MUSZ Nyugat-Dunántúli Régió Seregszemle (05.-06.12.2020) - Hungary - Győr

Ön itt van: Rendezvények > MUSZ Nyugat-Dunántúli Régió Seregszemle > Egyesület
Egyesület - Részletek
LENTI GYóGYFüRDõ ÚK
IOC HUN (Hungary)
Azonosító
Indulások
1 - 200m Ind. Medley Men /200m fiú Vegyesúszás MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
2:41.38
3 - 100m Backstroke Men /100m fiú Hátúszás MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
1:13.42
13 - 100m Freestyle Men /100m fiú Gyorsúszás MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
1:02.87
21 - 100m Butterfly Men /100m fiú Pillangóúszás MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
1:07.23
29 - 200m Butterfly Men /200m fiú Pillangóúszás MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
2:33.34
31 - 50m Freestyle Men /50m fiú Gyorsúszás MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
28.37
33 - 200m Freestyle Men /200m fiú Gyorsúszás MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
2:19.36
 
Eredmények
1 - 200m Ind. Medley Men /200m fiú Vegyesúszás MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
2.
50m: 00:30,42, 100m: 01:12,49 (00:42,07), 150m: 02:01,30 (00:48,81), 200m: 02:36,72 (00:35,42)
3 - 100m Backstroke Men /100m fiú Hátúszás MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
2.
RT +0.66 50m: 00:36,20, 100m: 01:12,66 (00:36,46)
13 - 100m Freestyle Men /100m fiú Gyorsúszás MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
1.
RT +0.78 50m: 00:29,69, 100m: 01:02,29 (00:32,60)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
21 - 100m Butterfly Men /100m fiú Pillangóúszás MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
1.
50m: 00:30,11, 100m: 01:06,26 (00:36,15)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
29 - 200m Butterfly Men /200m fiú Pillangóúszás MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
1.
RT +0.67 50m: 00:32,08, 100m: 01:10,80 (00:38,72), 150m: 01:50,53 (00:39,73), 200m: 02:29,85 (00:39,32)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
31 - 50m Freestyle Men /50m fiú Gyorsúszás MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
1.
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
33 - 200m Freestyle Men /200m fiú Gyorsúszás MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
2.
50m: 00:31,18, 100m: 01:06,66 (00:35,48), 150m: 01:43,26 (00:36,60), 200m: 02:18,60 (00:35,34)
Indulások
2 - 200m Ind. Medley Women /200m leány Vegyesúszás MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
2:45.47
4 - 100m Backstroke Women /100m leány Hátúszás MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
1:19.69
14 - 100m Freestyle Women /100m leány Gyorsúszás MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
1:06.47
32 - 50m Freestyle Women /50m leány Gyorsúszás MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
30.67
34 - 200m Freestyle Women /200m leány Gyorsúszás MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
2:22.76
 
Eredmények
2 - 200m Ind. Medley Women /200m leány Vegyesúszás MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
4.
50m: 00:34,28, 100m: 01:19,32 (00:45,04), 150m: 02:09,54 (00:50,22), 200m: 02:47,73 (00:38,19)
4 - 100m Backstroke Women /100m leány Hátúszás MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
3.
RT +0.80 50m: 00:39,89, 100m: 01:20,67 (00:40,78)
14 - 100m Freestyle Women /100m leány Gyorsúszás MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
3.
RT +0.74 50m: 00:31,43, 100m: 01:04,93 (00:33,50)
32 - 50m Freestyle Women /50m leány Gyorsúszás MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
3.
RT +0.81
34 - 200m Freestyle Women /200m leány Gyorsúszás MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
4.
RT +0.81 50m: 00:32,12, 100m: 01:07,19 (00:35,07), 150m: 01:44,19 (00:37,00), 200m: 02:20,90 (00:36,71)
Indulások
3 - 100m Backstroke Men /100m fiú Hátúszás MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
1:29.06
13 - 100m Freestyle Men /100m fiú Gyorsúszás MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
1:10.19
21 - 100m Butterfly Men /100m fiú Pillangóúszás MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
1:15.40
29 - 200m Butterfly Men /200m fiú Pillangóúszás MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
2:49.46
31 - 50m Freestyle Men /50m fiú Gyorsúszás MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
32.72
33 - 200m Freestyle Men /200m fiú Gyorsúszás MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
2:40.26
 
Eredmények
3 - 100m Backstroke Men /100m fiú Hátúszás MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
4.
RT +0.73 50m: 00:40,57, 100m: 01:24,17 (00:43,60)
13 - 100m Freestyle Men /100m fiú Gyorsúszás MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
3.
50m: 00:33,23, 100m: 01:11,14 (00:37,91)
21 - 100m Butterfly Men /100m fiú Pillangóúszás MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
2.
50m: 00:34,63, 100m: 01:15,50 (00:40,87)
29 - 200m Butterfly Men /200m fiú Pillangóúszás MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
2.
50m: 00:37,13, 100m: 01:20,79 (00:43,66), 150m: 02:06,08 (00:45,29), 200m: 02:51,11 (00:45,03)
31 - 50m Freestyle Men /50m fiú Gyorsúszás MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
4.
33 - 200m Freestyle Men /200m fiú Gyorsúszás MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
3.
50m: 00:35,72, 100m: 01:16,20 (00:40,48), 150m: 01:57,39 (00:41,19), 200m: 02:35,75 (00:38,36)
Indulások
1 - 200m Ind. Medley Men /200m fiú Vegyesúszás MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
2:44.13
3 - 100m Backstroke Men /100m fiú Hátúszás MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
1:13.06
11 - 200m Backstroke Men /200m fiú Hátúszás MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
2:36.04
13 - 100m Freestyle Men /100m fiú Gyorsúszás MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
1:04.02
21 - 100m Butterfly Men /100m fiú Pillangóúszás MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
1:10.90
31 - 50m Freestyle Men /50m fiú Gyorsúszás MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
28.70
33 - 200m Freestyle Men /200m fiú Gyorsúszás MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
2:20.77
 
Eredmények
1 - 200m Ind. Medley Men /200m fiú Vegyesúszás MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
5.
50m: 00:33,03, 100m: 01:14,84 (00:41,81), 150m: 02:04,09 (00:49,25), 200m: 02:40,95 (00:36,86)
3 - 100m Backstroke Men /100m fiú Hátúszás MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
5.
RT +0.66 50m: 00:34,88, 100m: 01:12,14 (00:37,26)
11 - 200m Backstroke Men /200m fiú Hátúszás MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
1.
RT +0.73 50m: 00:34,47, 100m: 01:12,73 (00:38,26), 150m: 01:51,91 (00:39,18), 200m: 02:29,12 (00:37,21)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
13 - 100m Freestyle Men /100m fiú Gyorsúszás MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
8.
50m: 00:30,14, 100m: 01:02,99 (00:32,85)
21 - 100m Butterfly Men /100m fiú Pillangóúszás MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
4.
50m: 00:32,78, 100m: 01:11,39 (00:38,61)
31 - 50m Freestyle Men /50m fiú Gyorsúszás MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
3.
33 - 200m Freestyle Men /200m fiú Gyorsúszás MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
8.
50m: 00:31,14, 100m: 01:06,88 (00:35,74), 150m: 01:43,83 (00:36,95), 200m: 02:21,27 (00:37,44)