43. Schwimmzonen- und Mastersmeeting (18.-20.06.2021) - Freibad der Stadt Enns

Ön itt van: Rendezvények > 43. Schwimmzonen- und Mastersmeeting > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 30 - 4x50m Lagenstaffel Gemischt (Mért)
Offene Wertung
1.
Espernberger Martin (2003), 50m: 00:29,27
Trampitsch Alexander (1999), 100m: 00:58,77 (00:29,50)
Stollnberger Liv Greta (2006), 150m: 01:29,53 (00:30,76)
Kronlachner Angelika (1989), 200m: 01:57,17 (00:27,64)
2.
Beranek Sophie (2006), 50m: 00:31,82
Böberl Patricia (2005), 100m: 01:08,28 (00:36,46)
Miglbauer Marvin (2002), 150m: 01:33,51 (00:25,23)
Preisinger Felix (2001), 200m: 01:59,29 (00:25,78)
3.
Edl Lukas (2006), 50m: 00:28,42
Edl Lena (2006), 100m: 01:04,24 (00:35,82)
Glen Anna (2004), 150m: 01:33,78 (00:29,54)
Lichtenwagner Lukas (2003), 200m: 01:59,89 (00:26,11)
4.
Fürst Elena (2007), 50m: 00:33,20
Fürst Chiara (2003), 100m: 01:08,56 (00:35,36)
Pieringer Daniel (2005), 150m: 01:38,06 (00:29,50)
Fischerlehner Max (2001), 200m: 02:04,38 (00:26,32)
5.
Pühringer Julia (2002), 50m: 00:34,29
Mittermayr Julian (2004), 100m: 01:07,87 (00:33,58)
Hirsch Lukas (2003), 150m: 01:36,76 (00:28,89)
Schubert Christina (2003), 200m: 02:06,07 (00:29,31)
6.
Föttinger Sarah (2006), 50m: 00:35,59
Schneider Samuel (2005), 100m: 01:11,98 (00:36,39)
Anzengruber Yorik (2003), 150m: 01:38,27 (00:26,29)
Schneider Zoe (2007), 200m: 02:07,88 (00:29,61)
7.
Scharrer Daniel (2007), 50m: 00:33,80
Steyrer Emilia (2008), 100m: 01:16,03 (00:42,23)
Zaborsky Erik (2005), 150m: 01:48,23 (00:32,20)
Ostermayer Julia (1999), 200m: 02:16,56 (00:28,33)
8.
Strakova Barbora (2007), 50m: 00:39,62
Repovsky Marek (2007), 100m: 01:18,07 (00:38,45)
Suster Tomas (2005), 150m: 01:48,91 (00:30,84)
Mikeskova Emma (2007), 200m: 02:20,44 (00:31,53)
9.
Zivcicova Oliviva (2009), 50m: 00:40,83
Paulinyova Ema (2007), 100m: 01:22,68 (00:41,85)
Karvas Simon (2004), 150m: 01:54,12 (00:31,44)
Kamenicky Martin (2004), 200m: 02:22,96 (00:28,84)
10.
Pirker Hannah (2007), 50m: 00:38,05
Lutfi Marie Christin (2008), 100m: 01:21,97 (00:43,92)
Janser Armin (2007), 150m: 01:55,11 (00:33,14)
Pachatz Paul (2008), 200m: 02:30,23 (00:35,12)
11.
Hock Noel (2007), 50m: 00:41,63
Mayr Florenz (2008), 100m: 01:27,41 (00:45,78)
Herrmann Evelyn (2007), 150m: 02:04,45 (00:37,04)
Pranzl Hanna (2007), 200m: 02:36,22 (00:31,77)
12.
Zelenakova Lesana (2011), 50m: 00:39,85
Strakova Katarina (2010), 100m: 01:42,52 (01:02,67)
Juska Tomas (2006), 150m: 02:16,36 (00:33,84)
Baka Viktor (2007), 200m: 02:50,88 (00:34,52)
13.
Jenca Adam (2009), 50m: 00:54,53
Jencova Alica (2009), 100m: 01:41,86 (00:47,33)
Kozak Damian (2008), 150m: 02:25,47 (00:43,61)
Borucka Sara (2010), 200m: 03:06,55 (00:41,08)