MUSZ Nyugat-Dunántúli Régió Seregszemle (05.-06.12.2020) - Hungary - Győr

Ön itt van: Rendezvények > MUSZ Nyugat-Dunántúli Régió Seregszemle > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 5 - 400m Freestyle Men /400m fiú Gyorsúszás (Mért)
1.
50m: 00:35,80, 100m: 01:18,65 (00:42,85), 150m: 02:01,81 (00:43,16), 200m: 02:44,68 (00:42,87)
250m: 03:28,32 (00:43,64), 300m: 04:10,95 (00:42,63), 350m: 04:53,82 (00:42,87), 400m: 05:35,21 (00:41,39)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
50m: 00:51,71, 100m: 02:00,24 (01:08,53), 150m: 03:10,35 (01:10,11), 200m: 04:21,43 (01:11,08)
250m: 05:33,59 (01:12,16), 300m: 06:42,82 (01:09,23), 350m: 07:50,18 (01:07,36), 400m: 08:59,02 (01:08,84)
1.
50m: 00:32,77, 100m: 01:10,05 (00:37,28), 150m: 01:48,26 (00:38,21), 200m: 02:27,10 (00:38,84)
250m: 03:04,69 (00:37,59), 300m: 03:42,81 (00:38,12), 350m: 04:20,55 (00:37,74), 400m: 04:55,83 (00:35,28)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
50m: 00:33,07, 100m: 01:11,36 (00:38,29), 150m: 01:49,80 (00:38,44), 200m: 02:28,15 (00:38,35)
250m: 03:05,74 (00:37,59), 300m: 03:43,75 (00:38,01), 350m: 04:22,82 (00:39,07), 400m: 04:58,06 (00:35,24)
3.
50m: 00:33,24, 100m: 02:27,67 (01:54,43), 150m: 01:49,41, 200m: 03:44,02 (01:54,61)
250m: 03:05,46, 300m: 04:58,69 (01:53,23), 350m: 04:22,68, 400m: 04:58,69 (00:36,01)
1.
RT +0.72 50m: 00:29,92, 100m: 01:03,41 (00:33,49), 150m: 01:37,98 (00:34,57), 200m: 02:12,85 (00:34,87)
250m: 02:48,16 (00:35,31), 300m: 03:23,42 (00:35,26), 350m: 03:58,64 (00:35,22), 400m: 04:31,91 (00:33,27)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
50m: 00:30,50, 100m: 01:04,24 (00:33,74), 150m: 01:39,35 (00:35,11), 200m: 02:13,96 (00:34,61)
250m: 02:49,86 (00:35,90), 300m: 03:25,09 (00:35,23), 350m: 03:59,94 (00:34,85), 400m: 04:31,96 (00:32,02)
3.
50m: 00:30,93, 100m: 01:04,24 (00:33,31), 150m: 01:38,87 (00:34,63), 200m: 02:13,46 (00:34,59)
250m: 02:48,47 (00:35,01), 300m: 03:23,95 (00:35,48), 350m: 03:59,35 (00:35,40), 400m: 04:32,44 (00:33,09)
4.
BERCSE Bence2007 F
RT +0.62 50m: 00:30,62, 100m: 01:05,32 (00:34,70), 150m: 01:41,48 (00:36,16), 200m: 02:18,07 (00:36,59)
250m: 02:55,03 (00:36,96), 300m: 03:32,31 (00:37,28), 350m: 04:09,64 (00:37,33), 400m: 04:45,51 (00:35,87)
5.
HIDY Márió2007 F
RT +0.69 50m: 00:33,16, 100m: 01:11,04 (00:37,88), 150m: 01:48,92 (00:37,88), 200m: 02:26,73 (00:37,81)
250m: 03:03,72 (00:36,99), 300m: 03:40,63 (00:36,91), 350m: 04:18,04 (00:37,41), 400m: 04:53,97 (00:35,93)
6.
PADOS Gergo2007 F
50m: 00:32,86, 100m: 01:09,45 (00:36,59), 150m: 01:46,98 (00:37,53), 200m: 02:25,21 (00:38,23)
250m: 03:05,00 (00:39,79), 300m: 03:42,97 (00:37,97), 350m: 04:21,03 (00:38,06), 400m: 04:55,37 (00:34,34)
1.
RT +0.46 50m: 00:29,28, 100m: 01:01,33 (00:32,05), 150m: 01:34,65 (00:33,32), 200m: 02:08,60 (00:33,95)
250m: 02:42,62 (00:34,02), 300m: 03:17,13 (00:34,51), 350m: 03:51,52 (00:34,39), 400m: 04:24,51 (00:32,99)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka