Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 (29.05.-20.06.2021) - BSFZ Südstadt

Ön itt van: Rendezvények > Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
BOGNAR Benedek
Neme Férfi/ak
szül.idő 2008
Egyesület EISENSTäDTER SU AUT (Austria)
Indulások
3 - 1500m Freistil Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:00
5 - 50m Freistil Herren MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
32.51
7 - 100m Schmetterling Herren MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:31.97
19 - 100m Rücken Herren MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15
1:24.23
21 - 200m Lagen Herren MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15
2:52.77
33 - 100m Brust Herren MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:17.96
37 - 400m Freistil Herren MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
4:56.06
48 - 100m Freistil Herren MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15
1:10.58
50 - 200m Brust Herren MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15
3:04.64
Eredmények
3 - 1500m Freistil Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 15:00, Kezdés 16:00 Allgemeine Klasse
8.
RT +0.88 100m: 01:10,58, 200m: 02:27,04 (01:16,46), 300m: 03:45,02 (01:17,98), 400m: 05:03,15 (01:18,13)
500m: 06:21,73 (01:18,58), 600m: 07:39,81 (01:18,08), 700m: 08:57,29 (01:17,48), 800m: 10:15,27 (01:17,98)
900m: 11:33,30 (01:18,03), 1000m: 12:51,06 (01:17,76), 1100m: 14:08,16 (01:17,10), 1200m: 15:25,74 (01:17,58)
1300m: 16:41,92 (01:16,18), 1400m: 17:58,15 (01:16,23), 1500m: 19:13,98 (01:15,83)
5 - 50m Freistil Herren MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Allgemeine Klasse
8.
RT +0.85
5 - 50m Freistil Herren MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Jugend 1+2
3.
RT +0.85
7 - 100m Schmetterling Herren MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Allgemeine Klasse und jünger
7.
RT +0.83 50m: 00:38,38, 100m: 01:27,21 (00:48,83)
7 - 100m Schmetterling Herren MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Jugend 1+2
3.
RT +0.83 50m: 00:38,38, 100m: 01:27,21 (00:48,83)
19 - 100m Rücken Herren MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Allgemeine Klasse und jünger
7.
RT +0.82 50m: 00:40,78, 100m: 01:22,48 (00:41,70)
19 - 100m Rücken Herren MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Jugend 1+2
2.
RT +0.82 50m: 00:40,78, 100m: 01:22,48 (00:41,70)
21 - 200m Lagen Herren MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Allgemeine Klasse
7.
RT +0.91 50m: 00:38,43, 100m: 01:21,46 (00:43,03), 150m: 02:06,63 (00:45,17), 200m: 02:44,28 (00:37,65)
21 - 200m Lagen Herren MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Jugend 1+2 und jünger
2.
RT +0.91 50m: 00:38,43, 100m: 01:21,46 (00:43,03), 150m: 02:06,63 (00:45,17), 200m: 02:44,28 (00:37,65)
33 - 100m Brust Herren MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Allgemeine Klasse und jünger
4.
RT +0.87 50m: 00:36,57, 100m: 01:17,39 (00:40,82)
33 - 100m Brust Herren MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Jugend 1+2
1.
RT +0.87 50m: 00:36,57, 100m: 01:17,39 (00:40,82)
37 - 400m Freistil Herren MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Allgemeine Klasse und jünger
7.
RT +0.85 50m: 00:34,32, 100m: 01:12,62 (00:38,30), 150m: 01:50,87 (00:38,25), 200m: 02:30,02 (00:39,15)
250m: 03:08,66 (00:38,64), 300m: 03:47,51 (00:38,85), 350m: 04:25,50 (00:37,99), 400m: 05:03,16 (00:37,66)
37 - 400m Freistil Herren MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Jugend 1+2
2.
RT +0.85 50m: 00:34,32, 100m: 01:12,62 (00:38,30), 150m: 01:50,87 (00:38,25), 200m: 02:30,02 (00:39,15)
250m: 03:08,66 (00:38,64), 300m: 03:47,51 (00:38,85), 350m: 04:25,50 (00:37,99), 400m: 05:03,16 (00:37,66)
48 - 100m Freistil Herren MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Allgemeine Klasse und jünger
9.
RT +0.97 50m: 00:33,51, 100m: 01:09,50 (00:35,99)
48 - 100m Freistil Herren MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Jugend 1+2
3.
RT +0.97 50m: 00:33,51, 100m: 01:09,50 (00:35,99)
50 - 200m Brust Herren MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Allgemeine Klasse und jünger
4.
RT +0.87 50m: 00:38,34, 100m: 01:21,61 (00:43,27), 150m: 02:05,72 (00:44,11), 200m: 02:49,06 (00:43,34)