Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 (29.05.-20.06.2021) - BSFZ Südstadt

Ön itt van: Rendezvények > Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 20 - 200m Lagen Damen (Mért)
Allgemeine Klasse
1.
DIEWALD Joy2004 N
RT +0.82 50m: 00:33,53, 100m: 01:15,27 (00:41,74), 150m: 02:03,80 (00:48,53), 200m: 02:39,60 (00:35,80)
2.
50m: 00:35,20, 100m: 01:15,73 (00:40,53), 150m: 02:05,24 (00:49,51), 200m: 02:40,62 (00:35,38)
3.
MARKL Anika2007 N
RT +0.78 50m: 00:34,68, 100m: 01:17,03 (00:42,35), 150m: 02:06,32 (00:49,29), 200m: 02:41,53 (00:35,21)
4.
RT +0.72 50m: 00:34,17, 100m: 01:17,39 (00:43,22), 150m: 02:05,68 (00:48,29), 200m: 02:41,56 (00:35,88)
5.
RT +0.81 50m: 00:36,50, 100m: 01:19,46 (00:42,96), 150m: 02:08,53 (00:49,07), 200m: 02:45,54 (00:37,01)
6.
RT +0.65 50m: 00:36,09, 100m: 01:20,70 (00:44,61), 150m: 02:11,42 (00:50,72), 200m: 02:48,99 (00:37,57)
7.
FARESE Livia2005 N
RT +0.75 50m: 00:38,38, 100m: 01:24,89 (00:46,51), 150m: 02:16,46 (00:51,57), 200m: 02:54,98 (00:38,52)
8.
50m: 00:40,33, 100m: 01:26,49 (00:46,16), 150m: 02:22,50 (00:56,01), 200m: 03:01,27 (00:38,77)
9.
MAD Valerie2006 N
50m: 00:37,75, 100m: 01:26,09 (00:48,34), 150m: 02:22,77 (00:56,68), 200m: 03:01,98 (00:39,21)
10.
RT +0.82 50m: 00:39,75, 100m: 01:26,08 (00:46,33), 150m: 02:22,24 (00:56,16), 200m: 03:03,21 (00:40,97)
Abgemeldet.
Junioren
1.
DIEWALD Joy2004 N
RT +0.82 50m: 00:33,53, 100m: 01:15,27 (00:41,74), 150m: 02:03,80 (00:48,53), 200m: 02:39,60 (00:35,80)
2.
RT +0.65 50m: 00:36,09, 100m: 01:20,70 (00:44,61), 150m: 02:11,42 (00:50,72), 200m: 02:48,99 (00:37,57)
3.
FARESE Livia2005 N
RT +0.75 50m: 00:38,38, 100m: 01:24,89 (00:46,51), 150m: 02:16,46 (00:51,57), 200m: 02:54,98 (00:38,52)
Jugend 3
1.
RT +0.72 50m: 00:34,17, 100m: 01:17,39 (00:43,22), 150m: 02:05,68 (00:48,29), 200m: 02:41,56 (00:35,88)
2.
MAD Valerie2006 N
50m: 00:37,75, 100m: 01:26,09 (00:48,34), 150m: 02:22,77 (00:56,68), 200m: 03:01,98 (00:39,21)
3.
RT +0.82 50m: 00:39,75, 100m: 01:26,08 (00:46,33), 150m: 02:22,24 (00:56,16), 200m: 03:03,21 (00:40,97)
Jugend 1+2 und jünger
1.
50m: 00:35,20, 100m: 01:15,73 (00:40,53), 150m: 02:05,24 (00:49,51), 200m: 02:40,62 (00:35,38)
2.
MARKL Anika2007 N
RT +0.78 50m: 00:34,68, 100m: 01:17,03 (00:42,35), 150m: 02:06,32 (00:49,29), 200m: 02:41,53 (00:35,21)
3.
RT +0.81 50m: 00:36,50, 100m: 01:19,46 (00:42,96), 150m: 02:08,53 (00:49,07), 200m: 02:45,54 (00:37,01)
4.
RT +0.52 50m: 00:37,71, 100m: 01:27,70 (00:49,99), 150m: 02:19,41 (00:51,71), 200m: 02:59,57 (00:40,16)
5.
50m: 00:40,33, 100m: 01:26,49 (00:46,16), 150m: 02:22,50 (00:56,01), 200m: 03:01,27 (00:38,77)
6.
50m: 00:39,74, 100m: 01:26,26 (00:46,52), 150m: 02:24,14 (00:57,88), 200m: 03:04,85 (00:40,71)
7.
50m: 00:47,40, 100m: 01:34,75 (00:47,35), 150m: 02:33,77 (00:59,02), 200m: 03:14,59 (00:40,82)
8.
RT +0.56 50m: 00:43,96, 100m: 01:37,00 (00:53,04), 150m: 02:28,84 (00:51,84), 200m: 03:18,20 (00:49,36)
9.
WIDDER Greta2010 N
50m: 00:40,36, 100m: 01:33,23 (00:52,87), 150m: 02:34,41 (01:01,18), 200m: 03:18,21 (00:43,80)
10.
50m: 00:50,33, 100m: 01:41,34 (00:51,01), 150m: 02:39,13 (00:57,79), 200m: 03:18,72 (00:39,59)
11.
50m: 00:47,79, 100m: 01:40,90 (00:53,11), 150m: 02:35,98 (00:55,08), 200m: 03:22,50 (00:46,52)
12.
RT +0.71 50m: 00:47,49, 100m: 01:42,85 (00:55,36), 150m: 02:38,50 (00:55,65), 200m: 03:28,57 (00:50,07)
13.
BOHRER Julia2009 N
50m: 00:52,05, 100m: 01:46,60 (00:54,55), 150m: 02:47,84 (01:01,24), 200m: 03:34,87 (00:47,03)
14.
50m: 00:47,25, 100m: 01:44,28 (00:57,03), 150m: 02:44,49 (01:00,21), 200m: 03:35,93 (00:51,44)
15.
MARKL Elena2012 N
50m: 00:55,23, 100m: 01:49,09 (00:53,86), 150m: 02:52,25 (01:03,16), 200m: 03:41,24 (00:48,99)
16.
50m: 00:54,80, 100m: 01:50,26 (00:55,46), 150m: 02:52,66 (01:02,40), 200m: 03:41,61 (00:48,95)
17.
MAD Bianca2011 N
50m: 00:59,90, 100m: 01:57,71 (00:57,81), 150m: 03:04,06 (01:06,35), 200m: 03:52,44 (00:48,38)
18.
50m: 01:03,17, 100m: 02:20,23 (01:17,06), 150m: 03:36,16 (01:15,93), 200m: 04:42,16 (01:06,00)
Gäste
1.
RT +0.77 50m: 00:32,28, 100m: 01:10,45 (00:38,17), 150m: 01:54,93 (00:44,48), 200m: 02:28,38 (00:33,45)
2.
RT +0.60 50m: 00:31,49, 100m: 01:10,72 (00:39,23), 150m: 01:53,52 (00:42,80), 200m: 02:29,89 (00:36,37)
3.
KAINZ Elena2007 N
RT +0.64 50m: 00:32,43, 100m: 01:15,33 (00:42,90), 150m: 01:58,11 (00:42,78), 200m: 02:34,22 (00:36,11)
4.
KAINZ Leona2008 N
50m: 00:34,19, 100m: 01:16,99 (00:42,80), 150m: 02:03,70 (00:46,71), 200m: 02:39,85 (00:36,15)
5.
LANG Lara2008 N
RT +0.67 50m: 00:33,80, 100m: 01:17,30 (00:43,50), 150m: 02:05,53 (00:48,23), 200m: 02:41,21 (00:35,68)
6.
RT +0.82 50m: 00:34,67, 100m: 01:16,90 (00:42,23), 150m: 02:08,30 (00:51,40), 200m: 02:43,05 (00:34,75)
7.
50m: 00:33,48, 100m: 01:16,43 (00:42,95), 150m: 02:07,05 (00:50,62), 200m: 02:43,78 (00:36,73)
8.
NITTI Elena2008 N
RT +0.78 50m: 00:35,14, 100m: 01:20,88 (00:45,74), 150m: 02:08,17 (00:47,29), 200m: 02:45,21 (00:37,04)
9.
RT +0.91 50m: 00:35,92, 100m: 01:20,82 (00:44,90), 150m: 02:08,04 (00:47,22), 200m: 02:46,46 (00:38,42)
10.
PATERA Paula2011 N
50m: 00:47,18, 100m: 01:38,98 (00:51,80), 150m: 02:37,71 (00:58,73), 200m: 03:26,03 (00:48,32)
11.
RT +0.79 50m: 00:47,21, 100m: 01:38,98 (00:51,77), 150m: 02:44,86 (01:05,88), 200m: 03:30,36 (00:45,50)
12.
TERZIC Sara2010 N
50m: 00:52,02, 100m: 01:44,46 (00:52,44), 150m: 02:45,86 (01:01,40), 200m: 03:30,95 (00:45,09)
13.
50m: 00:51,76, 100m: 01:46,34 (00:54,58), 150m: 02:53,45 (01:07,11), 200m: 03:45,28 (00:51,83)
14.
50m: 00:58,38, 100m: 01:55,30 (00:56,92), 150m: 02:59,18 (01:03,88), 200m: 03:49,14 (00:49,96)
Abgemeldet.
Abgemeldet.
VELEVA Sara2007 N
Abgemeldet.
GABA Alberta2004 N
Abgemeldet.
GABA Ketrina2006 N
Abgemeldet.
Abgemeldet.