Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 (29.05.-20.06.2021) - BSFZ Südstadt

Ön itt van: Rendezvények > Burgenländische Landesmeisterschaft 2021 > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 55 - 800m Freistil Herren (Mért)
Allgemeine Klasse
1.
RT +0.67 50m: 00:30,23, 100m: 01:03,06 (00:32,83), 150m: 01:36,22 (00:33,16), 200m: 02:09,89 (00:33,67)
250m: 02:44,10 (00:34,21), 300m: 03:18,12 (00:34,02), 350m: 03:53,29 (00:35,17), 400m: 04:27,51 (00:34,22)
450m: 05:02,04 (00:34,53), 500m: 05:36,18 (00:34,14), 550m: 06:10,37 (00:34,19), 600m: 06:44,88 (00:34,51)
650m: 07:19,22 (00:34,34), 700m: 07:53,74 (00:34,52), 750m: 08:27,98 (00:34,24), 800m: 09:00,80 (00:32,82)
2.
RT +0.74 50m: 00:30,52, 100m: 01:03,99 (00:33,47), 150m: 01:38,18 (00:34,19), 200m: 02:13,16 (00:34,98)
250m: 02:48,47 (00:35,31), 300m: 03:23,55 (00:35,08), 350m: 03:58,69 (00:35,14), 400m: 04:33,82 (00:35,13)
450m: 05:09,27 (00:35,45), 500m: 05:44,78 (00:35,51), 550m: 06:20,10 (00:35,32), 600m: 06:55,56 (00:35,46)
650m: 07:30,89 (00:35,33), 700m: 08:06,47 (00:35,58), 750m: 08:41,97 (00:35,50), 800m: 09:15,14 (00:33,17)
3.
JäGER Robin2002 F
RT +0.67 50m: 00:31,42, 100m: 01:07,34 (00:35,92), 150m: 01:41,22 (00:33,88), 200m: 02:18,92 (00:37,70)
250m: 02:54,37 (00:35,45), 300m: 03:30,72 (00:36,35), 350m: 04:06,70 (00:35,98), 400m: 04:43,41 (00:36,71)
450m: 05:19,06 (00:35,65), 500m: 05:55,14 (00:36,08), 550m: 06:30,93 (00:35,79), 600m: 07:07,63 (00:36,70)
650m: 07:43,89 (00:36,26), 700m: 08:20,24 (00:36,35), 750m: 08:56,05 (00:35,81), 800m: 09:31,42 (00:35,37)
4.
JäGER Nico1999 F
RT +0.76 50m: 00:32,98, 100m: 01:09,95 (00:36,97), 150m: 01:46,60 (00:36,65), 200m: 02:23,60 (00:37,00)
250m: 03:00,83 (00:37,23), 300m: 03:38,85 (00:38,02), 350m: 04:16,37 (00:37,52), 400m: 04:54,36 (00:37,99)
450m: 05:32,41 (00:38,05), 500m: 06:10,40 (00:37,99), 550m: 06:47,43 (00:37,03), 600m: 07:24,81 (00:37,38)
650m: 08:01,84 (00:37,03), 700m: 08:38,63 (00:36,79), 750m: 09:14,87 (00:36,24), 800m: 09:50,99 (00:36,12)
5.
RT +0.58 50m: 00:33,86, 100m: 01:12,48 (00:38,62), 150m: 01:52,18 (00:39,70), 200m: 02:32,03 (00:39,85)
250m: 03:11,62 (00:39,59), 300m: 03:51,49 (00:39,87), 350m: 04:31,49 (00:40,00), 400m: 05:10,94 (00:39,45)
450m: 05:50,17 (00:39,23), 500m: 06:29,84 (00:39,67), 550m: 07:08,81 (00:38,97), 600m: 07:47,96 (00:39,15)
650m: 08:26,63 (00:38,67), 700m: 09:05,67 (00:39,04), 750m: 09:44,92 (00:39,25), 800m: 10:24,07 (00:39,15)
6.
RT +0.64 50m: 00:37,23, 100m: 01:19,46 (00:42,23), 150m: 02:01,72 (00:42,26), 200m: 02:45,04 (00:43,32)
250m: 03:29,29 (00:44,25), 300m: 04:14,22 (00:44,93), 350m: 04:58,95 (00:44,73), 400m: 05:44,29 (00:45,34)
450m: 06:29,25 (00:44,96), 500m: 07:14,29 (00:45,04), 550m: 07:59,40 (00:45,11), 600m: 08:44,77 (00:45,37)
650m: 09:29,04 (00:44,27), 700m: 10:13,50 (00:44,46), 750m: 10:57,13 (00:43,63), 800m: 11:38,39 (00:41,26)
7.
100m: 01:20,56, 200m: 02:50,03 (01:29,47), 300m: 04:19,42 (01:29,39), 400m: 05:49,68 (01:30,26)
500m: 07:19,62 (01:29,94), 600m: 08:49,05 (01:29,43), 700m: 10:16,77 (01:27,72), 800m: 11:39,38 (01:22,61)
8.
RT +0.81 100m: 01:23,99, 200m: 02:53,16 (01:29,17), 300m: 04:23,51 (01:30,35), 400m: 05:54,63 (01:31,12)
500m: 07:25,15 (01:30,52), 600m: 08:57,91 (01:32,76), 700m: 10:28,71 (01:30,80), 800m: 11:58,50 (01:29,79)
9.
100m: 01:24,01, 200m: 03:00,87 (01:36,86), 300m: 04:39,92 (01:39,05), 400m: 06:17,19 (01:37,27)
500m: 07:55,02 (01:37,83), 600m: 09:33,65 (01:38,63), 700m: 11:12,35 (01:38,70), 800m: 12:47,40 (01:35,05)
10.
100m: 01:32,87, 200m: 03:16,19 (01:43,32), 300m: 04:58,60 (01:42,41), 400m: 06:42,58 (01:43,98)
500m: 08:27,25 (01:44,67), 600m: 10:10,56 (01:43,31), 700m: 11:56,44 (01:45,88), 800m: 13:38,32 (01:41,88)
Gäste
1.
RT +0.60 100m: 01:13,47, 200m: 02:34,35 (01:20,88), 300m: 03:55,72 (01:21,37), 400m: 05:15,67 (01:19,95)
500m: 06:35,95 (01:20,28), 600m: 07:56,24 (01:20,29), 700m: 09:15,84 (01:19,60), 800m: 10:32,22 (01:16,38)
2.
RT +0.82 100m: 01:15,15, 200m: 02:37,98 (01:22,83), 300m: 04:00,77 (01:22,79), 400m: 05:23,88 (01:23,11)
500m: 06:46,66 (01:22,78), 600m: 08:09,77 (01:23,11), 700m: 09:32,01 (01:22,24), 800m: 10:50,12 (01:18,11)
3.
RT +0.85 100m: 01:14,89, 200m: 02:36,09 (01:21,20), 300m: 03:58,63 (01:22,54), 400m: 05:21,57 (01:22,94)
500m: 06:45,06 (01:23,49), 600m: 08:09,76 (01:24,70), 700m: 09:32,92 (01:23,16), 800m: 10:53,76 (01:20,84)
4.
ÖZALP Deniz2010 F
100m: 01:19,30, 200m: 02:45,06 (01:25,76), 300m: 04:11,84 (01:26,78), 400m: 05:38,58 (01:26,74)
500m: 07:06,00 (01:27,42), 600m: 08:32,15 (01:26,15), 700m: 09:58,42 (01:26,27), 800m: 11:22,08 (01:23,66)