Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 (29.05.-20.06.2021) - BSFZ Südstadt

Ön itt van: Rendezvények > Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 37 - 400m Freistil Herren (Mért)
Allgemeine Klasse und jünger
1.
RT +0.68 50m: 00:28,82, 100m: 01:01,05 (00:32,23), 150m: 01:34,04 (00:32,99), 200m: 02:07,57 (00:33,53)
250m: 02:40,96 (00:33,39), 300m: 03:14,51 (00:33,55), 350m: 03:47,88 (00:33,37), 400m: 04:20,35 (00:32,47)
2.
RT +0.70 50m: 00:28,46, 100m: 01:00,61 (00:32,15), 150m: 01:34,21 (00:33,60), 200m: 02:08,41 (00:34,20)
250m: 02:43,40 (00:34,99), 300m: 03:18,30 (00:34,90), 350m: 03:55,84 (00:37,54), 400m: 04:28,45 (00:32,61)
3.
JäGER Robin2002 F
RT +0.67 50m: 00:29,91, 100m: 01:03,48 (00:33,57), 150m: 01:38,52 (00:35,04), 200m: 02:13,24 (00:34,72)
250m: 02:48,47 (00:35,23), 300m: 03:23,31 (00:34,84), 350m: 03:58,67 (00:35,36), 400m: 04:32,99 (00:34,32)
4.
JäGER Nico1999 F
RT +0.70 50m: 00:31,77, 100m: 01:07,20 (00:35,43), 150m: 01:42,88 (00:35,68), 200m: 02:18,88 (00:36,00)
250m: 02:55,23 (00:36,35), 300m: 03:31,57 (00:36,34), 350m: 04:08,39 (00:36,82), 400m: 04:43,95 (00:35,56)
5.
RT +0.67 50m: 00:32,60, 100m: 01:08,76 (00:36,16), 150m: 01:45,71 (00:36,95), 200m: 02:23,22 (00:37,51)
250m: 03:00,53 (00:37,31), 300m: 03:38,64 (00:38,11), 350m: 04:16,28 (00:37,64), 400m: 04:52,73 (00:36,45)
6.
RT +0.62 50m: 00:33,18, 100m: 01:10,60 (00:37,42), 150m: 01:48,02 (00:37,42), 200m: 02:26,10 (00:38,08)
250m: 03:03,41 (00:37,31), 300m: 03:41,45 (00:38,04), 350m: 04:18,71 (00:37,26), 400m: 04:55,14 (00:36,43)
7.
RT +0.85 50m: 00:34,32, 100m: 01:12,62 (00:38,30), 150m: 01:50,87 (00:38,25), 200m: 02:30,02 (00:39,15)
250m: 03:08,66 (00:38,64), 300m: 03:47,51 (00:38,85), 350m: 04:25,50 (00:37,99), 400m: 05:03,16 (00:37,66)
8.
WIDDER Paul2007 F
RT +0.80 50m: 00:32,64, 100m: 01:11,80 (00:39,16), 150m: 01:51,81 (00:40,01), 200m: 02:32,86 (00:41,05)
250m: 03:11,53 (00:38,67), 300m: 03:52,44 (00:40,91), 350m: 04:31,34 (00:38,90), 400m: 05:07,63 (00:36,29)
9.
RT +0.83 50m: 00:34,99, 100m: 01:15,92 (00:40,93), 150m: 01:56,87 (00:40,95), 200m: 02:38,16 (00:41,29)
250m: 03:19,99 (00:41,83), 300m: 04:01,62 (00:41,63), 350m: 04:41,93 (00:40,31), 400m: 05:20,31 (00:38,38)
10.
RT +0.58 50m: 00:36,11, 100m: 01:18,32 (00:42,21), 150m: 02:00,81 (00:42,49), 200m: 02:44,04 (00:43,23)
250m: 03:26,52 (00:42,48), 300m: 04:09,73 (00:43,21), 350m: 04:50,93 (00:41,20), 400m: 05:32,62 (00:41,69)
11.
RT +0.73 50m: 00:36,73, 100m: 01:17,90 (00:41,17), 150m: 01:59,04 (00:41,14), 200m: 02:42,70 (00:43,66)
250m: 03:26,55 (00:43,85), 300m: 04:11,69 (00:45,14), 350m: 04:57,50 (00:45,81), 400m: 05:40,45 (00:42,95)
12.
RT +0.75 50m: 00:41,37, 100m: 01:27,94 (00:46,57), 150m: 02:13,32 (00:45,38), 200m: 03:00,88 (00:47,56)
250m: 03:47,93 (00:47,05), 300m: 04:34,49 (00:46,56), 350m: 05:19,31 (00:44,82), 400m: 05:58,92 (00:39,61)
13.
50m: 00:41,02, 100m: 01:27,73 (00:46,71), 150m: 02:13,45 (00:45,72), 200m: 03:00,00 (00:46,55)
250m: 03:47,28 (00:47,28), 300m: 04:33,82 (00:46,54), 350m: 05:17,94 (00:44,12), 400m: 06:00,72 (00:42,78)
14.
RT +0.58 50m: 00:40,93, 100m: 01:27,21 (00:46,28), 150m: 02:14,16 (00:46,95), 200m: 03:00,15 (00:45,99)
250m: 03:47,06 (00:46,91), 300m: 04:33,94 (00:46,88), 350m: 05:19,30 (00:45,36), 400m: 06:01,92 (00:42,62)
15.
RT +0.53 50m: 00:39,19, 100m: 01:23,65 (00:44,46), 150m: 02:10,62 (00:46,97), 200m: 02:59,33 (00:48,71)
250m: 03:47,92 (00:48,59), 300m: 04:35,94 (00:48,02), 350m: 05:24,11 (00:48,17), 400m: 06:07,35 (00:43,24)
16.
50m: 00:42,04, 100m: 01:29,96 (00:47,92), 150m: 02:21,13 (00:51,17), 200m: 03:12,07 (00:50,94)
250m: 05:43,13 (02:31,06), 300m: 04:53,47, 350m: 05:43,13 (00:49,66), 400m: 06:27,35 (00:44,22)
17.
50m: 00:44,48, 100m: 01:37,13 (00:52,65), 150m: 02:27,11 (00:49,98), 200m: 03:17,31 (00:50,20)
250m: 04:07,75 (00:50,44), 300m: 04:59,08 (00:51,33), 350m: 05:46,01 (00:46,93), 400m: 06:32,43 (00:46,42)
18.
LORENZ Frank2009 F
50m: 00:44,50, 100m: 01:34,92 (00:50,42), 150m: 02:27,14 (00:52,22), 200m: 03:21,18 (00:54,04)
250m: 04:14,97 (00:53,79), 300m: 05:09,24 (00:54,27), 350m: 06:02,48 (00:53,24), 400m: 06:54,22 (00:51,74)
19.
THURY Tim2010 F
50m: 00:52,07, 100m: 01:51,46 (00:59,39), 150m: 02:52,63 (01:01,17), 200m: 03:52,33 (00:59,70)
250m: 04:53,12 (01:00,79), 300m: 05:53,23 (01:00,11), 350m: 06:51,41 (00:58,18), 400m: 07:45,66 (00:54,25)
20.
50m: 00:50,04, 100m: 01:50,89 (01:00,85), 150m: 02:53,61 (01:02,72), 200m: 03:53,99 (01:00,38)
250m: 04:54,52 (01:00,53), 300m: 05:55,94 (01:01,42), 350m: 06:52,39 (00:56,45), 400m: 07:50,23 (00:57,84)
21.
WIND Emil2011 F
50m: 00:55,37, 100m: 01:58,28 (01:02,91), 150m: 03:00,25 (01:01,97), 200m: 03:59,77 (00:59,52)
250m: 05:03,98 (01:04,21), 300m: 06:05,05 (01:01,07), 350m: 07:07,65 (01:02,60), 400m: 08:06,47 (00:58,82)
12:17 SW 4.4 Start vor dem Startsignal
Junioren
1.
RT +0.68 50m: 00:28,82, 100m: 01:01,05 (00:32,23), 150m: 01:34,04 (00:32,99), 200m: 02:07,57 (00:33,53)
250m: 02:40,96 (00:33,39), 300m: 03:14,51 (00:33,55), 350m: 03:47,88 (00:33,37), 400m: 04:20,35 (00:32,47)
2.
JäGER Robin2002 F
RT +0.67 50m: 00:29,91, 100m: 01:03,48 (00:33,57), 150m: 01:38,52 (00:35,04), 200m: 02:13,24 (00:34,72)
250m: 02:48,47 (00:35,23), 300m: 03:23,31 (00:34,84), 350m: 03:58,67 (00:35,36), 400m: 04:32,99 (00:34,32)
Jugend 3+4
1.
RT +0.70 50m: 00:28,46, 100m: 01:00,61 (00:32,15), 150m: 01:34,21 (00:33,60), 200m: 02:08,41 (00:34,20)
250m: 02:43,40 (00:34,99), 300m: 03:18,30 (00:34,90), 350m: 03:55,84 (00:37,54), 400m: 04:28,45 (00:32,61)
2.
RT +0.67 50m: 00:32,60, 100m: 01:08,76 (00:36,16), 150m: 01:45,71 (00:36,95), 200m: 02:23,22 (00:37,51)
250m: 03:00,53 (00:37,31), 300m: 03:38,64 (00:38,11), 350m: 04:16,28 (00:37,64), 400m: 04:52,73 (00:36,45)
Jugend 1+2
1.
RT +0.62 50m: 00:33,18, 100m: 01:10,60 (00:37,42), 150m: 01:48,02 (00:37,42), 200m: 02:26,10 (00:38,08)
250m: 03:03,41 (00:37,31), 300m: 03:41,45 (00:38,04), 350m: 04:18,71 (00:37,26), 400m: 04:55,14 (00:36,43)
2.
RT +0.85 50m: 00:34,32, 100m: 01:12,62 (00:38,30), 150m: 01:50,87 (00:38,25), 200m: 02:30,02 (00:39,15)
250m: 03:08,66 (00:38,64), 300m: 03:47,51 (00:38,85), 350m: 04:25,50 (00:37,99), 400m: 05:03,16 (00:37,66)
3.
WIDDER Paul2007 F
RT +0.80 50m: 00:32,64, 100m: 01:11,80 (00:39,16), 150m: 01:51,81 (00:40,01), 200m: 02:32,86 (00:41,05)
250m: 03:11,53 (00:38,67), 300m: 03:52,44 (00:40,91), 350m: 04:31,34 (00:38,90), 400m: 05:07,63 (00:36,29)
4.
RT +0.83 50m: 00:34,99, 100m: 01:15,92 (00:40,93), 150m: 01:56,87 (00:40,95), 200m: 02:38,16 (00:41,29)
250m: 03:19,99 (00:41,83), 300m: 04:01,62 (00:41,63), 350m: 04:41,93 (00:40,31), 400m: 05:20,31 (00:38,38)
5.
RT +0.73 50m: 00:36,73, 100m: 01:17,90 (00:41,17), 150m: 01:59,04 (00:41,14), 200m: 02:42,70 (00:43,66)
250m: 03:26,55 (00:43,85), 300m: 04:11,69 (00:45,14), 350m: 04:57,50 (00:45,81), 400m: 05:40,45 (00:42,95)
6.
RT +0.53 50m: 00:39,19, 100m: 01:23,65 (00:44,46), 150m: 02:10,62 (00:46,97), 200m: 02:59,33 (00:48,71)
250m: 03:47,92 (00:48,59), 300m: 04:35,94 (00:48,02), 350m: 05:24,11 (00:48,17), 400m: 06:07,35 (00:43,24)
12:17 SW 4.4 Start vor dem Startsignal
Schüler 3+4
1.
RT +0.58 50m: 00:36,11, 100m: 01:18,32 (00:42,21), 150m: 02:00,81 (00:42,49), 200m: 02:44,04 (00:43,23)
250m: 03:26,52 (00:42,48), 300m: 04:09,73 (00:43,21), 350m: 04:50,93 (00:41,20), 400m: 05:32,62 (00:41,69)
2.
RT +0.75 50m: 00:41,37, 100m: 01:27,94 (00:46,57), 150m: 02:13,32 (00:45,38), 200m: 03:00,88 (00:47,56)
250m: 03:47,93 (00:47,05), 300m: 04:34,49 (00:46,56), 350m: 05:19,31 (00:44,82), 400m: 05:58,92 (00:39,61)
3.
50m: 00:41,02, 100m: 01:27,73 (00:46,71), 150m: 02:13,45 (00:45,72), 200m: 03:00,00 (00:46,55)
250m: 03:47,28 (00:47,28), 300m: 04:33,82 (00:46,54), 350m: 05:17,94 (00:44,12), 400m: 06:00,72 (00:42,78)
4.
RT +0.58 50m: 00:40,93, 100m: 01:27,21 (00:46,28), 150m: 02:14,16 (00:46,95), 200m: 03:00,15 (00:45,99)
250m: 03:47,06 (00:46,91), 300m: 04:33,94 (00:46,88), 350m: 05:19,30 (00:45,36), 400m: 06:01,92 (00:42,62)
5.
LORENZ Frank2009 F
50m: 00:44,50, 100m: 01:34,92 (00:50,42), 150m: 02:27,14 (00:52,22), 200m: 03:21,18 (00:54,04)
250m: 04:14,97 (00:53,79), 300m: 05:09,24 (00:54,27), 350m: 06:02,48 (00:53,24), 400m: 06:54,22 (00:51,74)
6.
THURY Tim2010 F
50m: 00:52,07, 100m: 01:51,46 (00:59,39), 150m: 02:52,63 (01:01,17), 200m: 03:52,33 (00:59,70)
250m: 04:53,12 (01:00,79), 300m: 05:53,23 (01:00,11), 350m: 06:51,41 (00:58,18), 400m: 07:45,66 (00:54,25)
Gäste
1.
RT +0.74 50m: 00:31,60, 100m: 01:06,73 (00:35,13), 150m: 01:42,35 (00:35,62), 200m: 02:17,80 (00:35,45)
250m: 02:53,19 (00:35,39), 300m: 03:29,04 (00:35,85), 350m: 04:03,93 (00:34,89), 400m: 04:38,19 (00:34,26)
2.
RT +0.82 50m: 00:34,98, 100m: 01:14,54 (00:39,56), 150m: 01:54,58 (00:40,04), 200m: 02:33,51 (00:38,93)
250m: 03:12,63 (00:39,12), 300m: 03:52,72 (00:40,09), 350m: 04:32,14 (00:39,42), 400m: 05:10,59 (00:38,45)
3.
RT +0.86 50m: 00:35,61, 100m: 01:16,36 (00:40,75), 150m: 01:57,30 (00:40,94), 200m: 02:38,93 (00:41,63)
250m: 03:20,05 (00:41,12), 300m: 04:01,11 (00:41,06), 350m: 04:41,70 (00:40,59), 400m: 05:20,81 (00:39,11)
4.
50m: 00:37,27, 100m: 01:18,78 (00:41,51), 150m: 02:02,53 (00:43,75), 200m: 02:46,99 (00:44,46)
250m: 03:30,94 (00:43,95), 300m: 04:16,86 (00:45,92), 350m: 05:00,78 (00:43,92), 400m: 05:42,80 (00:42,02)
5.
RT +0.86 50m: 00:41,79, 100m: 01:27,74 (00:45,95), 150m: 02:15,26 (00:47,52), 200m: 03:03,48 (00:48,22)
250m: 03:52,33 (00:48,85), 300m: 04:41,15 (00:48,82), 350m: 05:30,30 (00:49,15), 400m: 06:17,87 (00:47,57)
Abgemeldet.