MUSZ Nyugat-Dunántúli Régió Seregszemle (05.-06.12.2020) - Hungary - Győr

Ön itt van: Rendezvények > MUSZ Nyugat-Dunántúli Régió Seregszemle > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
1. CSAPAT
Neme Férfi/ak
Egyesület GYõRI ÚSZó SPORTEGY. HUN (Hungary)
Indulások
7 - 4x100m Medley Men / fiú vegyesváltó Cápa MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
9 - 4x100m Medley Men /fiú vegyesváltó Gyermek MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
17 - 4x50m Freestyle Men / fiú Gyorsváltó Delfin MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
25 - 4x100m Freestyle Men / fiú Gyorsváltó Gyermek MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
27 - 4x100m Freestyle Men / fiú Gyorsváltó Cápa MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
35 - 4x50m Medley Men / fiú Vegyesváltó Delfin MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
Eredmények
7 - 4x100m Medley Men / fiú vegyesváltó Cápa MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
1.
Pápai Olivér (2009), RT +0.83 50m: 00:36,93, 100m: 01:15,11 (00:38,18)
Haris Bence (2008), 150m: 01:53,43 (00:38,32), 200m: 02:37,33 (00:43,90)
Buda Levente (2008), 250m: 03:09,98 (00:32,65), 300m: 03:47,86 (00:37,88)
Tamás Barnabás (2008), 350m: 04:18,49 (00:30,63), 400m: 04:54,80 (00:36,31)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
9 - 4x100m Medley Men /fiú vegyesváltó Gyermek MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
1.
Prépost Ádám (2006), RT +0.65 50m: 00:31,27, 100m: 01:04,65 (00:33,38)
Herman Szabó Péter (2007), RT +0.17 150m: 01:36,55 (00:31,90), 200m: 02:14,52 (00:37,97)
Némedi Varga Tamás (2006), RT +0.29 250m: 02:44,49 (00:29,97), 300m: 03:19,14 (00:34,65)
Hosszú Máté (2006), RT +0.20 350m: 03:47,73 (00:28,59), 400m: 04:17,72 (00:29,99)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
17 - 4x50m Freestyle Men / fiú Gyorsváltó Delfin MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
3.
Pannonhalmi Lázár (2011), 50m: 00:33,79
Bergendi Gellért (2011), 100m: 01:13,90 (00:40,11)
Bertleff Kovács Zétény (2011), 150m: 02:00,56 (00:46,66)
Dobos Ármin (2010), 200m: 02:35,25 (00:34,69)
25 - 4x100m Freestyle Men / fiú Gyorsváltó Gyermek MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
1.
Némedi Varga Tamás (2006), RT +0.53 50m: 00:27,27, 100m: 00:57,16 (00:29,89)
Herman Szabó Péter (2007), RT +0.36 150m: 01:25,74 (00:28,58), 200m: 01:58,23 (00:32,49)
Prépost Ádám (2006), RT +0.32 250m: 02:26,21 (00:27,98), 300m: 02:57,56 (00:31,35)
Hosszú Máté (2006), RT +0.20 350m: 03:25,22 (00:27,66), 400m: 03:55,62 (00:30,40)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
27 - 4x100m Freestyle Men / fiú Gyorsváltó Cápa MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 10:00
1.
Pápai Olivér (2009), 50m: 00:31,18, 100m: 01:05,11 (00:33,93)
Tamás Barnabás (2008), 150m: 01:36,67 (00:31,56), 200m: 02:13,09 (00:36,42)
Nagy Kristóf (2009), 250m: 02:46,42 (00:33,33), 300m: 03:22,34 (00:35,92)
Buda Levente (2008), RT +0.29 350m: 03:53,29 (00:30,95), 400m: 04:27,26 (00:33,97)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
35 - 4x50m Medley Men / fiú Vegyesváltó Delfin MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 14:45, Kezdés 16:00
Dobos Ármin (2010)
Bertleff Kovács Zétény (2011)
Pannonhalmi Lázár (2011)
Bergendi Gellért (2011)
Szabálytalan váltás.