43. Schwimmzonen- und Mastersmeeting (18.-20.06.2021) - Freibad der Stadt Enns

Ön itt van: Rendezvények > 43. Schwimmzonen- und Mastersmeeting > Résztvevö
Résztvevö - Részletek
ESPERNBERGER Paul
Neme Férfi/ak
szül.idő 1999
Egyesület ASV LINZ AUT (Austria)
Indulások
2 - 400m Lagen Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00
4:36.95
6 - 400m Freistil Herren MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
4:00.82
12 - 200m Schmetterling Herren MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:59.39
16 - 100m Rücken Herren MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
59.00
24 - 50m Schmetterling Herren MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
24.91
28 - 200m Freistil Herren MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
1:52.17
34 - 100m Schmetterling Herren MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30
54.33
Eredmények
2 - 400m Lagen Herren MéRT, 1. Szakaszok - Bemelegítés 16:00, Kezdés 17:00 Allgemeine Klasse
1.
50m: 00:27,83, 100m: 00:59,92 (00:32,09), 150m: 01:36,70 (00:36,78), 200m: 02:12,62 (00:35,92)
250m: 02:53,23 (00:40,61), 300m: 03:34,05 (00:40,82), 350m: 04:07,62 (00:33,57), 400m: 04:40,16 (00:32,54)
6 - 400m Freistil Herren MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Allgemeine Klasse
1.
50m: 04:14,77, 400m: 04:14,77 (00:00,00)
12 - 200m Schmetterling Herren MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Allgemeine Klasse
1.
50m: 00:29,71, 100m: 01:03,88 (00:34,17), 150m: 01:35,35 (00:31,47), 200m: 02:07,17 (00:31,82)
16 - 100m Rücken Herren MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Allgemeine Klasse
3.
50m: 00:30,58, 100m: 01:02,09 (00:31,51)
24 - 50m Schmetterling Herren MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Allgemeine Klasse
4.
28 - 200m Freistil Herren MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Allgemeine Klasse
2.
50m: 00:28,56, 100m: 00:59,26 (00:30,70), 150m: 01:28,10 (00:28,84), 200m: 01:57,16 (00:29,06)
34 - 100m Schmetterling Herren MéRT, 2. Szakaszok - Bemelegítés 08:30, Kezdés 09:30 Allgemeine Klasse
1.
50m: 00:27,79, 100m: 00:57,81 (00:30,02)