Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 (29.05.-20.06.2021) - BSFZ Südstadt

Ön itt van: Rendezvények > Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 21 - 200m Lagen Herren (Mért)
Allgemeine Klasse
1.
RT +0.69 50m: 00:29,24, 100m: 01:06,01 (00:36,77), 150m: 01:46,02 (00:40,01), 200m: 02:17,41 (00:31,39)
2.
RT +0.72 50m: 00:31,47, 100m: 01:10,39 (00:38,92), 150m: 01:50,53 (00:40,14), 200m: 02:22,44 (00:31,91)
3.
JäGER Robin2002 F
RT +0.70 50m: 00:30,89, 100m: 01:08,64 (00:37,75), 150m: 01:53,63 (00:44,99), 200m: 02:28,36 (00:34,73)
4.
JäGER Nico1999 F
RT +0.71 50m: 00:32,79, 100m: 01:13,92 (00:41,13), 150m: 01:57,55 (00:43,63), 200m: 02:33,61 (00:36,06)
5.
RT +0.71 50m: 00:34,75, 100m: 01:13,29 (00:38,54), 150m: 01:59,35 (00:46,06), 200m: 02:33,70 (00:34,35)
6.
RT +0.73 50m: 00:38,02, 100m: 01:18,07 (00:40,05), 150m: 02:05,14 (00:47,07), 200m: 02:40,76 (00:35,62)
7.
RT +0.91 50m: 00:38,43, 100m: 01:21,46 (00:43,03), 150m: 02:06,63 (00:45,17), 200m: 02:44,28 (00:37,65)
8.
WIDDER Paul2007 F
RT +0.86 50m: 00:32,43, 100m: 01:17,28 (00:44,85), 150m: 02:13,85 (00:56,57), 200m: 02:50,31 (00:36,46)
9.
RT +0.76 50m: 00:39,40, 100m: 01:23,57 (00:44,17), 150m: 02:18,25 (00:54,68), 200m: 02:56,47 (00:38,22)
10.
50m: 00:48,22, 100m: 01:37,55 (00:49,33), 150m: 02:28,87 (00:51,32), 200m: 03:09,98 (00:41,11)
11.
RT +0.88 50m: 00:47,41, 100m: 01:35,42 (00:48,01), 150m: 02:35,37 (00:59,95), 200m: 03:13,97 (00:38,60)
16:49 SW 4.4 Start vor dem Startsignal
Junioren
1.
RT +0.69 50m: 00:29,24, 100m: 01:06,01 (00:36,77), 150m: 01:46,02 (00:40,01), 200m: 02:17,41 (00:31,39)
2.
JäGER Robin2002 F
RT +0.70 50m: 00:30,89, 100m: 01:08,64 (00:37,75), 150m: 01:53,63 (00:44,99), 200m: 02:28,36 (00:34,73)
Jugend 3+4
1.
RT +0.72 50m: 00:31,47, 100m: 01:10,39 (00:38,92), 150m: 01:50,53 (00:40,14), 200m: 02:22,44 (00:31,91)
2.
RT +0.71 50m: 00:34,75, 100m: 01:13,29 (00:38,54), 150m: 01:59,35 (00:46,06), 200m: 02:33,70 (00:34,35)
Jugend 1+2 und jünger
1.
RT +0.73 50m: 00:38,02, 100m: 01:18,07 (00:40,05), 150m: 02:05,14 (00:47,07), 200m: 02:40,76 (00:35,62)
2.
RT +0.91 50m: 00:38,43, 100m: 01:21,46 (00:43,03), 150m: 02:06,63 (00:45,17), 200m: 02:44,28 (00:37,65)
3.
WIDDER Paul2007 F
RT +0.86 50m: 00:32,43, 100m: 01:17,28 (00:44,85), 150m: 02:13,85 (00:56,57), 200m: 02:50,31 (00:36,46)
4.
RT +0.76 50m: 00:39,40, 100m: 01:23,57 (00:44,17), 150m: 02:18,25 (00:54,68), 200m: 02:56,47 (00:38,22)
5.
50m: 00:42,03, 100m: 01:30,12 (00:48,09), 150m: 02:22,74 (00:52,62), 200m: 03:02,76 (00:40,02)
6.
50m: 00:48,22, 100m: 01:37,55 (00:49,33), 150m: 02:28,87 (00:51,32), 200m: 03:09,98 (00:41,11)
7.
RT +0.88 50m: 00:47,41, 100m: 01:35,42 (00:48,01), 150m: 02:35,37 (00:59,95), 200m: 03:13,97 (00:38,60)
8.
RT +0.58 50m: 00:47,78, 100m: 01:37,51 (00:49,73), 150m: 02:43,06 (01:05,55), 200m: 03:23,50 (00:40,44)
9.
RT +0.53 50m: 00:49,39, 100m: 01:43,04 (00:53,65), 150m: 02:40,61 (00:57,57), 200m: 03:25,09 (00:44,48)
10.
50m: 00:47,76, 100m: 01:41,68 (00:53,92), 150m: 02:42,02 (01:00,34), 200m: 03:25,20 (00:43,18)
11.
50m: 00:49,71, 100m: 01:45,23 (00:55,52), 150m: 02:51,26 (01:06,03), 200m: 03:38,00 (00:46,74)
12.
LORENZ Frank2009 F
50m: 00:54,31, 100m: 01:53,39 (00:59,08), 150m: 02:58,33 (01:04,94), 200m: 03:50,23 (00:51,90)
13.
50m: 00:59,99, 100m: 02:00,52 (01:00,53), 150m: 03:06,44 (01:05,92), 200m: 04:04,16 (00:57,72)
14.
THURY Tim2010 F
50m: 01:03,12, 100m: 02:01,65 (00:58,53), 150m: 03:15,02 (01:13,37), 200m: 04:06,80 (00:51,78)
15.
50m: 01:00,89, 100m: 02:03,75 (01:02,86), 150m: 03:14,93 (01:11,18), 200m: 04:07,86 (00:52,93)
16:49 SW 4.4 Start vor dem Startsignal
WIND Emil2011 F
16:45 SW 9.1 Falsche Reihenfolge der Schwimmlagen
Gäste
1.
VADAS Adam2003 F
RT +0.62 50m: 00:27,99, 100m: 01:03,66 (00:35,67), 150m: 01:46,32 (00:42,66), 200m: 02:15,96 (00:29,64)
2.
RT +0.79 50m: 00:27,08, 100m: 01:03,40 (00:36,32), 150m: 01:46,63 (00:43,23), 200m: 02:17,14 (00:30,51)
3.
RT +0.71 50m: 00:29,77, 100m: 01:04,15 (00:34,38), 150m: 01:46,13 (00:41,98), 200m: 02:17,37 (00:31,24)
4.
RT +0.66 50m: 00:30,18, 100m: 01:07,84 (00:37,66), 150m: 01:49,90 (00:42,06), 200m: 02:23,02 (00:33,12)
5.
RT +0.53 50m: 00:29,40, 100m: 01:07,21 (00:37,81), 150m: 01:53,87 (00:46,66), 200m: 02:29,24 (00:35,37)
6.
VADAS Akos2007 F
RT +0.79 50m: 00:34,76, 100m: 01:19,10 (00:44,34), 150m: 02:10,97 (00:51,87), 200m: 02:46,41 (00:35,44)
7.
UBOVIC Gajan2010 F
50m: 00:44,18, 100m: 01:32,84 (00:48,66), 150m: 02:28,95 (00:56,11), 200m: 03:11,37 (00:42,42)
8.
RT +0.55 50m: 00:52,85, 100m: 01:45,55 (00:52,70), 150m: 02:43,25 (00:57,70), 200m: 03:23,14 (00:39,89)
9.
RACZ Marton2010 F
50m: 00:47,74, 100m: 01:42,43 (00:54,69), 150m: 02:43,57 (01:01,14), 200m: 03:32,24 (00:48,67)
10.
50m: 00:53,62, 100m: 01:53,69 (01:00,07), 150m: 02:54,62 (01:00,93), 200m: 03:48,44 (00:53,82)
11.
50m: 00:54,81, 100m: 01:53,18 (00:58,37), 150m: 02:58,61 (01:05,43), 200m: 03:49,65 (00:51,04)
12.
MAMELA Hamza2012 F
50m: 01:01,39, 100m: 02:03,62 (01:02,23), 150m: 03:26,35 (01:22,73), 200m: 04:19,76 (00:53,41)