MUSZ Nyugat-Dunántúli Régió Seregszemle (05.-06.12.2020) - Hungary - Győr

Ön itt van: Rendezvények > MUSZ Nyugat-Dunántúli Régió Seregszemle > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 23 - 200m Breaststroke Men /200m fiú Mellúszás (Mért)
1.
VARGA Ákos2011 F
50m: 00:48,43, 100m: 01:45,89 (00:57,46), 150m: 02:43,93 (00:58,04), 200m: 03:42,51 (00:58,58)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
50m: 01:00,29, 100m: 02:08,22 (01:07,93), 150m: 03:17,24 (01:09,02), 200m: 04:25,57 (01:08,33)
Versenyzo akadályozása.
Versenyzo akadályozása.
1.
50m: 00:45,17, 100m: 01:35,81 (00:50,64), 150m: 02:26,39 (00:50,58), 200m: 03:15,56 (00:49,17)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
50m: 00:44,47, 100m: 01:35,04 (00:50,57), 150m: 02:25,96 (00:50,92), 200m: 03:16,19 (00:50,23)
3.
50m: 00:51,78, 100m: 01:50,21 (00:58,43), 150m: 02:47,97 (00:57,76), 200m: 03:42,88 (00:54,91)
1.
50m: 00:40,34, 100m: 01:25,13 (00:44,79), 150m: 02:11,47 (00:46,34), 200m: 02:57,17 (00:45,70)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
50m: 00:44,79, 100m: 01:35,39 (00:50,60), 150m: 02:27,30 (00:51,91), 200m: 03:15,96 (00:48,66)
3.
50m: 00:49,57, 100m: 01:44,48 (00:54,91), 150m: 02:40,77 (00:56,29), 200m: 03:37,58 (00:56,81)
Versenyzo akadályozása.
1.
HARIS Bence2008 F
50m: 00:39,82, 100m: 01:26,29 (00:46,47), 150m: 02:13,43 (00:47,14), 200m: 02:59,27 (00:45,84)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
SZABó Gergo2008 F
50m: 00:42,94, 100m: 01:32,25 (00:49,31), 150m: 02:21,29 (00:49,04), 200m: 03:08,20 (00:46,91)
3.
VíGH Farkas2008 F
50m: 00:43,99, 100m: 01:33,41 (00:49,42), 150m: 02:22,00 (00:48,59), 200m: 03:08,29 (00:46,29)
1.
RT +0.51 50m: 00:33,08, 100m: 01:11,03 (00:37,95), 150m: 01:49,84 (00:38,81), 200m: 02:28,30 (00:38,46)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
RT +0.70 50m: 00:35,71, 100m: 01:16,54 (00:40,83), 150m: 01:57,84 (00:41,30), 200m: 02:38,59 (00:40,75)
3.
50m: 00:42,87, 100m: 01:29,91 (00:47,04), 150m: 02:17,31 (00:47,40), 200m: 03:04,58 (00:47,27)
1.
BOTH Ábel2006 F
50m: 00:36,50, 100m: 01:19,34 (00:42,84), 150m: 02:05,74 (00:46,40), 200m: 02:50,98 (00:45,24)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
RT +0.77 50m: 00:40,00, 100m: 01:24,61 (00:44,61), 150m: 02:10,94 (00:46,33), 200m: 02:56,80 (00:45,86)
3.
RT +0.86 50m: 00:41,10, 100m: 01:29,12 (00:48,02), 150m: 02:21,10 (00:51,98), 200m: 03:12,75 (00:51,65)