,70, 100m: 01:10,63 (00:36,93), 150m: 01:48,49 (00:37,86), 200m: 02:25,48 (00:36,99)
10.
RT +0.71 50m: 00:34,82, 100m: 01:11,91 (00:37,09), 150m: 01:48,98 (00:37,07), 200m: 02:25,77 (00:36,79)
11.
RT +0.73 50m: 00:34,70, 100m: 01:11,01 (00:36,31), 150m: 01:49,09 (00:38,08), 200m: 02:25,84 (00:36,75)
12.
FARKAS Dóra2003 N
RT +0.90 50m: 00:35,35, 100m: 01:12,30 (00:36,95), 150m: 01:49,61 (00:37,31), 200m: 02:26,51 (00:36,90)
13.
ÕRI Rebeka2004 N
RT +0.74 50m: 00:34,69, 100m: 01:11,80 (00:37,11), 150m: 01:50,50 (00:38,70), 200m: 02:26,84 (00:36,34)
14.
FORJáN Anna2004 N
RT +0.84 50m: 00:34,46, 100m: 01:11,46 (00:37,00), 150m: 01:49,65 (00:38,19), 200m: 02:27,57 (00:37,92)
15.
RT +0.72 50m: 00:35,01, 100m: 01:13,04 (00:38,03), 150m: 01:51,04 (00:38,00), 200m: 02:28,45 (00:37,41)
16.
RT +0.53 50m: 00:35,19, 100m: 01:12,94 (00:37,75), 150m: 01:51,26 (00:38,32), 200m: 02:28,67 (00:37,41)
17.
RAJOS Kira2003 N
RT +0.70 50m: 00:35,51, 100m: 01:13,42 (00:37,91), 150m: 01:52,12 (00:38,70), 200m: 02:30,17 (00:38,05)
18.
RT +0.65 50m: 00:35,51, 100m: 01:13,22 (00:37,71), 150m: 01:52,03 (00:38,81), 200m: 02:30,47 (00:38,44)
19.
RT +0.76 50m: 00:35,87, 100m: 01:14,24 (00:38,37), 150m: 01:53,08 (00:38,84), 200m: 02:31,61 (00:38,53)
20.
RT +0.71 50m: 00:34,38, 100m: 01:12,41 (00:38,03), 150m: 01:52,82 (00:40,41), 200m: 02:31,74 (00:38,92)
21.
RT +0.83 50m: 00:34,98, 100m: 01:13,25 (00:38,27), 150m: 01:53,59 (00:40,34), 200m: 02:32,20 (00:38,61)
22.
KUGLI Dorka2004 N
RT +0.90 50m: 00:35,63, 100m: 01:14,01 (00:38,38), 150m: 01:53,80 (00:39,79), 200m: 02:32,21 (00:38,41)
23.
KOCSIS Édua2003 N
RT +0.69 50m: 00:35,78, 100m: 01:14,56 (00:38,78), 150m: 01:54,11 (00:39,55), 200m: 02:32,91 (00:38,80)
24.
RT +0.77 50m: 00:37,05, 100m: 01:16,08 (00:39,03), 150m: 01:55,80 (00:39,72), 200m: 02:34,13 (00:38,33)
25.
SCHWOB Fanni2003 N
RT +0.72 50m: 00:36,24, 100m: 01:15,33 (00:39,09), 150m: 01:55,08 (00:39,75), 200m: 02:34,37 (00:39,29)
26.
RT +0.72 50m: 00:36,58, 100m: 01:16,01 (00:39,43), 150m: 01:56,25 (00:40,24), 200m: 02:34,91 (00:38,66)
27.
RT +0.68 50m: 00:36,92, 100m: 01:16,45 (00:39,53), 150m: 01:56,26 (00:39,81), 200m: 02:35,06 (00:38,80)
28.
RT +0.78 50m: 00:36,65, 100m: 01:15,29 (00:38,64), 150m: 01:56,38 (00:41,09), 200m: 02:35,19 (00:38,81)
29.
LEPOSA Anna2004 N
RT +0.73 50m: 00:37,09, 100m: 01:16,01 (00:38,92), 150m: 01:56,01 (00:40,00), 200m: 02:35,47 (00:39,46)
30.
RT +0.75 50m: 00:35,99, 100m: 01:15,35 (00:39,36), 150m: 01:55,98 (00:40,63), 200m: 02:35,67 (00:39,69)
31.
JOó Kata2004 N
RT +0.65 50m: 00:35,92, 100m: 01:15,24 (00:39,32), 150m: 01:55,95 (00:40,71), 200m: 02:36,02 (00:40,07)
32.
RT +0.80 50m: 00:36,81, 100m: 01:16,35 (00:39,54), 150m: 01:57,14 (00:40,79), 200m: 02:37,23 (00:40,09)
33.
RT +0.77 50m: 00:36,57, 100m: 01:16,58 (00:40,01), 150m: 01:57,69 (00:41,11), 200m: 02:37,63 (00:39,94)
34.
RT +0.75 50m: 00:38,59, 100m: 01:18,36 (00:39,77), 150m: 01:58,79 (00:40,43), 200m: 02:38,51 (00:39,72)
35.
RT +0.90 50m: 00:36,34, 100m: 01:16,27 (00:39,93), 150m: 01:58,13 (00:41,86), 200m: 02:38,73 (00:40,60)
36.
PAPP Zselyke2004 N
RT +0.73 50m: 00:36,16, 100m: 01:16,24 (00:40,08), 150m: 01:58,35 (00:42,11), 200m: 02:39,31 (00:40,96)
37.
RT +0.70 50m: 00:37,30, 100m: 01:18,35 (00:41,05), 150m: 01:59,85 (00:41,50), 200m: 02:40,70 (00:40,85)
38.
RT +0.78 50m: 00:38,80, 100m: 01:20,64 (00:41,84), 150m: 02:02,81 (00:42,17), 200m: 02:43,04 (00:40,23)
39.
KNAPP Róza2003 N
RT +0.85 50m: 00:39,27, 100m: 01:20,51 (00:41,24), 150m: 02:02,74 (00:42,23), 200m: 02:43,47 (00:40,73)
40.
RT +0.72 50m: 00:38,65, 100m: 01:19,51 (00:40,86), 150m: 02:02,32 (00:42,81), 200m: 02:43,54 (00:41,22)
41.
RT +0.81 50m: 00:38,61, 100m: 01:19,94 (00:41,33), 150m: 02:02,20 (00:42,26), 200m: 02:44,47 (00:42,27)
42.
RT +0.77 50m: 00:38,68, 100m: 01:20,49 (00:41,81), 150m: 02:03,21 (00:42,72), 200m: 02:44,56 (00:41,35)
SIMICS Maya2004 N