MUSZ Nyugat-Dunántúli Régió Seregszemle (05.-06.12.2020) - Hungary - Győr

Ön itt van: Rendezvények > MUSZ Nyugat-Dunántúli Régió Seregszemle > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 11 - 200m Backstroke Men /200m fiú Hátúszás (Mért)
1.
RT +0.96 50m: 00:42,44, 100m: 01:28,45 (00:46,01), 150m: 02:16,17 (00:47,72), 200m: 03:00,32 (00:44,15)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
RT +0.65 50m: 00:44,92, 100m: 01:33,79 (00:48,87), 150m: 02:22,68 (00:48,89), 200m: 03:10,13 (00:47,45)
3.
RT +0.92 50m: 01:00,85, 100m: 02:11,95 (01:11,10), 150m: 03:22,09 (01:10,14), 200m: 04:32,52 (01:10,43)
1.
RT +0.67 50m: 00:38,71, 100m: 01:19,66 (00:40,95), 150m: 02:00,46 (00:40,80), 200m: 02:39,28 (00:38,82)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
RT +0.81 50m: 00:43,03, 100m: 01:31,78 (00:48,75), 150m: 02:19,70 (00:47,92), 200m: 03:06,98 (00:47,28)
3.
BOROS Gergo2010 F
RT +0.64 50m: 00:43,77, 100m: 01:34,06 (00:50,29), 150m: 02:23,53 (00:49,47), 200m: 03:11,28 (00:47,75)
1.
RT +0.85 50m: 00:37,70, 100m: 01:18,49 (00:40,79), 150m: 01:59,04 (00:40,55), 200m: 02:37,62 (00:38,58)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
RT +0.80 50m: 00:37,19, 100m: 01:17,79 (00:40,60), 150m: 01:59,94 (00:42,15), 200m: 02:40,99 (00:41,05)
3.
RT +0.67 50m: 00:41,25, 100m: 01:25,61 (00:44,36), 150m: 02:10,17 (00:44,56), 200m: 02:53,86 (00:43,69)
1.
BUDA Levente2008 F
RT +0.74 50m: 00:35,34, 100m: 01:13,65 (00:38,31), 150m: 01:52,73 (00:39,08), 200m: 02:30,59 (00:37,86)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
KOCH Ambrus2008 F
RT +0.78 50m: 00:37,39, 100m: 01:17,69 (00:40,30), 150m: 01:59,85 (00:42,16), 200m: 02:41,27 (00:41,42)
3.
RT +0.64 50m: 00:38,94, 100m: 01:21,85 (00:42,91), 150m: 02:04,78 (00:42,93), 200m: 02:46,39 (00:41,61)
4.
RT +0.75 50m: 00:39,54, 100m: 01:23,17 (00:43,63), 150m: 02:07,05 (00:43,88), 200m: 02:48,23 (00:41,18)
1.
RT +0.73 50m: 00:34,47, 100m: 01:12,73 (00:38,26), 150m: 01:51,91 (00:39,18), 200m: 02:29,12 (00:37,21)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
RT +0.69 50m: 00:34,71, 100m: 01:12,89 (00:38,18), 150m: 01:51,94 (00:39,05), 200m: 02:29,55 (00:37,61)
3.
PADOS Gergo2007 F
RT +0.76 50m: 00:35,72, 100m: 01:15,00 (00:39,28), 150m: 01:55,03 (00:40,03), 200m: 02:34,91 (00:39,88)
4.
HIDY Márió2007 F
RT +0.63 50m: 00:37,67, 100m: 01:17,87 (00:40,20), 150m: 01:57,78 (00:39,91), 200m: 02:36,90 (00:39,12)
1.
RT +0.65 50m: 00:32,17, 100m: 01:07,25 (00:35,08), 150m: 01:43,05 (00:35,80), 200m: 02:17,64 (00:34,59)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
RT +0.72 50m: 00:32,86, 100m: 01:08,95 (00:36,09), 150m: 01:46,87 (00:37,92), 200m: 02:22,89 (00:36,02)
3.
KISS Botond2006 F
RT +0.74 50m: 00:32,47, 100m: 01:08,68 (00:36,21), 150m: 01:46,77 (00:38,09), 200m: 02:23,35 (00:36,58)
4.
RT +0.64 50m: 00:34,43, 100m: 01:12,54 (00:38,11), 150m: 01:50,63 (00:38,09), 200m: 02:28,27 (00:37,64)
5.
RT +0.74 50m: 00:36,60, 100m: 01:15,90 (00:39,30), 150m: 01:55,05 (00:39,15), 200m: 02:30,55 (00:35,50)
6.
SZABó Kende2006 F
RT +0.75 50m: 00:36,24, 100m: 01:15,95 (00:39,71), 150m: 01:57,08 (00:41,13), 200m: 02:35,83 (00:38,75)