Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 (29.05.-20.06.2021) - BSFZ Südstadt

Ön itt van: Rendezvények > Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
SZEKELY Julia
Neme Nő/k
szül.idő 2006
Egyesület EISENSTäDTER SU AUT (Austria)
Indulások
4 - 50m Freistil Damen MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
34.38
6 - 100m Schmetterling Damen MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:25.09
14 - 200m Freistil Damen MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15
2:47.70
18 - 100m Rücken Damen MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15
1:27.27
20 - 200m Lagen Damen MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15
3:01.18
32 - 100m Brust Damen MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:36.14
36 - 400m Freistil Damen MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
43 - 200m Rücken Damen MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15
47 - 100m Freistil Damen MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15
1:17.09
Eredmények
4 - 50m Freistil Damen MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Allgemeine Klasse
9.
RT +0.79
4 - 50m Freistil Damen MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Jugend 3
3.
RT +0.79
6 - 100m Schmetterling Damen MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Allgemeine Klasse und jünger
10.
RT +0.74 50m: 00:38,60, 100m: 01:23,58 (00:44,98)
6 - 100m Schmetterling Damen MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Jugend 3
3.
RT +0.74 50m: 00:38,60, 100m: 01:23,58 (00:44,98)
14 - 200m Freistil Damen MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Allgemeine Klasse und jünger
9.
RT +0.63 50m: 00:36,38, 100m: 01:16,26 (00:39,88), 150m: 01:58,65 (00:42,39), 200m: 02:40,18 (00:41,53)
18 - 100m Rücken Damen MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Allgemeine Klasse und jünger
7.
RT +0.67 50m: 00:40,43, 100m: 01:23,46 (00:43,03)
18 - 100m Rücken Damen MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Jugend 3
3.
RT +0.67 50m: 00:40,43, 100m: 01:23,46 (00:43,03)
20 - 200m Lagen Damen MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Allgemeine Klasse
10.
RT +0.82 50m: 00:39,75, 100m: 01:26,08 (00:46,33), 150m: 02:22,24 (00:56,16), 200m: 03:03,21 (00:40,97)
20 - 200m Lagen Damen MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Jugend 3
3.
RT +0.82 50m: 00:39,75, 100m: 01:26,08 (00:46,33), 150m: 02:22,24 (00:56,16), 200m: 03:03,21 (00:40,97)
32 - 100m Brust Damen MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Allgemeine Klasse und jünger
11.
RT +0.63 50m: 00:48,61, 100m: 01:42,52 (00:53,91)
32 - 100m Brust Damen MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Jugend 3
3.
RT +0.63 50m: 00:48,61, 100m: 01:42,52 (00:53,91)
36 - 400m Freistil Damen MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Allgemeine Klasse und jünger
13.
RT +0.77 50m: 00:38,18, 100m: 01:20,12 (00:41,94), 150m: 02:04,27 (00:44,15), 200m: 02:48,68 (00:44,41)
250m: 03:33,89 (00:45,21), 300m: 04:20,23 (00:46,34), 350m: 05:05,76 (00:45,53), 400m: 05:48,75 (00:42,99)
36 - 400m Freistil Damen MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Jugend 3
3.
RT +0.77 50m: 00:38,18, 100m: 01:20,12 (00:41,94), 150m: 02:04,27 (00:44,15), 200m: 02:48,68 (00:44,41)
250m: 03:33,89 (00:45,21), 300m: 04:20,23 (00:46,34), 350m: 05:05,76 (00:45,53), 400m: 05:48,75 (00:42,99)
43 - 200m Rücken Damen MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Allgemeine Klasse und jünger
6.
RT +0.68 50m: 00:41,29, 100m: 01:25,53 (00:44,24), 150m: 02:11,59 (00:46,06), 200m: 02:57,86 (00:46,27)
47 - 100m Freistil Damen MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Allgemeine Klasse und jünger
14.
RT +0.70 50m: 00:36,67, 100m: 01:17,82 (00:41,15)
47 - 100m Freistil Damen MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Jugend 3
3.
RT +0.70 50m: 00:36,67, 100m: 01:17,82 (00:41,15)