MUSZ Nyugat-Dunántúli Régió Seregszemle (05.-06.12.2020) - Hungary - Győr

Ön itt van: Rendezvények > MUSZ Nyugat-Dunántúli Régió Seregszemle > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 13 - 100m Freestyle Men /100m fiú Gyorsúszás (Mért)
1.
50m: 00:35,63, 100m: 01:14,90 (00:39,27)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
VARGA Ákos2011 F
50m: 00:40,66, 100m: 01:29,30 (00:48,64)
3.
50m: 00:41,33, 100m: 01:29,32 (00:47,99)
4.
50m: 00:42,04, 100m: 01:29,74 (00:47,70)
5.
50m: 00:53,14, 100m: 02:01,72 (01:08,58)
Szabálytalan rajt.
1.
DOBOS Ármin2010 F
50m: 00:37,91, 100m: 01:19,39 (00:41,48)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
50m: 00:39,52, 100m: 01:20,04 (00:40,52)
3.
50m: 00:40,57, 100m: 01:22,07 (00:41,50)
4.
BOLLA Máté2010 F
50m: 00:39,95, 100m: 01:26,56 (00:46,61)
5.
50m: 00:39,97, 100m: 01:27,56 (00:47,59)
6.
50m: 00:40,48, 100m: 01:30,37 (00:49,89)
7.
50m: 00:42,11, 100m: 01:30,86 (00:48,75)
8.
BOROS Gergo2010 F
50m: 00:42,54, 100m: 01:31,42 (00:48,88)
1.
50m: 00:31,48, 100m: 01:05,42 (00:33,94)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
50m: 00:33,14, 100m: 01:08,86 (00:35,72)
3.
50m: 00:33,23, 100m: 01:11,14 (00:37,91)
4.
50m: 00:34,99, 100m: 01:11,87 (00:36,88)
5.
RT +0.75 50m: 00:35,85, 100m: 01:13,00 (00:37,15)
6.
50m: 00:37,09, 100m: 01:15,98 (00:38,89)
7.
50m: 00:36,54, 100m: 01:16,96 (00:40,42)
8.
FEDOR Ákos2009 F
50m: 00:42,79, 100m: 01:35,11 (00:52,32)
1.
RT +0.78 50m: 00:29,69, 100m: 01:02,29 (00:32,60)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
BUDA Levente2008 F
50m: 00:31,31, 100m: 01:04,50 (00:33,19)
3.
50m: 00:31,71, 100m: 01:04,88 (00:33,17)
4.
KOCH Ambrus2008 F
50m: 00:31,65, 100m: 01:05,28 (00:33,63)
5.
RT +0.75 50m: 00:31,71, 100m: 01:05,30 (00:33,59)
6.
RT +0.67 50m: 00:31,42, 100m: 01:07,04 (00:35,62)
7.
50m: 00:32,08, 100m: 01:07,21 (00:35,13)
8.
50m: 00:33,83, 100m: 01:10,54 (00:36,71)
9.
VíGH Farkas2008 F
50m: 00:34,01, 100m: 01:11,11 (00:37,10)
10.
SZABó Gergo2008 F
50m: 00:34,33, 100m: 01:11,62 (00:37,29)
11.
RT +0.88 50m: 00:34,63, 100m: 01:13,53 (00:38,90)
1.
RT +0.65 50m: 00:28,30, 100m: 00:58,91 (00:30,61)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
RT +0.42 50m: 00:28,42, 100m: 01:00,10 (00:31,68)
3.
RT +0.61 50m: 00:29,36, 100m: 01:01,09 (00:31,73)
4.
PADOS Gergo2007 F
RT +0.64 50m: 00:29,97, 100m: 01:01,41 (00:31,44)
5.
RT +0.42 50m: 00:30,48, 100m: 01:02,42 (00:31,94)
6.
50m: 00:29,93, 100m: 01:02,55 (00:32,62)
7.
50m: 00:30,18, 100m: 01:02,72 (00:32,54)
8.
50m: 00:30,14, 100m: 01:02,99 (00:32,85)
9.
BERCSE Bence2007 F
RT +0.59 50m: 00:29,95, 100m: 01:03,11 (00:33,16)
10.
HIDY Márió2007 F
50m: 00:31,76, 100m: 01:05,86 (00:34,10)
11.
50m: 00:32,63, 100m: 01:07,68 (00:35,05)
12.
50m: 00:33,18, 100m: 01:08,93 (00:35,75)
1.
RT +0.39 50m: 00:27,86, 100m: 00:56,50 (00:28,64)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
RT +0.58 50m: 00:27,57, 100m: 00:56,79 (00:29,22)
3.
RT +0.59 50m: 00:28,56, 100m: 00:58,61 (00:30,05)
4.
RT +0.67 50m: 00:28,60, 100m: 01:00,84 (00:32,24)
5.
RT +0.66 50m: 00:30,90, 100m: 01:02,74 (00:31,84)
6.
BOTH Ábel2006 F
RT +0.87 50m: 00:31,30, 100m: 01:04,46 (00:33,16)
7.
SZABó Kende2006 F
50m: 00:30,55, 100m: 01:05,30 (00:34,75)
8.
50m: 00:32,38, 100m: 01:08,35 (00:35,97)
9.
RT +0.69 50m: 00:32,37, 100m: 01:09,60 (00:37,23)