43. Schwimmzonen- und Mastersmeeting (18.-20.06.2021) - Freibad der Stadt Enns

Ön itt van: Rendezvények > 43. Schwimmzonen- und Mastersmeeting > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 28 - 200m Freistil Herren (Mért)
Allgemeine Klasse
1.
50m: 00:27,62, 100m: 00:57,81 (00:30,19), 150m: 01:28,49 (00:30,68), 200m: 01:56,12 (00:27,63)
2.
50m: 00:28,56, 100m: 00:59,26 (00:30,70), 150m: 01:28,10 (00:28,84), 200m: 01:57,16 (00:29,06)
3.
50m: 00:27,33, 100m: 00:57,47 (00:30,14), 150m: 01:28,82 (00:31,35), 200m: 01:59,13 (00:30,31)
4.
50m: 00:29,14, 100m: 01:01,07 (00:31,93), 150m: 01:33,87 (00:32,80), 200m: 02:04,57 (00:30,70)
5.
50m: 00:29,50, 100m: 01:01,26 (00:31,76), 150m: 01:34,52 (00:33,26), 200m: 02:07,53 (00:33,01)
6.
50m: 00:28,44, 100m: 01:01,44 (00:33,00), 150m: 01:34,62 (00:33,18), 200m: 02:07,60 (00:32,98)
7.
50m: 00:29,95, 100m: 01:02,77 (00:32,82), 150m: 01:37,50 (00:34,73), 200m: 02:12,59 (00:35,09)
8.
50m: 00:30,48, 100m: 01:04,50 (00:34,02), 150m: 01:40,81 (00:36,31), 200m: 02:14,15 (00:33,34)
9.
50m: 00:30,50, 100m: 01:05,42 (00:34,92), 150m: 01:41,05 (00:35,63), 200m: 02:17,82 (00:36,77)
Junioren
1.
50m: 00:29,75, 100m: 01:02,16 (00:32,41), 150m: 01:31,46 (00:29,30), 200m: 02:01,92 (00:30,46)
2.
50m: 00:30,24, 100m: 01:04,25 (00:34,01), 150m: 01:36,60 (00:32,35), 200m: 02:10,12 (00:33,52)
3.
50m: 00:29,17, 100m: 01:02,21 (00:33,04), 150m: 01:37,18 (00:34,97), 200m: 02:13,09 (00:35,91)
4.
HOCKL Niklas2003 F
50m: 00:31,18, 100m: 01:05,44 (00:34,26), 150m: 01:40,92 (00:35,48), 200m: 02:14,72 (00:33,80)
Jugend
1.
50m: 00:29,75, 100m: 01:01,80 (00:32,05), 150m: 01:34,71 (00:32,91), 200m: 02:05,18 (00:30,47)
2.
SCHLAUER Din2005 F
50m: 00:27,37, 100m: 00:58,67 (00:31,30), 150m: 01:32,99 (00:34,32), 200m: 02:06,51 (00:33,52)
3.
SOWA Julian2006 F
50m: 00:29,93, 100m: 01:03,75 (00:33,82), 150m: 01:36,27 (00:32,52), 200m: 02:09,56 (00:33,29)
4.
50m: 00:30,60, 100m: 01:04,51 (00:33,91), 150m: 01:38,92 (00:34,41), 200m: 02:13,03 (00:34,11)
5.
LIN Alex2006 F
50m: 00:31,07, 100m: 01:05,32 (00:34,25), 150m: 01:39,69 (00:34,37), 200m: 02:14,09 (00:34,40)
6.
50m: 00:31,04, 100m: 01:05,18 (00:34,14), 150m: 01:40,77 (00:35,59), 200m: 02:14,48 (00:33,71)
7.
FENCL Adam2005 F
50m: 00:30,73, 100m: 01:04,40 (00:33,67), 150m: 01:39,66 (00:35,26), 200m: 02:15,06 (00:35,40)
8.
50m: 00:30,81, 100m: 01:04,87 (00:34,06), 150m: 01:40,60 (00:35,73), 200m: 02:15,18 (00:34,58)
9.
50m: 00:30,82, 100m: 01:05,64 (00:34,82), 150m: 01:41,02 (00:35,38), 200m: 02:15,29 (00:34,27)
10.
50m: 00:31,06, 100m: 01:06,48 (00:35,42), 150m: 01:43,61 (00:37,13), 200m: 02:18,90 (00:35,29)
11.
50m: 00:31,53, 100m: 01:06,71 (00:35,18), 150m: 01:43,23 (00:36,52), 200m: 02:20,38 (00:37,15)
12.
50m: 00:31,93, 100m: 01:09,57 (00:37,64), 150m: 01:48,30 (00:38,73), 200m: 02:24,31 (00:36,01)
13.
DASTL Julian2006 F
50m: 00:32,99, 100m: 01:09,27 (00:36,28), 150m: 01:47,55 (00:38,28), 200m: 02:24,88 (00:37,33)
14.
50m: 00:32,10, 100m: 01:09,91 (00:37,81), 150m: 01:49,00 (00:39,09), 200m: 02:29,11 (00:40,11)
15.
HALASZ Adam2006 F
50m: 00:34,04, 100m: 01:12,78 (00:38,74), 150m: 01:52,27 (00:39,49), 200m: 02:29,62 (00:37,35)
16.
JUSIC Dino2006 F
50m: 00:33,87, 100m: 01:12,14 (00:38,27), 150m: 01:52,58 (00:40,44), 200m: 02:30,12 (00:37,54)
17.
50m: 00:34,99, 100m: 01:14,42 (00:39,43), 150m: 01:56,20 (00:41,78), 200m: 02:37,32 (00:41,12)
Abgemeldet.
Schüler
1.
50m: 00:31,02, 100m: 01:05,97 (00:34,95), 150m: 01:42,92 (00:36,95), 200m: 02:18,19 (00:35,27)
2.
50m: 00:31,14, 100m: 01:06,45 (00:35,31), 150m: 01:43,34 (00:36,89), 200m: 02:18,91 (00:35,57)
3.
50m: 00:30,82, 100m: 01:07,34 (00:36,52), 150m: 01:45,61 (00:38,27), 200m: 02:22,05 (00:36,44)
4.
KOPF Viktor2007 F
50m: 00:33,38, 100m: 01:10,47 (00:37,09), 150m: 01:48,70 (00:38,23), 200m: 02:22,45 (00:33,75)
5.
BORZA Mihai2007 F
50m: 00:33,68, 100m: 01:11,26 (00:37,58), 150m: 01:50,46 (00:39,20), 200m: 02:27,52 (00:37,06)
6.
50m: 00:32,98, 100m: 01:12,00 (00:39,02), 150m: 01:52,40 (00:40,40), 200m: 02:27,83 (00:35,43)
7.
JANSER Armin2007 F
50m: 00:31,39, 100m: 01:07,72 (00:36,33), 150m: 01:50,31 (00:42,59), 200m: 02:29,29 (00:38,98)
8.
50m: 00:34,72, 100m: 01:13,24 (00:38,52), 150m: 01:53,60 (00:40,36), 200m: 02:32,83 (00:39,23)
9.
50m: 00:37,66, 100m: 01:17,49 (00:39,83), 150m: 01:59,24 (00:41,75), 200m: 02:37,57 (00:38,33)
10.
50m: 00:35,60, 100m: 01:17,20 (00:41,60), 150m: 02:00,12 (00:42,92), 200m: 02:37,63 (00:37,51)
11.
50m: 00:35,35, 100m: 01:17,75 (00:42,40), 150m: 02:00,34 (00:42,59), 200m: 02:38,37 (00:38,03)
12.
50m: 00:35,33, 100m: 01:17,54 (00:42,21), 150m: 02:00,36 (00:42,82), 200m: 02:40,22 (00:39,86)
13.
MUSIC Ammar2008 F
50m: 00:35,11, 100m: 01:16,96 (00:41,85), 150m: 02:00,71 (00:43,75), 200m: 02:43,12 (00:42,41)
14.
50m: 00:35,96, 100m: 01:19,22 (00:43,26), 150m: 02:02,76 (00:43,54), 200m: 02:44,64 (00:41,88)
15.
50m: 00:38,69, 100m: 01:21,49 (00:42,80), 150m: 02:04,36 (00:42,87), 200m: 02:46,15 (00:41,79)
16.
HOCK Noel2007 F
50m: 00:38,02, 100m: 01:21,22 (00:43,20), 150m: 02:06,21 (00:44,99), 200m: 02:47,07 (00:40,86)
17.
50m: 00:38,13, 100m: 01:20,34 (00:42,21), 150m: 02:04,49 (00:44,15), 200m: 02:48,57 (00:44,08)
18.
MAYR Florenz2008 F
50m: 00:37,65, 100m: 01:20,85 (00:43,20), 150m: 02:06,73 (00:45,88), 200m: 02:50,34 (00:43,61)
19.
PACHATZ Paul2008 F
50m: 00:37,32, 100m: 01:21,84 (00:44,52), 150m: 02:09,15 (00:47,31), 200m: 02:54,12 (00:44,97)
20.
BAKA Viktor2007 F
50m: 00:39,08, 100m: 01:24,15 (00:45,07), 150m: 02:11,13 (00:46,98), 200m: 02:55,83 (00:44,70)
21.
LEHMANN Luca2008 F
50m: 00:41,88, 100m: 01:27,65 (00:45,77), 150m: 02:14,24 (00:46,59), 200m: 02:56,18 (00:41,94)
22.
50m: 00:41,73, 100m: 01:32,89 (00:51,16), 150m: 02:27,73 (00:54,84), 200m: 03:19,36 (00:51,63)
23.
50m: 00:41,36, 100m: 01:32,46 (00:51,10), 150m: 02:28,05 (00:55,59), 200m: 03:22,06 (00:54,01)
24.
BILIC Ilija2008 F
50m: 00:43,85, 100m: 01:37,30 (00:53,45), 150m: 02:32,15 (00:54,85), 200m: 03:22,28 (00:50,13)
25.
50m: 00:47,07, 100m: 01:40,92 (00:53,85), 150m: 02:37,09 (00:56,17), 200m: 03:23,52 (00:46,43)
KUBISTA Jan2008 F
Kinder
1.
50m: 00:34,14, 100m: 01:13,10 (00:38,96), 150m: 01:52,75 (00:39,65), 200m: 02:26,69 (00:33,94)
2.
50m: 00:36,09, 100m: 01:15,73 (00:39,64), 150m: 01:56,56 (00:40,83), 200m: 02:35,74 (00:39,18)
3.
50m: 00:37,93, 100m: 01:19,50 (00:41,57), 150m: 02:03,17 (00:43,67), 200m: 02:43,98 (00:40,81)
4.
MOTZ Herbert2010 F
50m: 00:37,38, 100m: 01:19,15 (00:41,77), 150m: 02:03,50 (00:44,35), 200m: 02:44,91 (00:41,41)
5.
50m: 00:37,75, 100m: 01:21,15 (00:43,40), 150m: 02:06,15 (00:45,00), 200m: 02:47,14 (00:40,99)
6.
50m: 00:40,25, 100m: 01:25,47 (00:45,22), 150m: 02:10,70 (00:45,23), 200m: 02:53,58 (00:42,88)
7.
50m: 00:41,94, 100m: 01:28,22 (00:46,28), 150m: 02:15,43 (00:47,21), 200m: 02:58,46 (00:43,03)
8.
50m: 00:41,56, 100m: 01:28,98 (00:47,42), 150m: 02:16,92 (00:47,94), 200m: 03:00,34 (00:43,42)
9.
50m: 00:40,86, 100m: 01:28,58 (00:47,72), 150m: 02:18,62 (00:50,04), 200m: 03:06,56 (00:47,94)
10.
SYKORA Jakub2010 F
50m: 00:42,12, 100m: 01:31,77 (00:49,65), 150m: 02:22,23 (00:50,46), 200m: 03:09,46 (00:47,23)
11.
50m: 00:48,49, 100m: 01:43,89 (00:55,40), 150m: 02:40,94 (00:57,05), 200m: 03:34,29 (00:53,35)
12.
JENCA Adam2009 F
50m: 00:51,14, 100m: 01:50,56 (00:59,42), 150m: 02:51,21 (01:00,65), 200m: 03:49,61 (00:58,40)
15:20 SW 4.4 Start vor dem Startsignal
Mini
1.
MANHAL Tim2011 F
50m: 00:42,79, 100m: 01:29,13 (00:46,34), 150m: 02:15,45 (00:46,32), 200m: 02:58,69 (00:43,24)
2.
50m: 00:47,20, 100m: 01:41,92 (00:54,72), 150m: 02:38,05 (00:56,13), 200m: 03:31,29 (00:53,24)
SERDEAN Noah2011 F
15:13 SW 4.4 Start vor dem Startsignal