43. Schwimmzonen- und Mastersmeeting (18.-20.06.2021) - Freibad der Stadt Enns

Ön itt van: Rendezvények > 43. Schwimmzonen- und Mastersmeeting > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 20 - 100m Brust Herren (Mért)
Allgemeine Klasse
1.
PAIER Daniel2002 F
50m: 00:32,11, 100m: 01:08,22 (00:36,11)
2.
50m: 00:32,73, 100m: 01:11,15 (00:38,42)
3.
50m: 00:34,99, 100m: 01:13,40 (00:38,41)
4.
50m: 00:35,34, 100m: 01:13,43 (00:38,09)
Junioren
1.
50m: 00:34,73, 100m: 01:13,93 (00:39,20)
2.
50m: 00:35,11, 100m: 01:14,17 (00:39,06)
3.
50m: 00:38,16, 100m: 01:18,95 (00:40,79)
4.
50m: 00:38,09, 100m: 01:21,68 (00:43,59)
5.
50m: 00:39,64, 100m: 01:23,58 (00:43,94)
6.
SUGIC Oliver2004 F
50m: 00:39,85, 100m: 01:25,88 (00:46,03)
7.
50m: 00:41,44, 100m: 01:28,41 (00:46,97)
Jugend
1.
SOWA Julian2006 F
50m: 00:36,68, 100m: 01:17,37 (00:40,69)
2.
50m: 00:36,39, 100m: 01:18,06 (00:41,67)
3.
BAUER Nanda2006 F
50m: 00:38,66, 100m: 01:19,81 (00:41,15)
4.
50m: 00:37,93, 100m: 01:22,75 (00:44,82)
5.
50m: 00:39,70, 100m: 01:23,90 (00:44,20)
6.
50m: 00:47,99, 100m: 01:40,89 (00:52,90)
Schüler
1.
50m: 00:37,82, 100m: 01:20,92 (00:43,10)
2.
KOPF Viktor2007 F
50m: 00:38,82, 100m: 01:23,41 (00:44,59)
3.
50m: 00:39,72, 100m: 01:24,01 (00:44,29)
4.
WAGNER Finn2007 F
50m: 00:40,60, 100m: 01:24,68 (00:44,08)
5.
BORZA Mihai2007 F
50m: 00:40,18, 100m: 01:24,89 (00:44,71)
6.
50m: 00:39,99, 100m: 01:25,92 (00:45,93)
7.
50m: 00:41,30, 100m: 01:27,05 (00:45,75)
8.
50m: 00:40,38, 100m: 01:27,37 (00:46,99)
9.
RUHS Nikos2008 F
50m: 00:41,12, 100m: 01:29,31 (00:48,19)
10.
50m: 00:43,37, 100m: 01:30,08 (00:46,71)
11.
50m: 00:43,35, 100m: 01:30,51 (00:47,16)
12.
50m: 00:44,08, 100m: 01:32,62 (00:48,54)
13.
BAKA Viktor2007 F
50m: 00:45,67, 100m: 01:39,77 (00:54,10)
14.
50m: 00:47,92, 100m: 01:39,79 (00:51,87)
15.
PACHATZ Paul2008 F
50m: 00:50,16, 100m: 01:46,57 (00:56,41)
16.
50m: 00:48,23, 100m: 01:49,21 (01:00,98)
17.
50m: 00:52,74, 100m: 01:50,53 (00:57,79)
18.
50m: 00:53,02, 100m: 01:55,05 (01:02,03)
Kinder
1.
50m: 00:42,79, 100m: 01:30,56 (00:47,77)
2.
50m: 00:47,68, 100m: 01:38,64 (00:50,96)
3.
MOTZ Herbert2010 F
50m: 00:48,02, 100m: 01:38,97 (00:50,95)
4.
50m: 00:47,13, 100m: 01:39,02 (00:51,89)
5.
50m: 00:45,93, 100m: 01:39,39 (00:53,46)
6.
50m: 00:47,97, 100m: 01:40,97 (00:53,00)
7.
SYKORA Jakub2010 F
50m: 00:49,70, 100m: 01:44,48 (00:54,78)
8.
50m: 00:51,20, 100m: 01:48,15 (00:56,95)
9.
50m: 00:52,92, 100m: 01:48,42 (00:55,50)
10.
50m: 00:53,35, 100m: 01:50,68 (00:57,33)
11.
JENCA Adam2009 F
50m: 00:56,90, 100m: 01:57,03 (01:00,13)
12.
50m: 00:57,73, 100m: 01:59,30 (01:01,57)
13.
JUSIC Tarik2010 F
50m: 01:14,23, 100m: 02:38,37 (01:24,14)
Mini
1.
KREPS Finn2011 F
50m: 00:51,38, 100m: 01:45,59 (00:54,21)
2.
50m: 00:56,28, 100m: 01:59,46 (01:03,18)
3.
50m: 01:03,57, 100m: 02:08,36 (01:04,79)
4.
SERDEAN Noah2011 F
50m: 01:04,03, 100m: 02:16,94 (01:12,91)
5.
50m: 01:05,44, 100m: 02:18,03 (01:12,59)