MUSZ Nyugat-Dunántúli Régió Seregszemle (05.-06.12.2020) - Hungary - Győr

Ön itt van: Rendezvények > MUSZ Nyugat-Dunántúli Régió Seregszemle > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 33 - 200m Freestyle Men /200m fiú Gyorsúszás (Mért)
1.
RT +0.61 50m: 00:36,41, 100m: 01:16,70 (00:40,29), 150m: 01:57,76 (00:41,06), 200m: 02:36,87 (00:39,11)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
50m: 00:39,48, 100m: 01:22,78 (00:43,30), 150m: 02:08,76 (00:45,98), 200m: 02:50,34 (00:41,58)
3.
50m: 00:43,00, 100m: 01:31,10 (00:48,10), 150m: 02:19,23 (00:48,13), 200m: 03:04,28 (00:45,05)
1.
50m: 00:38,71, 100m: 01:23,74 (00:45,03), 150m: 02:10,05 (00:46,31), 200m: 02:55,35 (00:45,30)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
50m: 00:41,00, 100m: 01:28,99 (00:47,99), 150m: 02:18,86 (00:49,87), 200m: 03:02,07 (00:43,21)
3.
BOLLA Máté2010 F
50m: 00:40,92, 100m: 01:29,98 (00:49,06), 150m: 02:20,41 (00:50,43), 200m: 03:07,84 (00:47,43)
4.
50m: 00:41,74, 100m: 01:31,20 (00:49,46), 150m: 02:23,83 (00:52,63), 200m: 03:13,90 (00:50,07)
1.
50m: 00:34,21, 100m: 01:12,30 (00:38,09), 150m: 01:51,60 (00:39,30), 200m: 02:28,43 (00:36,83)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
50m: 00:36,98, 100m: 01:17,12 (00:40,14), 150m: 01:57,91 (00:40,79), 200m: 02:35,62 (00:37,71)
3.
50m: 00:35,72, 100m: 01:16,20 (00:40,48), 150m: 01:57,39 (00:41,19), 200m: 02:35,75 (00:38,36)
4.
RT +0.57 50m: 00:35,90, 100m: 01:15,88 (00:39,98), 150m: 01:57,53 (00:41,65), 200m: 02:38,23 (00:40,70)
5.
50m: 00:37,75, 100m: 01:20,12 (00:42,37), 150m: 02:05,55 (00:45,43), 200m: 02:49,15 (00:43,60)
1.
BUDA Levente2008 F
RT +0.76 50m: 00:30,77, 100m: 01:05,93 (00:35,16), 150m: 01:41,93 (00:36,00), 200m: 02:16,10 (00:34,17)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
50m: 00:31,18, 100m: 01:06,66 (00:35,48), 150m: 01:43,26 (00:36,60), 200m: 02:18,60 (00:35,34)
3.
50m: 00:31,58, 100m: 01:07,98 (00:36,40), 150m: 01:45,29 (00:37,31), 200m: 02:19,82 (00:34,53)
4.
KOCH Ambrus2008 F
50m: 00:32,48, 100m: 01:09,10 (00:36,62), 150m: 01:46,61 (00:37,51), 200m: 02:22,54 (00:35,93)
5.
50m: 00:33,06, 100m: 01:10,01 (00:36,95), 150m: 01:47,76 (00:37,75), 200m: 02:23,51 (00:35,75)
6.
HARIS Bence2008 F
RT +0.75 50m: 00:33,92, 100m: 01:11,07 (00:37,15), 150m: 01:49,68 (00:38,61), 200m: 02:25,87 (00:36,19)
7.
SZABó Gergo2008 F
50m: 00:34,58, 100m: 01:15,06 (00:40,48), 150m: 01:55,07 (00:40,01), 200m: 02:31,62 (00:36,55)
8.
50m: 00:34,18, 100m: 01:13,79 (00:39,61), 150m: 01:53,45 (00:39,66), 200m: 02:32,81 (00:39,36)
9.
50m: 00:35,91, 100m: 01:18,44 (00:42,53), 150m: 02:03,10 (00:44,66), 200m: 02:47,53 (00:44,43)
1.
RT +0.65 50m: 00:28,49, 100m: 01:01,11 (00:32,62), 150m: 01:35,41 (00:34,30), 200m: 02:08,72 (00:33,31)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
50m: 00:30,16, 100m: 01:03,19 (00:33,03), 150m: 01:37,09 (00:33,90), 200m: 02:09,99 (00:32,90)
3.
BERCSE Bence2007 F
RT +0.57 50m: 00:30,25, 100m: 01:04,59 (00:34,34), 150m: 01:40,51 (00:35,92), 200m: 02:14,42 (00:33,91)
4.
RT +0.69 50m: 00:30,36, 100m: 01:04,34 (00:33,98), 150m: 01:39,19 (00:34,85), 200m: 02:14,59 (00:35,40)
5.
50m: 00:30,71, 100m: 01:05,13 (00:34,42), 150m: 01:41,35 (00:36,22), 200m: 02:16,29 (00:34,94)
6.
RT +0.71 50m: 00:30,87, 100m: 01:06,70 (00:35,83), 150m: 01:43,84 (00:37,14), 200m: 02:16,47 (00:32,63)
7.
50m: 00:31,23, 100m: 01:05,60 (00:34,37), 150m: 01:42,38 (00:36,78), 200m: 02:17,28 (00:34,90)
8.
50m: 00:31,14, 100m: 01:06,88 (00:35,74), 150m: 01:43,83 (00:36,95), 200m: 02:21,27 (00:37,44)
9.
PADOS Gergo2007 F
RT +0.65 50m: 00:31,88, 100m: 01:08,52 (00:36,64), 150m: 01:46,89 (00:38,37), 200m: 02:23,31 (00:36,42)
10.
HIDY Márió2007 F
RT +0.67 50m: 00:33,56, 100m: 01:11,39 (00:37,83), 150m: 01:49,29 (00:37,90), 200m: 02:27,42 (00:38,13)
11.
50m: 00:34,41, 100m: 01:12,67 (00:38,26), 150m: 01:51,59 (00:38,92), 200m: 02:29,56 (00:37,97)
1.
RT +0.45 50m: 00:27,66, 100m: 00:57,89 (00:30,23), 150m: 01:30,25 (00:32,36), 200m: 02:02,19 (00:31,94)
... korosztály Regionális Úszóbajnoka
2.
BOTH Ábel2006 F
RT +0.68 50m: 00:32,62, 100m: 01:10,11 (00:37,49), 150m: 01:47,73 (00:37,62), 200m: 02:23,12 (00:35,39)
3.
50m: 00:33,11, 100m: 01:12,18 (00:39,07), 150m: 01:53,01 (00:40,83), 200m: 02:32,61 (00:39,60)