43. Schwimmzonen- und Mastersmeeting (18.-20.06.2021) - Freibad der Stadt Enns

Ön itt van: Rendezvények > 43. Schwimmzonen- und Mastersmeeting > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 42 - 4x50m Freistil Gemischt (Mért)
Offene Wertung
1.
Miglbauer Marvin (2002), 50m: 00:25,20
Preisinger Felix (2001), 100m: 00:50,39 (00:25,19)
Böberl Patricia (2005), 150m: 01:19,57 (00:29,18)
Beranek Sophie (2006), 200m: 01:47,93 (00:28,36)
2.
Lichtenwagner Lukas (2003), 50m: 00:26,89
Glen Anna (2004), 100m: 00:55,19 (00:28,30)
Edl Lukas (2006), 150m: 01:19,77 (00:24,58)
Edl Lena (2006), 200m: 01:48,66 (00:28,89)
3.
Shurdhaj Florjan (1999), 50m: 00:24,81
Schlauer Din (2005), 100m: 00:50,52 (00:25,71)
Paier Linda (2005), 150m: 01:18,87 (00:28,35)
Paier Laura (2008), 200m: 01:49,18 (00:30,31)
4.
Sowa Julian (2006), 50m: 00:26,31
Kicsi Zsombor (2003), 100m: 00:52,16 (00:25,85)
Stollnberger Liv Greta (2006), 150m: 01:23,23 (00:31,07)
Kronlachner Angelika (1989), 200m: 01:51,48 (00:28,25)
5.
Anzengruber Yorik (2003), 50m: 00:25,56
Schneider Zoe (2007), 100m: 00:55,12 (00:29,56)
Maak Johanna (2005), 150m: 01:24,96 (00:29,84)
Marschall Maximilian (2006), 200m: 01:52,10 (00:27,14)
6.
Hockl Niklas (2003), 50m: 00:26,14
Pühringer Franz (2004), 100m: 00:52,42 (00:26,28)
Schubert Christina (2003), 150m: 01:21,54 (00:29,12)
Pühringer Julia (2002), 200m: 01:52,32 (00:30,78)
7.
Pieringer Daniel (2005), 50m: 00:27,46
Bauer Nanda (2006), 100m: 00:54,58 (00:27,12)
Fürst Chiara (2003), 150m: 01:23,33 (00:28,75)
Traxler Emma (2004), 200m: 01:52,73 (00:29,40)
8.
Scharrer Daniel (2007), 50m: 00:28,93
Drljaca Andjela (2008), 100m: 00:59,74 (00:30,81)
Ostermayer Julia (1999), 150m: 01:28,65 (00:28,91)
Zaborsky Erik (2005), 200m: 01:57,65 (00:29,00)
9.
Strakova Barbora (2007), 50m: 00:31,48
Mikeskova Emma (2007), 100m: 01:03,87 (00:32,39)
Repovsky Marek (2007), 150m: 01:31,61 (00:27,74)
Suster Tomas (2005), 200m: 01:58,85 (00:27,24)
10.
Zivcicova Oliviva (2009), 50m: 00:36,50
Paulinyova Ema (2007), 100m: 01:11,14 (00:34,64)
Kamenicky Martin (2004), 150m: 01:40,12 (00:28,98)
Karvas Simon (2004), 200m: 02:09,76 (00:29,64)
11.
Hock Noel (2007), 50m: 00:33,23
Mayr Florenz (2008), 100m: 01:09,34 (00:36,11)
Herrmann Evelyn (2007), 150m: 01:42,25 (00:32,91)
Pranzl Hanna (2007), 200m: 02:13,53 (00:31,28)
12.
Zelenakova Lesana (2011), 50m: 00:41,24
Strakova Katarina (2010), 100m: 01:18,64 (00:37,40)
Juska Tomas (2006), 150m: 01:48,97 (00:30,33)
Baka Viktor (2007), 200m: 02:23,64 (00:34,67)
13.
Colapinto Lea Marie (2009), 50m: 00:37,56
Kranacher Clemens (2010), 100m: 01:15,68 (00:38,12)
Osmancevic Dzana (2010), 150m: 01:52,75 (00:37,07)
Pachatz Paul (2008), 200m: 02:27,35 (00:34,60)
14.
Borucka Sara (2010), 50m: 00:42,94
Jenca Adam (2009), 100m: 01:27,49 (00:44,55)
Jencova Alica (2009), 150m: 02:06,68 (00:39,19)
Kozak Damian (2008), 200m: 02:40,25 (00:33,57)