Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 (29.05.-20.06.2021) - BSFZ Südstadt

Ön itt van: Rendezvények > Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 19 - 100m Rücken Herren (Mért)
Allgemeine Klasse und jünger
1.
RT +0.67 50m: 00:30,26, 100m: 01:02,15 (00:31,89)
2.
JäGER Robin2002 F
RT +0.66 50m: 00:32,24, 100m: 01:06,44 (00:34,20)
3.
RT +0.73 50m: 00:33,95, 100m: 01:09,44 (00:35,49)
4.
JäGER Nico1999 F
RT +0.67 50m: 00:34,42, 100m: 01:10,30 (00:35,88)
5.
RT +0.65 50m: 00:34,70, 100m: 01:11,63 (00:36,93)
6.
RT +0.73 50m: 00:38,11, 100m: 01:20,14 (00:42,03)
7.
RT +0.82 50m: 00:40,78, 100m: 01:22,48 (00:41,70)
8.
RT +0.84 50m: 00:40,19, 100m: 01:22,72 (00:42,53)
9.
WIDDER Paul2007 F
RT +0.97 50m: 00:40,94, 100m: 01:24,07 (00:43,13)
10.
RT +0.73 50m: 00:41,33, 100m: 01:25,77 (00:44,44)
11.
RT +0.68 50m: 00:43,46, 100m: 01:26,50 (00:43,04)
12.
RT +0.78 50m: 00:46,41, 100m: 01:32,83 (00:46,42)
13.
RT +0.66 50m: 00:43,57, 100m: 01:33,15 (00:49,58)
14.
RT +0.98 50m: 00:45,21, 100m: 01:33,99 (00:48,78)
15.
RT +0.70 50m: 00:46,15, 100m: 01:35,66 (00:49,51)
16.
RT +0.73 50m: 00:49,90, 100m: 01:40,19 (00:50,29)
17.
THURY Tim2010 F
RT +0.73 50m: 00:53,12, 100m: 01:49,60 (00:56,48)
LORENZ Frank2009 F
15:51 SW 6.4 Nicht kontinuierliche Wendenausführung
Junioren
1.
RT +0.67 50m: 00:30,26, 100m: 01:02,15 (00:31,89)
2.
JäGER Robin2002 F
RT +0.66 50m: 00:32,24, 100m: 01:06,44 (00:34,20)
Jugend 3+4
1.
RT +0.73 50m: 00:33,95, 100m: 01:09,44 (00:35,49)
2.
RT +0.73 50m: 00:38,11, 100m: 01:20,14 (00:42,03)
Jugend 1+2
1.
RT +0.65 50m: 00:34,70, 100m: 01:11,63 (00:36,93)
2.
RT +0.82 50m: 00:40,78, 100m: 01:22,48 (00:41,70)
3.
RT +0.84 50m: 00:40,19, 100m: 01:22,72 (00:42,53)
4.
WIDDER Paul2007 F
RT +0.97 50m: 00:40,94, 100m: 01:24,07 (00:43,13)
5.
RT +0.73 50m: 00:41,33, 100m: 01:25,77 (00:44,44)
6.
RT +0.66 50m: 00:43,57, 100m: 01:33,15 (00:49,58)
7.
RT +0.98 50m: 00:45,21, 100m: 01:33,99 (00:48,78)
Schüler 3+4
1.
RT +0.68 50m: 00:43,46, 100m: 01:26,50 (00:43,04)
2.
RT +0.78 50m: 00:46,41, 100m: 01:32,83 (00:46,42)
3.
RT +0.70 50m: 00:46,15, 100m: 01:35,66 (00:49,51)
4.
RT +0.73 50m: 00:49,90, 100m: 01:40,19 (00:50,29)
5.
THURY Tim2010 F
RT +0.73 50m: 00:53,12, 100m: 01:49,60 (00:56,48)
LORENZ Frank2009 F
15:51 SW 6.4 Nicht kontinuierliche Wendenausführung
Gäste
1.
RT +0.72 50m: 00:31,26, 100m: 01:03,36 (00:32,10)
2.
RT +0.70 50m: 00:31,62, 100m: 01:04,53 (00:32,91)
3.
RT +0.57 50m: 00:31,80, 100m: 01:04,92 (00:33,12)
4.
RT +0.82 50m: 00:32,88, 100m: 01:07,19 (00:34,31)
5.
RT +0.61 50m: 00:32,26, 100m: 01:07,78 (00:35,52)
6.
HAJDU Tamas2006 F
RT +0.63 50m: 00:33,30, 100m: 01:09,40 (00:36,10)
7.
RT +0.61 50m: 00:33,67, 100m: 01:10,44 (00:36,77)
8.
RT +0.71 50m: 00:35,31, 100m: 01:12,95 (00:37,64)
9.
VADAS Akos2007 F
RT +0.69 50m: 00:36,78, 100m: 01:17,46 (00:40,68)
10.
RT +0.78 50m: 00:40,27, 100m: 01:22,18 (00:41,91)
11.
UBOVIC Gajan2010 F
RT +0.70 50m: 00:42,87, 100m: 01:26,94 (00:44,07)
12.
RT +0.67 50m: 00:43,40, 100m: 01:28,81 (00:45,41)
13.
RT +0.87 50m: 00:46,99, 100m: 01:35,52 (00:48,53)
14.
RT +0.86 50m: 00:47,75, 100m: 01:35,64 (00:47,89)
15.
RACZ Marton2010 F
RT +0.89 50m: 00:48,12, 100m: 01:39,07 (00:50,95)
16.
TOURE Noah2009 F
RT +0.97 50m: 00:51,53, 100m: 01:44,21 (00:52,68)
17.
OROSS Vendel2012 F
RT +0.80 50m: 00:52,87, 100m: 01:45,14 (00:52,27)
18.
NAGEL Lucas2012 F
RT +01.05 50m: 00:52,76, 100m: 01:45,44 (00:52,68)
19.
RT +0.84 50m: 00:51,92, 100m: 01:46,99 (00:55,07)
20.
RT +0.99 50m: 00:54,05, 100m: 01:52,85 (00:58,80)
21.
RT +01.45 50m: 01:07,89, 100m: 02:17,77 (01:09,88)
Abgemeldet.
PENEV Kalin2012 F
15:53 SW 6.4 Nicht kontinuierliche Wendenausführung