Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 (29.05.-20.06.2021) - BSFZ Südstadt

Ön itt van: Rendezvények > Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 47 - 100m Freistil Damen (Mért)
Allgemeine Klasse und jünger
1.
RT +0.73 50m: 00:28,96, 100m: 01:00,23 (00:31,27)
2.
MARKL Anika2007 N
RT +0.74 50m: 00:31,11, 100m: 01:04,40 (00:33,29)
3.
DIEWALD Joy2004 N
RT +0.82 50m: 00:31,56, 100m: 01:05,51 (00:33,95)
4.
RT +0.68 50m: 00:32,51, 100m: 01:07,20 (00:34,69)
5.
RT +0.69 50m: 00:32,26, 100m: 01:08,02 (00:35,76)
6.
RT +0.64 50m: 00:32,65, 100m: 01:08,22 (00:35,57)
7.
RT +0.84 50m: 00:33,49, 100m: 01:08,46 (00:34,97)
8.
FARESE Livia2005 N
RT +0.82 50m: 00:33,33, 100m: 01:09,00 (00:35,67)
9.
MAD Valerie2006 N
RT +01.07 50m: 00:34,45, 100m: 01:12,74 (00:38,29)
10.
RT +0.79 50m: 00:35,62, 100m: 01:12,98 (00:37,36)
11.
RT +0.62 50m: 00:35,62, 100m: 01:13,07 (00:37,45)
12.
50m: 00:35,52, 100m: 01:14,00 (00:38,48)
13.
50m: 00:35,73, 100m: 01:14,43 (00:38,70)
14.
RT +0.70 50m: 00:36,67, 100m: 01:17,82 (00:41,15)
15.
50m: 00:38,18, 100m: 01:18,03 (00:39,85)
16.
RT +0.61 50m: 00:36,50, 100m: 01:19,65 (00:43,15)
17.
WIDDER Greta2010 N
50m: 00:39,38, 100m: 01:20,56 (00:41,18)
18.
50m: 00:38,70, 100m: 01:22,23 (00:43,53)
19.
RT +0.80 50m: 00:39,36, 100m: 01:23,24 (00:43,88)
20.
50m: 00:40,85, 100m: 01:25,66 (00:44,81)
21.
50m: 00:41,29, 100m: 01:26,29 (00:45,00)
22.
50m: 00:41,55, 100m: 01:27,18 (00:45,63)
23.
BOHRER Julia2009 N
50m: 00:42,92, 100m: 01:31,23 (00:48,31)
24.
50m: 00:42,18, 100m: 01:32,01 (00:49,83)
25.
50m: 00:45,62, 100m: 01:37,82 (00:52,20)
Junioren
1.
DIEWALD Joy2004 N
RT +0.82 50m: 00:31,56, 100m: 01:05,51 (00:33,95)
2.
RT +0.68 50m: 00:32,51, 100m: 01:07,20 (00:34,69)
3.
FARESE Livia2005 N
RT +0.82 50m: 00:33,33, 100m: 01:09,00 (00:35,67)
Jugend 3
1.
RT +0.69 50m: 00:32,26, 100m: 01:08,02 (00:35,76)
2.
MAD Valerie2006 N
RT +01.07 50m: 00:34,45, 100m: 01:12,74 (00:38,29)
3.
RT +0.70 50m: 00:36,67, 100m: 01:17,82 (00:41,15)
Jugend 1+2
1.
MARKL Anika2007 N
RT +0.74 50m: 00:31,11, 100m: 01:04,40 (00:33,29)
2.
RT +0.64 50m: 00:32,65, 100m: 01:08,22 (00:35,57)
3.
RT +0.84 50m: 00:33,49, 100m: 01:08,46 (00:34,97)
4.
RT +0.79 50m: 00:35,62, 100m: 01:12,98 (00:37,36)
Schüler 3+4
1.
RT +0.62 50m: 00:35,62, 100m: 01:13,07 (00:37,45)
2.
50m: 00:35,52, 100m: 01:14,00 (00:38,48)
3.
50m: 00:35,73, 100m: 01:14,43 (00:38,70)
4.
50m: 00:38,18, 100m: 01:18,03 (00:39,85)
5.
RT +0.61 50m: 00:36,50, 100m: 01:19,65 (00:43,15)
6.
WIDDER Greta2010 N
50m: 00:39,38, 100m: 01:20,56 (00:41,18)
7.
50m: 00:38,70, 100m: 01:22,23 (00:43,53)
8.
RT +0.80 50m: 00:39,36, 100m: 01:23,24 (00:43,88)
9.
50m: 00:40,85, 100m: 01:25,66 (00:44,81)
10.
50m: 00:41,29, 100m: 01:26,29 (00:45,00)
11.
50m: 00:41,55, 100m: 01:27,18 (00:45,63)
12.
BOHRER Julia2009 N
50m: 00:42,92, 100m: 01:31,23 (00:48,31)
13.
50m: 00:42,18, 100m: 01:32,01 (00:49,83)
14.
50m: 00:45,62, 100m: 01:37,82 (00:52,20)
Gäste
1.
RT +0.97 50m: 00:30,93, 100m: 01:03,28 (00:32,35)
2.
RT +0.70 50m: 00:30,78, 100m: 01:03,67 (00:32,89)
3.
RT +0.71 50m: 00:30,73, 100m: 01:04,84 (00:34,11)
4.
RT +0.74 50m: 00:32,45, 100m: 01:06,93 (00:34,48)
5.
RT +0.71 50m: 00:33,15, 100m: 01:07,92 (00:34,77)
6.
KAINZ Leona2008 N
RT +0.66 50m: 00:33,52, 100m: 01:10,49 (00:36,97)
7.
BAKO Noemi2007 N
RT +0.82 50m: 00:33,96, 100m: 01:11,69 (00:37,73)
8.
RT +0.55 50m: 00:34,88, 100m: 01:12,90 (00:38,02)
9.
50m: 00:35,12, 100m: 01:14,18 (00:39,06)
10.
NITTI Elena2008 N
RT +0.74 50m: 00:35,60, 100m: 01:14,70 (00:39,10)
11.
BAKO Sara2010 N
RT +0.86 50m: 00:36,26, 100m: 01:15,01 (00:38,75)
12.
50m: 00:36,57, 100m: 01:15,75 (00:39,18)
13.
RT +0.56 50m: 00:35,95, 100m: 01:15,77 (00:39,82)
14.
TERZIC Sara2010 N
50m: 00:40,57, 100m: 01:22,79 (00:42,22)
15.
RT +0.69 50m: 00:39,03, 100m: 01:24,83 (00:45,80)
16.
BAKO Hanna2011 N
50m: 00:44,69, 100m: 01:35,02 (00:50,33)
Abgemeldet.
Abgemeldet.
Abgemeldet.
Abgemeldet.
15:34 SW 4.4 Start vor dem Startsignal