Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 (29.05.-20.06.2021) - BSFZ Südstadt

Ön itt van: Rendezvények > Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
EISZNER Sebastian
Neme Férfi/ak
szül.idő 2007
Egyesület EISENSTäDTER SU AUT (Austria)
Indulások
5 - 50m Freistil Herren MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
33.04
7 - 100m Schmetterling Herren MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
15 - 200m Freistil Herren MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15
2:28.18
19 - 100m Rücken Herren MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15
1:22.05
21 - 200m Lagen Herren MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15
2:53.42
33 - 100m Brust Herren MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:36.25
37 - 400m Freistil Herren MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
5:04.00
44 - 200m Rücken Herren MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15
2:51.95
48 - 100m Freistil Herren MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15
1:10.62
Eredmények
5 - 50m Freistil Herren MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Allgemeine Klasse
9.
RT +0.69
5 - 50m Freistil Herren MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Jugend 1+2
4.
RT +0.69
7 - 100m Schmetterling Herren MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Allgemeine Klasse und jünger
9.
RT +0.66 50m: 00:38,69, 100m: 01:30,00 (00:51,31)
7 - 100m Schmetterling Herren MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Jugend 1+2
4.
RT +0.66 50m: 00:38,69, 100m: 01:30,00 (00:51,31)
15 - 200m Freistil Herren MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Allgemeine Klasse und jünger
8.
RT +0.72 50m: 00:33,18, 100m: 01:11,37 (00:38,19), 150m: 01:51,25 (00:39,88), 200m: 02:30,69 (00:39,44)
19 - 100m Rücken Herren MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Allgemeine Klasse und jünger
8.
RT +0.84 50m: 00:40,19, 100m: 01:22,72 (00:42,53)
19 - 100m Rücken Herren MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Jugend 1+2
3.
RT +0.84 50m: 00:40,19, 100m: 01:22,72 (00:42,53)
21 - 200m Lagen Herren MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Allgemeine Klasse
9.
RT +0.76 50m: 00:39,40, 100m: 01:23,57 (00:44,17), 150m: 02:18,25 (00:54,68), 200m: 02:56,47 (00:38,22)
21 - 200m Lagen Herren MéRT, 3. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Jugend 1+2 und jünger
4.
RT +0.76 50m: 00:39,40, 100m: 01:23,57 (00:44,17), 150m: 02:18,25 (00:54,68), 200m: 02:56,47 (00:38,22)
33 - 100m Brust Herren MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Allgemeine Klasse und jünger
10.
RT +0.80 50m: 00:47,28, 100m: 01:40,10 (00:52,82)
33 - 100m Brust Herren MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Jugend 1+2
4.
RT +0.80 50m: 00:47,28, 100m: 01:40,10 (00:52,82)
37 - 400m Freistil Herren MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Allgemeine Klasse und jünger
9.
RT +0.83 50m: 00:34,99, 100m: 01:15,92 (00:40,93), 150m: 01:56,87 (00:40,95), 200m: 02:38,16 (00:41,29)
250m: 03:19,99 (00:41,83), 300m: 04:01,62 (00:41,63), 350m: 04:41,93 (00:40,31), 400m: 05:20,31 (00:38,38)
37 - 400m Freistil Herren MéRT, 4. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Jugend 1+2
4.
RT +0.83 50m: 00:34,99, 100m: 01:15,92 (00:40,93), 150m: 01:56,87 (00:40,95), 200m: 02:38,16 (00:41,29)
250m: 03:19,99 (00:41,83), 300m: 04:01,62 (00:41,63), 350m: 04:41,93 (00:40,31), 400m: 05:20,31 (00:38,38)
44 - 200m Rücken Herren MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Allgemeine Klasse und jünger
6.
RT +0.91 50m: 00:41,61, 100m: 01:28,10 (00:46,49), 150m: 02:15,06 (00:46,96), 200m: 03:00,30 (00:45,24)
48 - 100m Freistil Herren MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Allgemeine Klasse und jünger
10.
RT +0.76 50m: 00:34,15, 100m: 01:12,17 (00:38,02)
48 - 100m Freistil Herren MéRT, 5. Szakaszok - Bemelegítés 13:30, Kezdés 14:15 Jugend 1+2
4.
RT +0.76 50m: 00:34,15, 100m: 01:12,17 (00:38,02)