43. Schwimmzonen- und Mastersmeeting (18.-20.06.2021) - Freibad der Stadt Enns

Ön itt van: Rendezvények > 43. Schwimmzonen- und Mastersmeeting > Eredmények
Eredmények - Versenyszám kiválasztása
Esemény 44 - 200m Brust Herren (Mért)
Allgemeine Klasse
1.
PAIER Daniel2002 F
50m: 00:33,09, 100m: 01:10,31 (00:37,22), 150m: 01:48,88 (00:38,57), 200m: 02:28,19 (00:39,31)
2.
50m: 00:38,56, 100m: 01:21,10 (00:42,54), 150m: 02:04,98 (00:43,88), 200m: 02:47,27 (00:42,29)
Junioren
1.
50m: 00:34,86, 100m: 01:16,07 (00:41,21), 150m: 01:58,83 (00:42,76), 200m: 02:39,48 (00:40,65)
2.
50m: 00:41,11, 100m: 01:28,39 (00:47,28), 150m: 02:17,57 (00:49,18), 200m: 03:06,35 (00:48,78)
3.
SUGIC Oliver2004 F
50m: 00:42,61, 100m: 01:32,90 (00:50,29), 150m: 02:26,55 (00:53,65), 200m: 03:18,89 (00:52,34)
Jugend
1.
SOWA Julian2006 F
50m: 00:37,38, 100m: 01:18,94 (00:41,56), 150m: 02:02,24 (00:43,30), 200m: 02:46,36 (00:44,12)
2.
50m: 00:37,94, 100m: 01:20,76 (00:42,82), 150m: 02:05,23 (00:44,47), 200m: 02:50,10 (00:44,87)
3.
50m: 00:41,38, 100m: 01:29,22 (00:47,84), 150m: 02:17,50 (00:48,28), 200m: 03:05,31 (00:47,81)
4.
JUSKA Tomas2006 F
50m: 00:43,94, 100m: 01:34,08 (00:50,14), 150m: 02:26,25 (00:52,17), 200m: 03:17,79 (00:51,54)
Schüler
1.
50m: 00:38,38, 100m: 01:23,27 (00:44,89), 150m: 02:08,68 (00:45,41), 200m: 02:55,11 (00:46,43)
2.
BORZA Mihai2007 F
50m: 00:41,19, 100m: 01:27,59 (00:46,40), 150m: 02:16,01 (00:48,42), 200m: 03:02,66 (00:46,65)
3.
50m: 00:41,99, 100m: 01:29,18 (00:47,19), 150m: 02:17,46 (00:48,28), 200m: 03:03,89 (00:46,43)
4.
50m: 00:41,64, 100m: 01:29,60 (00:47,96), 150m: 02:19,49 (00:49,89), 200m: 03:08,22 (00:48,73)
5.
50m: 00:43,80, 100m: 01:33,70 (00:49,90), 150m: 02:25,03 (00:51,33), 200m: 03:14,66 (00:49,63)
6.
50m: 00:40,56, 100m: 01:29,95 (00:49,39), 150m: 02:22,26 (00:52,31), 200m: 03:17,50 (00:55,24)
7.
50m: 00:43,75, 100m: 01:35,84 (00:52,09), 150m: 02:30,24 (00:54,40), 200m: 03:20,87 (00:50,63)
Abgemeldet.
Kinder
1.
50m: 00:42,37, 100m: 01:31,15 (00:48,78), 150m: 02:21,00 (00:49,85), 200m: 03:10,53 (00:49,53)
2.
50m: 00:42,55, 100m: 01:31,92 (00:49,37), 150m: 02:23,01 (00:51,09), 200m: 03:12,23 (00:49,22)
3.
MOTZ Herbert2010 F
50m: 00:47,16, 100m: 01:41,00 (00:53,84), 150m: 02:34,75 (00:53,75), 200m: 03:27,27 (00:52,52)
4.
50m: 00:47,06, 100m: 01:40,04 (00:52,98), 150m: 02:36,29 (00:56,25), 200m: 03:28,90 (00:52,61)