Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 (29.05.-20.06.2021) - BSFZ Südstadt

Ön itt van: Rendezvények > Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
STOIBER Klaudia
Neme Nő/k
szül.idő 2009
Egyesület UNION SC EISENSTADT AUT (Austria)
Indulások
4 - 50m Freistil Damen MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
6 - 100m Schmetterling Damen MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
18 - 100m Rücken Damen MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15
20 - 200m Lagen Damen MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15
32 - 100m Brust Damen MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
36 - 400m Freistil Damen MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
43 - 200m Rücken Damen MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15
47 - 100m Freistil Damen MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15
Eredmények
4 - 50m Freistil Damen MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Schüler 3+4
2.
RT +0.56
6 - 100m Schmetterling Damen MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Allgemeine Klasse und jünger
6 - 100m Schmetterling Damen MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Schüler 3+4
18 - 100m Rücken Damen MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Allgemeine Klasse und jünger
13.
RT +0.63 50m: 00:43,31, 100m: 01:34,40 (00:51,09)
18 - 100m Rücken Damen MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Schüler 3+4
5.
RT +0.63 50m: 00:43,31, 100m: 01:34,40 (00:51,09)
20 - 200m Lagen Damen MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Jugend 1+2 und jünger
8.
RT +0.56 50m: 00:43,96, 100m: 01:37,00 (00:53,04), 150m: 02:28,84 (00:51,84), 200m: 03:18,20 (00:49,36)
32 - 100m Brust Damen MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Allgemeine Klasse und jünger
8.
RT +0.60 50m: 00:43,54, 100m: 01:35,91 (00:52,37)
32 - 100m Brust Damen MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Schüler 3+4
2.
RT +0.60 50m: 00:43,54, 100m: 01:35,91 (00:52,37)
36 - 400m Freistil Damen MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Allgemeine Klasse und jünger
19.
RT +0.78 50m: 00:38,47, 100m: 01:25,58 (00:47,11), 150m: 02:14,54 (00:48,96), 200m: 03:04,36 (00:49,82)
250m: 03:54,08 (00:49,72), 300m: 04:44,79 (00:50,71), 350m: 05:32,19 (00:47,40), 400m: 06:22,99 (00:50,80)
36 - 400m Freistil Damen MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Schüler 3+4
9.
RT +0.78 50m: 00:38,47, 100m: 01:25,58 (00:47,11), 150m: 02:14,54 (00:48,96), 200m: 03:04,36 (00:49,82)
250m: 03:54,08 (00:49,72), 300m: 04:44,79 (00:50,71), 350m: 05:32,19 (00:47,40), 400m: 06:22,99 (00:50,80)
43 - 200m Rücken Damen MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Allgemeine Klasse und jünger
8.
RT +0.61 50m: 00:43,62, 100m: 01:34,22 (00:50,60), 150m: 02:27,42 (00:53,20), 200m: 03:17,50 (00:50,08)
47 - 100m Freistil Damen MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Allgemeine Klasse und jünger
16.
RT +0.61 50m: 00:36,50, 100m: 01:19,65 (00:43,15)
47 - 100m Freistil Damen MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Schüler 3+4
5.
RT +0.61 50m: 00:36,50, 100m: 01:19,65 (00:43,15)