MUSZ Nyugat-Dunántúli Régió Seregszemle (05.-06.12.2020) - Hungary - Győr

Ön itt van: Rendezvények > MUSZ Nyugat-Dunántúli Régió Seregszemle > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 34 - 200m Freestyle Women /200m leány Gyorsúszás (Mért)
1.
50m: 00:35,43, 100m: 01:16,15 (00:40,72), 150m: 01:58,40 (00:42,25), 200m: 02:37,11 (00:38,71)
...korosztály Régionális Úszóbajnoka
2.
RT +0.90 50m: 00:43,01, 100m: 01:34,02 (00:51,01), 150m: 02:26,27 (00:52,25), 200m: 03:15,50 (00:49,23)
3.
50m: 00:47,41, 100m: 01:44,47 (00:57,06), 150m: 02:42,32 (00:57,85), 200m: 03:34,38 (00:52,06)
4.
TAKáCS Zoé2011 N
50m: 00:46,81, 100m: 01:43,40 (00:56,59), 150m: 02:41,67 (00:58,27), 200m: 03:36,49 (00:54,82)
5.
MáTHé Mira2011 N
50m: 00:48,98, 100m: 01:51,42 (01:02,44), 150m: 02:54,94 (01:03,52), 200m: 03:57,03 (01:02,09)
1.
50m: 00:35,04, 100m: 01:13,81 (00:38,77), 150m: 01:54,46 (00:40,65), 200m: 02:33,14 (00:38,68)
...korosztály Régionális Úszóbajnoka
2.
50m: 00:36,80, 100m: 01:19,19 (00:42,39), 150m: 01:59,89 (00:40,70), 200m: 02:38,60 (00:38,71)
3.
50m: 00:36,54, 100m: 01:19,14 (00:42,60), 150m: 02:03,27 (00:44,13), 200m: 02:44,13 (00:40,86)
4.
SIPOS Amanda2010 N
50m: 00:37,78, 100m: 01:21,79 (00:44,01), 150m: 02:07,90 (00:46,11), 200m: 02:50,12 (00:42,22)
5.
KOCH Nóra2010 N
50m: 00:38,16, 100m: 01:23,04 (00:44,88), 150m: 02:09,06 (00:46,02), 200m: 02:51,56 (00:42,50)
1.
50m: 00:32,10, 100m: 01:07,37 (00:35,27), 150m: 01:43,55 (00:36,18), 200m: 02:18,75 (00:35,20)
...korosztály Régionális Úszóbajnoka
2.
50m: 00:32,80, 100m: 01:10,06 (00:37,26), 150m: 01:48,33 (00:38,27), 200m: 02:24,62 (00:36,29)
3.
KOLTAI Vanda2009 N
50m: 00:33,05, 100m: 01:10,44 (00:37,39), 150m: 01:49,36 (00:38,92), 200m: 02:26,10 (00:36,74)
4.
50m: 00:34,59, 100m: 01:13,70 (00:39,11), 150m: 01:53,38 (00:39,68), 200m: 02:31,89 (00:38,51)
5.
50m: 00:36,54, 100m: 01:19,15 (00:42,61), 150m: 02:00,34 (00:41,19), 200m: 02:38,84 (00:38,50)
6.
50m: 00:36,44, 100m: 01:18,02 (00:41,58), 150m: 02:01,71 (00:43,69), 200m: 02:40,32 (00:38,61)
7.
MAGYAR Bodza2009 N
50m: 00:42,07, 100m: 01:31,13 (00:49,06), 150m: 02:20,39 (00:49,26), 200m: 03:05,94 (00:45,55)
KEMéNY Mira2009 N
1.
50m: 00:30,89, 100m: 01:04,57 (00:33,68), 150m: 01:39,23 (00:34,66), 200m: 02:13,36 (00:34,13)
...korosztály Régionális Úszóbajnoka
2.
50m: 00:31,45, 100m: 01:06,16 (00:34,71), 150m: 01:42,83 (00:36,67), 200m: 02:17,87 (00:35,04)
3.
PRINCZ Petra2008 N
50m: 00:31,99, 100m: 01:07,15 (00:35,16), 150m: 01:43,34 (00:36,19), 200m: 02:18,10 (00:34,76)
4.
RT +0.70 50m: 00:33,65, 100m: 01:09,77 (00:36,12), 150m: 01:46,92 (00:37,15), 200m: 02:23,05 (00:36,13)
5.
NéMETH Luca2008 N
50m: 00:33,17, 100m: 01:09,91 (00:36,74), 150m: 01:48,06 (00:38,15), 200m: 02:24,20 (00:36,14)
6.
RT +0.83 50m: 00:33,61, 100m: 01:11,25 (00:37,64), 150m: 01:50,55 (00:39,30), 200m: 02:27,92 (00:37,37)
7.
RT +0.61 50m: 00:33,84, 100m: 01:11,52 (00:37,68), 150m: 01:50,13 (00:38,61), 200m: 02:28,28 (00:38,15)
8.
50m: 00:35,87, 100m: 01:14,57 (00:38,70), 150m: 01:54,36 (00:39,79), 200m: 02:32,89 (00:38,53)
9.
MEZõ Luca2008 N
50m: 00:37,38, 100m: 01:19,51 (00:42,13), 150m: 02:01,83 (00:42,32), 200m: 02:39,67 (00:37,84)
10.
BOTH Vanda2008 N
50m: 00:35,54, 100m: 01:17,20 (00:41,66), 150m: 02:00,20 (00:43,00), 200m: 02:41,85 (00:41,65)
1.
TóTH Luca2007 N
50m: 00:30,43, 100m: 01:04,59 (00:34,16), 150m: 01:39,80 (00:35,21), 200m: 02:14,47 (00:34,67)
...korosztály Régionális Úszóbajnoka
2.
50m: 00:30,98, 100m: 01:05,96 (00:34,98), 150m: 01:41,97 (00:36,01), 200m: 02:18,13 (00:36,16)
3.
50m: 00:31,72, 100m: 01:07,39 (00:35,67), 150m: 01:44,32 (00:36,93), 200m: 02:20,03 (00:35,71)
4.
RT +0.81 50m: 00:32,12, 100m: 01:07,19 (00:35,07), 150m: 01:44,19 (00:37,00), 200m: 02:20,90 (00:36,71)
5.
50m: 00:32,96, 100m: 01:10,13 (00:37,17), 150m: 01:47,92 (00:37,79), 200m: 02:25,45 (00:37,53)
6.
50m: 00:32,84, 100m: 01:10,36 (00:37,52), 150m: 01:49,72 (00:39,36), 200m: 02:28,28 (00:38,56)
7.
50m: 00:34,94, 100m: 01:14,57 (00:39,63), 150m: 01:55,60 (00:41,03), 200m: 02:33,53 (00:37,93)
8.
ORBáN Petra2007 N
50m: 00:35,58, 100m: 01:16,18 (00:40,60), 150m: 01:58,23 (00:42,05), 200m: 02:34,78 (00:36,55)
9.
50m: 00:36,13, 100m: 01:17,26 (00:41,13), 150m: 01:59,68 (00:42,42), 200m: 02:42,32 (00:42,64)
10.
50m: 00:39,09, 100m: 01:25,45 (00:46,36), 150m: 02:13,51 (00:48,06), 200m: 02:59,72 (00:46,21)