43. Schwimmzonen- und Mastersmeeting (18.-20.06.2021) - Freibad der Stadt Enns

Ön itt van: Rendezvények > 43. Schwimmzonen- und Mastersmeeting > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 19 - 100m Brust Damen (Mért)
Allgemeine Klasse
1.
50m: 00:35,00, 100m: 01:14,04 (00:39,04)
2.
50m: 00:41,05, 100m: 01:26,90 (00:45,85)
3.
50m: 00:42,40, 100m: 01:30,82 (00:48,42)
Junioren
1.
50m: 00:35,47, 100m: 01:15,99 (00:40,52)
2.
50m: 00:38,28, 100m: 01:22,01 (00:43,73)
3.
50m: 00:39,45, 100m: 01:22,54 (00:43,09)
Abgemeldet.
Jugend
1.
50m: 00:36,83, 100m: 01:17,45 (00:40,62)
2.
PAIER Linda2005 N
50m: 00:37,03, 100m: 01:17,98 (00:40,95)
3.
EDL Lena2006 N
50m: 00:37,17, 100m: 01:19,75 (00:42,58)
4.
50m: 00:39,06, 100m: 01:22,42 (00:43,36)
5.
50m: 00:41,31, 100m: 01:28,44 (00:47,13)
6.
50m: 00:42,56, 100m: 01:29,71 (00:47,15)
7.
FRICK Sarah2006 N
50m: 00:45,33, 100m: 01:34,39 (00:49,06)
8.
50m: 00:42,97, 100m: 01:36,57 (00:53,60)
9.
50m: 00:48,19, 100m: 01:41,85 (00:53,66)
10.
50m: 00:51,32, 100m: 01:47,94 (00:56,62)
11.
50m: 00:50,00, 100m: 01:51,14 (01:01,14)
12.
50m: 00:54,95, 100m: 01:54,21 (00:59,26)
BASSANI Anna2006 N
Abgemeldet.
LEF Annika2006 N
Abgemeldet.
Schüler
1.
PAIER Laura2008 N
50m: 00:37,17, 100m: 01:18,10 (00:40,93)
2.
50m: 00:37,75, 100m: 01:18,96 (00:41,21)
3.
FüRST Elena2007 N
50m: 00:37,33, 100m: 01:20,59 (00:43,26)
4.
HUEMER Ronja2007 N
50m: 00:38,42, 100m: 01:20,62 (00:42,20)
5.
50m: 00:39,84, 100m: 01:24,86 (00:45,02)
6.
50m: 00:40,72, 100m: 01:25,58 (00:44,86)
7.
50m: 00:42,48, 100m: 01:26,58 (00:44,10)
8.
50m: 00:41,53, 100m: 01:27,23 (00:45,70)
9.
PABST Lisa2008 N
50m: 00:41,67, 100m: 01:28,31 (00:46,64)
10.
50m: 00:42,24, 100m: 01:28,39 (00:46,15)
11.
50m: 00:42,66, 100m: 01:30,96 (00:48,30)
12.
50m: 00:43,92, 100m: 01:33,63 (00:49,71)
13.
50m: 00:43,18, 100m: 01:34,79 (00:51,61)
14.
50m: 00:44,41, 100m: 01:35,01 (00:50,60)
15.
50m: 00:45,37, 100m: 01:35,09 (00:49,72)
16.
50m: 00:45,50, 100m: 01:35,75 (00:50,25)
17.
50m: 00:46,24, 100m: 01:38,08 (00:51,84)
18.
50m: 00:46,62, 100m: 01:39,21 (00:52,59)
19.
50m: 00:46,73, 100m: 01:39,98 (00:53,25)
20.
50m: 00:47,93, 100m: 01:40,03 (00:52,10)
21.
50m: 00:48,34, 100m: 01:40,09 (00:51,75)
22.
50m: 00:48,72, 100m: 01:41,26 (00:52,54)
23.
50m: 00:46,80, 100m: 01:41,90 (00:55,10)
24.
JUSIC Alina2008 N
50m: 00:47,27, 100m: 01:43,22 (00:55,95)
25.
50m: 00:49,53, 100m: 01:45,81 (00:56,28)
26.
50m: 00:50,33, 100m: 01:45,82 (00:55,49)
27.
50m: 00:48,96, 100m: 01:46,08 (00:57,12)
28.
50m: 00:51,30, 100m: 01:48,34 (00:57,04)
29.
50m: 00:50,84, 100m: 01:51,12 (01:00,28)
Abgemeldet.
Kinder
1.
50m: 00:46,78, 100m: 01:38,47 (00:51,69)
2.
50m: 00:47,97, 100m: 01:38,88 (00:50,91)
3.
50m: 00:47,26, 100m: 01:40,72 (00:53,46)
4.
50m: 00:47,25, 100m: 01:41,81 (00:54,56)
5.
KLUG Anna2009 N
50m: 00:49,49, 100m: 01:43,22 (00:53,73)
6.
50m: 00:49,43, 100m: 01:46,30 (00:56,87)
7.
50m: 00:50,88, 100m: 01:46,90 (00:56,02)
8.
50m: 00:51,03, 100m: 01:47,62 (00:56,59)
9.
50m: 00:52,54, 100m: 01:51,24 (00:58,70)
10.
COPIC Ivona2009 N
50m: 00:52,96, 100m: 01:52,81 (00:59,85)
11.
50m: 00:53,98, 100m: 01:54,00 (01:00,02)
12.
LAGER Hanna2010 N
50m: 00:54,61, 100m: 01:54,38 (00:59,77)
13.
50m: 00:56,38, 100m: 01:57,46 (01:01,08)
14.
50m: 00:52,55, 100m: 01:57,84 (01:05,29)
15.
50m: 00:55,71, 100m: 02:05,30 (01:09,59)
16.
BILIC Jovana2010 N
50m: 01:06,11, 100m: 02:21,07 (01:14,96)
13:22 SW 4.4 Start vor dem Startsignal
Mini
1.
PAIER Lilli2011 N
50m: 00:41,81, 100m: 01:28,62 (00:46,81)
2.
50m: 00:52,95, 100m: 01:51,74 (00:58,79)
3.
50m: 00:52,68, 100m: 01:53,90 (01:01,22)
4.
50m: 00:56,68, 100m: 01:57,01 (01:00,33)
5.
50m: 00:56,66, 100m: 01:57,95 (01:01,29)
6.
50m: 00:59,81, 100m: 02:03,77 (01:03,96)
7.
50m: 01:03,51, 100m: 02:20,95 (01:17,44)
8.
50m: 01:05,42, 100m: 02:21,19 (01:15,77)
Abgemeldet.