Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 (29.05.-20.06.2021) - BSFZ Südstadt

Ön itt van: Rendezvények > Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 43 - 200m Rücken Damen (Mért)
Allgemeine Klasse und jünger
1.
RT +0.63 50m: 00:33,00, 100m: 01:08,62 (00:35,62), 150m: 01:43,67 (00:35,05), 200m: 02:16,58 (00:32,91)
2.
RT +0.67 50m: 00:38,01, 100m: 01:19,79 (00:41,78), 150m: 02:02,28 (00:42,49), 200m: 02:41,22 (00:38,94)
3.
DIEWALD Joy2004 N
RT +0.74 50m: 00:38,30, 100m: 01:20,90 (00:42,60), 150m: 02:05,61 (00:44,71), 200m: 02:48,81 (00:43,20)
4.
RT +0.80 50m: 00:42,50, 100m: 01:26,42 (00:43,92), 150m: 02:10,75 (00:44,33), 200m: 02:53,05 (00:42,30)
5.
MAD Valerie2006 N
RT +0.80 50m: 00:41,11, 100m: 01:27,43 (00:46,32), 150m: 02:14,20 (00:46,77), 200m: 02:56,82 (00:42,62)
6.
RT +0.68 50m: 00:41,29, 100m: 01:25,53 (00:44,24), 150m: 02:11,59 (00:46,06), 200m: 02:57,86 (00:46,27)
7.
RT +0.76 50m: 00:44,07, 100m: 01:31,62 (00:47,55), 150m: 02:20,45 (00:48,83), 200m: 03:07,94 (00:47,49)
8.
RT +0.61 50m: 00:43,62, 100m: 01:34,22 (00:50,60), 150m: 02:27,42 (00:53,20), 200m: 03:17,50 (00:50,08)
9.
MARKL Elena2012 N
RT +0.73 50m: 00:51,41, 100m: 01:46,27 (00:54,86), 150m: 02:40,15 (00:53,88), 200m: 03:31,85 (00:51,70)
10.
RT +0.70 50m: 00:52,86, 100m: 01:48,33 (00:55,47), 150m: 02:42,98 (00:54,65), 200m: 03:35,62 (00:52,64)
11.
MAD Bianca2011 N
RT +0.66 50m: 00:53,70, 100m: 01:51,46 (00:57,76), 150m: 02:47,94 (00:56,48), 200m: 03:43,77 (00:55,83)
12.
RT +0.86 50m: 01:06,36, 100m: 02:26,19 (01:19,83), 150m: 03:43,87 (01:17,68), 200m: 04:58,38 (01:14,51)
Gäste
1.
RT +0.78 50m: 00:34,88, 100m: 01:12,06 (00:37,18), 150m: 01:50,47 (00:38,41), 200m: 02:28,63 (00:38,16)
2.
RT +0.77 50m: 00:37,16, 100m: 01:18,45 (00:41,29), 150m: 02:00,42 (00:41,97), 200m: 02:41,30 (00:40,88)
3.
RT +0.74 50m: 00:39,70, 100m: 01:24,25 (00:44,55), 150m: 02:09,71 (00:45,46), 200m: 02:52,94 (00:43,23)
4.
RT +0.77 50m: 00:41,16, 100m: 01:25,54 (00:44,38), 150m: 02:12,78 (00:47,24), 200m: 02:55,75 (00:42,97)
5.
TERZIC Sara2010 N
RT +0.71 50m: 00:47,30, 100m: 01:38,76 (00:51,46), 150m: 02:32,35 (00:53,59), 200m: 03:20,68 (00:48,33)
Abgemeldet.
VELEVA Sara2007 N
Abgemeldet.
Abgemeldet.
Abgemeldet.