MUSZ Nyugat-Dunántúli Régió Seregszemle (05.-06.12.2020) - Hungary - Győr

Ön itt van: Rendezvények > MUSZ Nyugat-Dunántúli Régió Seregszemle > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 12 - 200m Backstroke Women /200m leány Hátúszás (Mért)
1.
FEKETE Hanna2011 N
RT +0.71 50m: 00:58,11, 100m: 02:08,60 (01:10,49), 150m: 03:17,27 (01:08,67), 200m: 04:25,28 (01:08,01)
...korosztály Régionális Úszóbajnoka
MáTHé Mira2011 N
Szabálytalan rajt.
1.
RT +0.77 50m: 00:40,91, 100m: 01:25,15 (00:44,24), 150m: 02:10,45 (00:45,30), 200m: 02:54,22 (00:43,77)
...korosztály Régionális Úszóbajnoka
2.
KOCH Nóra2010 N
RT +0.64 50m: 00:44,51, 100m: 01:35,05 (00:50,54), 150m: 02:24,51 (00:49,46), 200m: 03:11,35 (00:46,84)
1.
LAKó Dorina2009 N
RT +0.83 50m: 00:35,92, 100m: 01:13,57 (00:37,65), 150m: 01:51,96 (00:38,39), 200m: 02:30,18 (00:38,22)
...korosztály Régionális Úszóbajnoka
2.
KOLTAI Vanda2009 N
RT +0.69 50m: 00:37,80, 100m: 01:17,96 (00:40,16), 150m: 01:59,52 (00:41,56), 200m: 02:39,29 (00:39,77)
3.
RT +0.85 50m: 00:37,40, 100m: 01:18,12 (00:40,72), 150m: 01:59,80 (00:41,68), 200m: 02:40,39 (00:40,59)
4.
VáGó Peggi2009 N
RT +0.74 50m: 00:38,97, 100m: 01:21,20 (00:42,23), 150m: 02:04,47 (00:43,27), 200m: 02:46,54 (00:42,07)
1.
PRINCZ Petra2008 N
RT +0.79 50m: 00:36,01, 100m: 01:15,40 (00:39,39), 150m: 01:56,83 (00:41,43), 200m: 02:36,66 (00:39,83)
...korosztály Régionális Úszóbajnoka
2.
RT +0.62 50m: 00:37,16, 100m: 01:18,22 (00:41,06), 150m: 02:00,20 (00:41,98), 200m: 02:40,44 (00:40,24)
3.
NéMETH Luca2008 N
RT +0.85 50m: 00:38,37, 100m: 01:19,82 (00:41,45), 150m: 02:02,08 (00:42,26), 200m: 02:43,35 (00:41,27)
4.
MEZõ Luca2008 N
RT +0.85 50m: 00:41,30, 100m: 01:25,18 (00:43,88), 150m: 02:10,97 (00:45,79), 200m: 02:53,94 (00:42,97)
1.
RT +0.92 50m: 00:35,43, 100m: 01:13,04 (00:37,61), 150m: 01:51,60 (00:38,56), 200m: 02:27,82 (00:36,22)
...korosztály Régionális Úszóbajnoka
2.
RT +0.77 50m: 00:34,24, 100m: 01:11,85 (00:37,61), 150m: 01:50,45 (00:38,60), 200m: 02:28,81 (00:38,36)