Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 (29.05.-20.06.2021) - BSFZ Südstadt

Ön itt van: Rendezvények > Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 48 - 100m Freistil Herren (Mért)
Allgemeine Klasse und jünger
1.
RT +0.69 50m: 00:27,54, 100m: 00:57,10 (00:29,56)
2.
RT +0.67 50m: 00:27,93, 100m: 00:58,40 (00:30,47)
3.
JäGER Robin2002 F
RT +0.71 50m: 00:28,42, 100m: 00:59,38 (00:30,96)
4.
JäGER Nico1999 F
RT +0.65 50m: 00:29,96, 100m: 01:02,73 (00:32,77)
5.
RT +0.77 50m: 00:30,03, 100m: 01:03,28 (00:33,25)
6.
RT +0.72 50m: 00:31,48, 100m: 01:05,00 (00:33,52)
7.
RT +0.67 50m: 00:31,25, 100m: 01:05,65 (00:34,40)
8.
WIDDER Paul2007 F
RT +0.81 50m: 00:31,91, 100m: 01:06,16 (00:34,25)
9.
RT +0.97 50m: 00:33,51, 100m: 01:09,50 (00:35,99)
10.
RT +0.76 50m: 00:34,15, 100m: 01:12,17 (00:38,02)
11.
RT +0.55 50m: 00:35,02, 100m: 01:13,18 (00:38,16)
12.
50m: 00:34,38, 100m: 01:13,55 (00:39,17)
13.
RT +0.73 50m: 00:35,51, 100m: 01:15,01 (00:39,50)
14.
RT +0.69 50m: 00:35,98, 100m: 01:15,40 (00:39,42)
15.
RT +0.66 50m: 00:37,08, 100m: 01:18,44 (00:41,36)
16.
RT +0.88 50m: 00:34,45, 100m: 01:19,49 (00:45,04)
17.
RT +0.59 50m: 00:38,12, 100m: 01:20,27 (00:42,15)
18.
RT +0.66 50m: 00:37,70, 100m: 01:25,05 (00:47,35)
19.
LORENZ Frank2009 F
50m: 00:43,59, 100m: 01:31,83 (00:48,24)
20.
RT +0.85 50m: 00:45,73, 100m: 01:42,13 (00:56,40)
21.
THURY Tim2010 F
50m: 00:51,65, 100m: 01:48,40 (00:56,75)
Junioren
1.
RT +0.69 50m: 00:27,54, 100m: 00:57,10 (00:29,56)
2.
JäGER Robin2002 F
RT +0.71 50m: 00:28,42, 100m: 00:59,38 (00:30,96)
Jugend 3+4
1.
RT +0.67 50m: 00:27,93, 100m: 00:58,40 (00:30,47)
2.
RT +0.72 50m: 00:31,48, 100m: 01:05,00 (00:33,52)
Jugend 1+2
1.
RT +0.67 50m: 00:31,25, 100m: 01:05,65 (00:34,40)
2.
WIDDER Paul2007 F
RT +0.81 50m: 00:31,91, 100m: 01:06,16 (00:34,25)
3.
RT +0.97 50m: 00:33,51, 100m: 01:09,50 (00:35,99)
4.
RT +0.76 50m: 00:34,15, 100m: 01:12,17 (00:38,02)
5.
RT +0.55 50m: 00:35,02, 100m: 01:13,18 (00:38,16)
6.
RT +0.73 50m: 00:35,51, 100m: 01:15,01 (00:39,50)
7.
RT +0.66 50m: 00:37,70, 100m: 01:25,05 (00:47,35)
Schüler 3+4
1.
50m: 00:34,38, 100m: 01:13,55 (00:39,17)
2.
RT +0.69 50m: 00:35,98, 100m: 01:15,40 (00:39,42)
3.
RT +0.66 50m: 00:37,08, 100m: 01:18,44 (00:41,36)
4.
RT +0.59 50m: 00:38,12, 100m: 01:20,27 (00:42,15)
5.
LORENZ Frank2009 F
50m: 00:43,59, 100m: 01:31,83 (00:48,24)
6.
RT +0.85 50m: 00:45,73, 100m: 01:42,13 (00:56,40)
7.
THURY Tim2010 F
50m: 00:51,65, 100m: 01:48,40 (00:56,75)
Gäste
1.
RT +0.75 50m: 00:26,86, 100m: 00:55,33 (00:28,47)
2.
RT +0.64 50m: 00:27,07, 100m: 00:55,62 (00:28,55)
3.
RT +0.66 50m: 00:28,91, 100m: 00:59,61 (00:30,70)
4.
RT +0.58 50m: 00:31,56, 100m: 01:06,51 (00:34,95)
5.
RT +0.86 50m: 00:34,61, 100m: 01:12,04 (00:37,43)
6.
RT +0.85 50m: 00:35,95, 100m: 01:15,03 (00:39,08)
7.
RT +0.70 50m: 00:38,05, 100m: 01:18,56 (00:40,51)
Abgemeldet.