Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 (29.05.-20.06.2021) - BSFZ Südstadt

Ön itt van: Rendezvények > Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 6 - 100m Schmetterling Damen (Mért)
Allgemeine Klasse und jünger
1.
DIEWALD Joy2004 N
RT +0.79 50m: 00:33,99, 100m: 01:11,98 (00:37,99)
2.
RT +0.61 50m: 00:33,44, 100m: 01:12,04 (00:38,60)
3.
MARKL Anika2007 N
RT +0.75 50m: 00:34,31, 100m: 01:13,18 (00:38,87)
4.
RT +0.60 50m: 00:35,17, 100m: 01:15,77 (00:40,60)
5.
RT +0.67 50m: 00:35,19, 100m: 01:17,16 (00:41,97)
6.
50m: 00:37,51, 100m: 01:20,54 (00:43,03)
7.
RT +0.59 50m: 00:37,86, 100m: 01:21,37 (00:43,51)
8.
MAD Valerie2006 N
RT +0.99 50m: 00:36,36, 100m: 01:22,09 (00:45,73)
9.
FARESE Livia2005 N
RT +0.77 50m: 00:38,01, 100m: 01:22,96 (00:44,95)
10.
RT +0.74 50m: 00:38,60, 100m: 01:23,58 (00:44,98)
11.
RT +0.78 50m: 00:40,04, 100m: 01:28,31 (00:48,27)
12.
RT +0.49 50m: 00:40,18, 100m: 01:29,15 (00:48,97)
13.
WIDDER Greta2010 N
50m: 00:40,70, 100m: 01:29,18 (00:48,48)
14.
50m: 00:47,70, 100m: 01:42,66 (00:54,96)
15.
50m: 00:47,57, 100m: 01:43,81 (00:56,24)
16.
RT +0.58 50m: 00:46,99, 100m: 01:46,08 (00:59,09)
17.
50m: 00:51,15, 100m: 01:48,04 (00:56,89)
18.
BOHRER Julia2009 N
50m: 00:50,72, 100m: 01:50,23 (00:59,51)
19.
50m: 00:49,92, 100m: 01:51,09 (01:01,17)
20.
RT +0.78 50m: 00:54,06, 100m: 01:56,75 (01:02,69)
Junioren
1.
DIEWALD Joy2004 N
RT +0.79 50m: 00:33,99, 100m: 01:11,98 (00:37,99)
2.
RT +0.67 50m: 00:35,19, 100m: 01:17,16 (00:41,97)
3.
FARESE Livia2005 N
RT +0.77 50m: 00:38,01, 100m: 01:22,96 (00:44,95)
Jugend 3
1.
RT +0.61 50m: 00:33,44, 100m: 01:12,04 (00:38,60)
2.
MAD Valerie2006 N
RT +0.99 50m: 00:36,36, 100m: 01:22,09 (00:45,73)
3.
RT +0.74 50m: 00:38,60, 100m: 01:23,58 (00:44,98)
Jugend 1+2
1.
MARKL Anika2007 N
RT +0.75 50m: 00:34,31, 100m: 01:13,18 (00:38,87)
2.
RT +0.60 50m: 00:35,17, 100m: 01:15,77 (00:40,60)
3.
RT +0.78 50m: 00:40,04, 100m: 01:28,31 (00:48,27)
Schüler 3+4
1.
50m: 00:37,51, 100m: 01:20,54 (00:43,03)
2.
RT +0.59 50m: 00:37,86, 100m: 01:21,37 (00:43,51)
3.
RT +0.49 50m: 00:40,18, 100m: 01:29,15 (00:48,97)
4.
WIDDER Greta2010 N
50m: 00:40,70, 100m: 01:29,18 (00:48,48)
5.
50m: 00:47,70, 100m: 01:42,66 (00:54,96)
6.
50m: 00:47,57, 100m: 01:43,81 (00:56,24)
7.
RT +0.58 50m: 00:46,99, 100m: 01:46,08 (00:59,09)
8.
50m: 00:51,15, 100m: 01:48,04 (00:56,89)
9.
BOHRER Julia2009 N
50m: 00:50,72, 100m: 01:50,23 (00:59,51)
10.
50m: 00:49,92, 100m: 01:51,09 (01:01,17)
11.
RT +0.78 50m: 00:54,06, 100m: 01:56,75 (01:02,69)
Gäste
1.
GABA Alberta2004 N
RT +0.67 50m: 00:30,02, 100m: 01:05,21 (00:35,19)
2.
RT +0.72 50m: 00:32,21, 100m: 01:07,41 (00:35,20)
3.
RT +0.70 50m: 00:32,67, 100m: 01:10,89 (00:38,22)
4.
RT +0.72 50m: 00:33,02, 100m: 01:12,06 (00:39,04)
5.
KAINZ Leona2008 N
RT +0.59 50m: 00:33,98, 100m: 01:12,45 (00:38,47)
6.
50m: 00:33,27, 100m: 01:12,63 (00:39,36)
7.
RT +0.69 50m: 00:34,26, 100m: 01:13,42 (00:39,16)
8.
LANG Lara2008 N
RT +0.71 50m: 00:33,96, 100m: 01:15,76 (00:41,80)
9.
RT +0.66 50m: 00:35,44, 100m: 01:16,56 (00:41,12)
10.
KüHN Helena2007 N
RT +0.82 50m: 00:35,16, 100m: 01:16,97 (00:41,81)
11.
NITTI Elena2008 N
RT +0.82 50m: 00:35,73, 100m: 01:18,81 (00:43,08)
12.
RT +0.61 50m: 00:38,52, 100m: 01:26,03 (00:47,51)
13.
50m: 00:49,07, 100m: 01:47,48 (00:58,41)
14.
ANGERER Aili2012 N
50m: 00:55,70, 100m: 02:01,45 (01:05,75)
15.
50m: 00:58,23, 100m: 02:03,37 (01:05,14)
GABA Ketrina2006 N
Abgemeldet.
Abgemeldet.