MUSZ Nyugat-Dunántúli Régió Seregszemle (05.-06.12.2020) - Hungary - Győr

Ön itt van: Rendezvények > MUSZ Nyugat-Dunántúli Régió Seregszemle > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 3 - 100m Backstroke Men /100m fiú Hátúszás (Mért)
1.
RT +0.99 50m: 00:40,52, 100m: 01:22,51 (00:41,99)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
RT +0.83 50m: 00:45,31, 100m: 01:31,01 (00:45,70)
3.
RT +0.78 50m: 00:45,34, 100m: 01:33,17 (00:47,83)
Szabálytalan forduló.
1.
RT +0.55 50m: 00:37,30, 100m: 01:16,01 (00:38,71)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
RT +0.83 50m: 00:43,45, 100m: 01:28,87 (00:45,42)
3.
BOROS Gergo2010 F
RT +0.55 50m: 00:43,40, 100m: 01:31,54 (00:48,14)
4.
RT +0.97 50m: 00:46,94, 100m: 01:32,81 (00:45,87)
5.
RT +0.73 50m: 00:46,32, 100m: 01:37,22 (00:50,90)
6.
RT +0.79 50m: 00:47,82, 100m: 01:40,96 (00:53,14)
7.
BOLLA Máté2010 F
RT +0.98 50m: 00:49,13, 100m: 01:41,51 (00:52,38)
1.
RT +0.70 50m: 00:36,34, 100m: 01:14,11 (00:37,77)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
RT +0.83 50m: 00:36,31, 100m: 01:15,11 (00:38,80)
3.
RT +0.81 50m: 00:40,42, 100m: 01:21,78 (00:41,36)
4.
RT +0.73 50m: 00:40,57, 100m: 01:24,17 (00:43,60)
5.
RT +0.73 50m: 00:42,83, 100m: 01:24,73 (00:41,90)
6.
RT +0.82 50m: 00:43,60, 100m: 01:27,12 (00:43,52)
1.
BUDA Levente2008 F
RT +0.77 50m: 00:35,23, 100m: 01:12,12 (00:36,89)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
RT +0.66 50m: 00:36,20, 100m: 01:12,66 (00:36,46)
3.
KOCH Ambrus2008 F
RT +0.70 50m: 00:36,14, 100m: 01:13,82 (00:37,68)
4.
RT +0.74 50m: 00:37,47, 100m: 01:17,26 (00:39,79)
5.
RT +0.62 50m: 00:38,93, 100m: 01:19,43 (00:40,50)
1.
RT +0.85 50m: 00:33,68, 100m: 01:08,87 (00:35,19)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
PADOS Gergo2007 F
RT +0.75 50m: 00:33,21, 100m: 01:10,43 (00:37,22)
3.
RT +0.82 50m: 00:34,57, 100m: 01:10,46 (00:35,89)
4.
RT +0.70 50m: 00:34,39, 100m: 01:11,11 (00:36,72)
5.
RT +0.66 50m: 00:34,88, 100m: 01:12,14 (00:37,26)
6.
RT +0.73 50m: 00:37,92, 100m: 01:16,60 (00:38,68)
1.
RT +0.64 50m: 00:31,41, 100m: 01:02,89 (00:31,48)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
RT +0.73 50m: 00:30,82, 100m: 01:03,68 (00:32,86)
3.
KISS Botond2006 F
RT +0.71 50m: 00:31,86, 100m: 01:06,57 (00:34,71)
4.
RT +0.70 50m: 00:35,20, 100m: 01:10,36 (00:35,16)
5.
RT +0.62 50m: 00:33,46, 100m: 01:10,77 (00:37,31)
6.
SZABó Kende2006 F
RT +0.71 50m: 00:33,93, 100m: 01:10,78 (00:36,85)
7.
RT +0.98 50m: 00:37,94, 100m: 01:19,04 (00:41,10)